Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. . Chociaż zawsze jak się nie podoba to po paru latach można przetopic i zrobić coś co nam się podoba... ja właśnie przymierzam się do pogrubienia łańcuszka i mam do tego dwie pary kolczyków, pierścionek i zawieszki. ..no i łańcuszek w którym aktualnie chodzę. ..

Chyba coś mnie znów bierze... wiec ciepłe picie l, kanapa i telewizor są dziś moje :-) i

Odnośnik do komentarza

Witam dziwczynki na chrzcinach było super pogoda dopisała :)Juleczka była bardzo grzeczna jest taka sliczna do zjedzenia :)

Najgorsze to było wysiedziec 5 godz w miejscu juz mnie kregosłup bolał ale troche pospacerowalismy z moim M piekne obejscie tam maja duze :)
Jedzenie no nieszło przejescbardzo dobre nie zjadłam za duzo najwiecej obiadku zjadłam :) potem to juz dziubaninka heheh

Carolinee piękny tort mąż naprawde zdolny sama bym chyba takiego nie zrobiła :)

Fajne brzuszki dziewczyny nie moge uwiezyc ze za 8 tyg zostaniemy mamami ! to jest szok tak mi to leci juz teraz:)
wam tez ???

Na chrzciny ja dałam kase ::)niech rodzice sami kupia co chca :)

Udanych wizyt :)

Ja robie teraz pranie :) i zaraz zabieram sie za prasowanie ciuszkow małej :)
a popołudniu jade z przyjaciółka na obiadek :) i na klachy :)

Co do Anny przybylskiej brak mi słow :(!!!!!!!!

Miłego dnia .....

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

nadal nie mogę uwierzyć, że za chwilę przytulimy nasze Skarby.. bo mamami to jesteśmy już :) aż trudno w to uwierzyć :) to takie cudowne... moje marzenie się spełnia :) i to nie sem - to się dzieje naprawdę :)
dziś robię pranko swoich i męża rzeczy a jutro biorę się za Niuni rzeczy - i siostra mi super podpowiedziała, by nowe ciuszki uprać w mleczku do prania Loveli bo nie są one brudne a jedynie trzeba odświeżyć i właśnie ja tak zrobię.
Ale mnie zapachy własnych perfum drażnią - cała półka różnych perfum, których używałam przed ciążą a teraz jedne mi pasują i też końcówka....
Mojej Niuni chyba podoba się, że mamusia w domu odpoczywa bo tak cudownie szaleje, że aż miło to czuć :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny; )
Nie bylo mnie tu przez weekend ale za to wczoraj wreszcie byłam na zakupach wyprawkowych;) wydałam worek pieniędzy i tylko dlatego nie dwa że chodziłam wszędzie z teściowa i kupowałam w takich cenach jak ona do sklepu, wiec na kupowałam masę ubranek z Pinokia w naprawdę fajnych cenach;) i dziś mam w salonie sporych partii prania i od rana miałam zacząć prac ale mój mąż kochany stwierdził że jego bokserki są pilniejsze no i wygrał zawody kto pierwszy przy pralce;)

aasiak piękny okazały brzuszek;)

Carolineee piękny torcik ale bym sobie zjadła;)

Ja też pochwałę się mężem, wczoraj byliśmy przy okazi w Ikei, kupiliśmy trochę dodatków do łazienki o których zawsze rozmawialiśmy ale jakoś nie składało się z kupnem;) i jak wróciliśmy z zakupów ja poszłam do koleżanki, która też jest w ciąży ba herbatkę a mąż wszystko ładnie zamontowal i wysprzatal łazienkę(to jego rejon do sprzątania ja kuchnia, salon i sypialnia na piętrze a on łazienka, schody, przedpokój i ganek;))

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za rady co do prezentu! Więc jak pieniążki to teraz pytanie ile? Ostatnio to ja byłam chrzestną, więc wiadomo, że dałam sporo więcej niż normalnie, a tak jako zwykły gość? :P Do tego dokupie drobiazg zabawkowy dla małej i powinno byc ok :)

Nie chwalcie mi tak meża, bo się jeszcze zepsuje :D :D :D

Chyba pora wstać i zrobić jakies sniadanko... spałam jak zabita do 11, a teraz jeszcze nie chce mi sie z łóżka zwlec :P Więc walczę sama ze sobą : `Nie chce mi się` walczy z `Jestem głodna` haha :D

Miłego, słonecznego dnia! :*

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie:)

Carolinee kiedy naprawdę jest co chwalić, zrobiene tortu to jedno, a jeszcze tak ładnie przystroić to drugie :)
Zazdroszczę Wam, że macie termin na początek grudnia też bym tak chciała a tu jeszcze troche tych tygodni jest :( Mogłabym i ze 2 lata chodzić w tej ciąży, gdybym wiedziała że te twardnienia brzuszka czy jakiekolwiek bóle nie wyrządzą żadnej krzywdy dzidzi. A tak człowiek tylko się zamartwia.
Ja już od 6.30 nie śpię. Na śniadanko standardowo owsianka dziś z bananem i stwierdzam, że z jabłkiem dużo smaczniejsza. Wczoraj do po południa w szkole i później już na nic siły nie było, poczytałam was tylko trochę na telefonie. Nie wiem jak to będzie z tą moją szkołą jak się dzidzia urodzi ;/
Wczoraj w końcu mój mąż stwierdził, że czas zacząć robić zakupy dla małej. Już mu nie chciałam wspominać że Wy to macie już całe wyprawki a my nic ;p
Co do prezentów to biżuteria moim zdaniem to dopiero na komunię, chociaż jak kto uważa. Ja pierścionek z komunii noszę do teraz i cały czas wydaje mi się być ładny i w modzie a to już 17 lat :) Łańcuszek i kolczyki niestety uległy zniszczeniu, ale zrobiłam z tego inny łańcuszek :)

Pozdrawiam Was moje drogie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee właśnie pytanie zawsze brzi ile dać żeby dobrze było, my byliśmy gośćmi z rodziny i daliśmy 400 zł, wydawało nam się że spokojnie oddamy za tz talerzyk (był tylko obiad) i coś dla małej zostanie, chrzestna dala łańcuszek z zawieszką złote i to też fajne bo pamiątka zostaje;)? Ale stawki są bardzo różne kolega z pracy ostatnio chrzcil córkę i mała od chrzestnego dostała 900 zl plus złoty łańcuszek z medalikiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Mimi my też się doczekamy :) początek czy koniec grudnia nieważne... w życiu różnie może być :) jedne z Nas mogą wcześniej drugie później urodzić więc tu nie ma reguły...
ja też bym chciała przyśpieszyć czas, ale tak sobie tez myślę, że to czas tylko dla Nas byśmy odpoczęły, zebrały siły b życie za chwile diametralnie się zmieni... za jakiś czas będziemy wspominać czas ciąży i stwierdzimy, że strasznie szybko minął

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja wczoraj w dzień spalam 4 godz przez co w nocy zasnęłam o 2 i rano ledwo sie zwlekłam o 10. Pospalabym dłużej jednak czekała mnie wizyta u dentysty.

Co do prezentu na chrzciny to jako zwykly gość można dać kasę i np jakiś album okolicznościowy czy kartkę. Chrzesni natomiast mogą się pokusić o łańcuszek czy łyżeczkę czy smoczek srebrny z dedykacją.

Mimi nie obawiaj sie o maluszka. Tez tak przezywalam jednak lekarz mi powiedział ze to nie ma wpływu na zdrowie dziecka. Zobacz ile z nas ma te same problemy. Głowa do góry. Trzeba myśleć pozytywnie

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

hej ja juz po wizycie, mialam ktg przez ponad godzine, mala dala ladnie zbadac serducho za to synek tak wariowal ze 40 min to nam zajelo :/
szyjka zamknieta, hemoglobina 11 wiec chyba to jest prog :/, podczas usg nie bylo mozna ich pomierzyc wiec dostalam skierowanie do kliniki medycyny prenatalnej, juz umowilam sie na czwartek, co do mojej wagi to 18kg na plusie OMG!!! jestem zszokowana, bo chyba nie wygladam zebym tyle przytyla , a i z tym badaniem cukrzycy to naczczo ok, pierwszy pomiar mam 181 czyli o 1 ponad norme , a po drugiej godzinie w normie, wiec nie wiem czy powinnam uwazac ze mam cukrzyce? ale w sumie to tylko 1 jednostka ponad norme....

wogole nie mam sil padam, a musze isc po mala do przedszkola'

pytalam kiedy ciaza donoszona ok zeby rodzic to powiedzial ze 37 tydzien ... o matko to ja do 30kg dobije i sie nie rusze :((

Odnośnik do komentarza

Mimi nie martw się wyprawka ja też się denerwowalam że nie mam i co wczoraj kupiłam prawie wszystko było to trochę męczące ale dasz rade mnie fajnie się kupował za to gorzej podsumowalo się ile wydałam;/ ale co zrobić tego się nie da oszukać;)

Mimi a na którym roku jesteś?, u mnie na roku było kilka dziewczyn które urodziły dziecko i jedne zostawialy maleństwo pod opieką w domu na czas zajęć a inne zabierały męża lub mamę którzy opiekowali się dzieckiem na wydziale a w przerwach dokarmialy. Więc jest kilka rozwiazan;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia06 to powiem ci Ze ja powinnam sie martwić bo ja jakieś teraz wydaje mi sie ze 17 kg prytylam a mam jedno dzieciątko w brzuszku i tez sie zastanawiam ile bedzie na koniec mała juz wazy 2200 wiec juz większa o 2 tyg tak lekarz powiedział. Dobrze ze z maluchami ok :)
Ja w tym tyg tez mam wizytę:) fakt juz miałam i znow mam ale ta wczorajsza to była bo chciałam miec usg a w środę mam planowa u poloznej ale jedyne co fajne w tych wizytach to ze słucham serduszka reszta to taka rutyna : mocz, ciśnienie i mierzenia brzucha i domyślam sie ze usłyszeć ze jest za duzy ale skoro mała jest większa :) ja 2 razy słuchałam serduszka i za każdym razem miała czkawkę ale tak to nawet nie odczowam kiedy Hania ma czkawkę . Gdyby położna nie powiedziała nawet bym nie wiedziała ze ma czkawki:) a za tydzien zaczynam szkole rodzenia od czwartku 16.10 :) ciesze sie :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

No to ja tak sir zastanawiam skoro jestem jedną z najbardziej zaawansowanych grudniowek i wizyty mam jak narazie co miesiąc to mam sie cieszyć czy martwić? Niby za tydzień ide to zobaczymy co powie. Ale skoro nie mam żadnych problemów to może i nie będzie takiej potrzeby żeby chodzić częściej? Ja od jutra zaczynam szkołę rodzenia. . Też jestem ciekawa jak będzie. Chyba zacznę już prac rzeczy Niunia skoro taka piękna pogoda to akurat wszystko pięknie się wywietrzy...

Odnośnik do komentarza

Helloł :) ale brzudka dziś pogoda :(

Meggi, wyjmij tą piłkę spod bluzki ! :D genialny jest ten Twój brzuch, jak doklejony :)

iza-majka, dobre pytanie. Ja też sie ciagle zastanawiam jak ubierać w domu, ale mysle ze spiochy i dzieciatko w rozek wystaczy albo body z długim rekawem i polspiochy. Dostałam info zeby wystrzegac się zakładania czapeczek dziecku w domu, bo przeciez same w czapkach i szalikach nie chodzimy. Poza tym w pokoju dzieciecym temp ok 22 stopni.

Marta A, co Ty gadasz, gdzie Ci poszlo? extra wygladasz !!!!

MłodaFasolka, mam nadzieje, że już ok z Tobą !!!
Ja też wczoraj wieczorem miałam batalie z bolaca głowa i apap nie pomógł :(

Co do zimy, ja wierzę, że zima w tym roku przyjdzie najszybciej w styczniu haha :D

Carolineee, ale Ty masz zdolnego męza !!!! O kurcze !! Piękny tort, super przystrojony :)

aasiak, ale super brzusio :)) i piersi tez Ci chyba urosly, co matka? :D

Kari, ja dopiero dzis rano jak właczyłam tv to pierwsze info, ze nie zyje. Az sie poplakalam i dzien mam w sumie taki smutny. W sumie moja sasiadka, bo mieszkaja jakies 5 minut ode mnie :( caly czas mysle o trójcie dzieciaczków, które zotały bez matki. Bardzo smutne..

Asiek25, czekamy na relacje z wizyty !!! :))

sylwunia, czyli z bliźniakami ok? pamietaj, że z tego +18kg to pewnie z niecale 4kg to dzieciaczki juz :D

Ja mam wizytę jutro o 8.20 już nie moge sie doczekac, po 7 tygodniach !!! :D

AgaPo, ja tez zaczynam szkołę rodzenia w przyszłym tygodniu. Dokładnie 15.10., dzień przed Tobą, już nie mogę sie doczekac !!! :D

Odnośnik do komentarza

Carolineee
Kupcie w ksiegarni albo gdzies na allegro taki ladny album w ktorym na kazdej stronie jest cos innego np zdjecie z chrztu na naszepnej zdjecia z pierszej gwiazdki nastepna pierwsze wakacje potem zabki kiedy jaki wychodzi waga odbicie raczki itd i do tego troche kasy i tyle

Sylwusia
Hemoglobina jest prog 10 bo ostatnio polozna mowila wiec pij duzo sokow np z burakow . U mnie od 30 tyg byla wizyta co 2 tyg a teraz akurat sie zlozylo ze co tydzien . Ale usg ostatnie bylo na 30 tyg. Teraz tylko za kazdym razem sluchanie serduszka chyba ze zaplacimy to bede miala usg.

AgaPo
Moj dziubek w 30 tyg wazyl juz tez 1900 wiec tez kazdy mowil ze to juz troche za duzo i moja waga do tego wiec od ponad 2 tyg mamy diete i moja waga stoi w miejscu. Znaczy dieta jem duzo owocow warzyw nie jem ziemniakow chleb tylko wasa zero Slodyczy.

Iza majka
Pewnie na nastepnej wizycie ci powiedza ze teraz co 2 tyg nie martw sie :)
Lenson
Fajnie ze tak dlugo wytrzymalas bez wizyty ale teraz chyba latwiej niz na poczatku bo jednak sie czuje nasze skarbki wiec jest spokoj w serduszku ze wszystko okey :)
A moja pilka to wiesz trik wsadzam jak wychodze na miasto a w domu wyciagam :):)

Ja jutro na 9.15 pedze do lekarza :)
A h wogole to zaczynam szkole rodzenia w srode ale nie wiem czy bede mogla isc jutro na wizycie sie okaze :)

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :)

U mnie dziś piękna pogoda :) Wybrałam się z tatą na przed-remontowe zakupy :) normalnie oblecieliśmy połowę Wadowic i miałam dość, tata z resztą też (chyba mu cukier spadł :p). Musieliśmy się doładować drożdżówką :p

Na chrzciny dla chrześniaka kupowałam leżaczek z fisher price, tylko wtedy byłam jeszcze panną odkładającą na wesele :p drugiemu bratankowi kupiłam taki odcisk z gipsu i komplet ubranek z 5.10.15 (body, spodenki). Moja siostra kupowała jednemu album na zdjęcia, a drugiemu książkę z bajkami. Zawsze można do tego dorzucić jakąś kasę. Brat chrześniakowi kupował łańcuszek. Dla dziewczynki mogłaby być też bransoletka z wygrawerowaną datą urodzin bądź chrztu:)

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...