Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwunia
Gratuluje!!! dobrze ze juz wszystko za Toba mimo ptrzygod wszystko sie udalo teraz odpocznij i ciesz sie malenstwami:)
Marta A, Carolinee
Jestesmy na podobnym etapie teraz juz czekanie na rozwiazanie i juz czlowiek spokojniejszy ze jak sie zacznie to mozna sie juz cieszyc:)
Dziewczyny super macie te brzuchy takie zgrabne i nie sa ogromne mnie w pracy pytali czy ja czasem blizniakow nie mam taka wialka jestem a Wy takie akurat:)
Ja po sniadaniu ogarne troche domek i po poludniu mam wizyte poloznej.
Milego dnia mamusie tylko samych dobrych informacji.

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny właśnie wróciłam ze szpitala u mnie wszystko super szyjka długa zamknięta mały super wazy już 2400 g taki mały rozrabiaka,dziewczyny stwierdziłam ze muszę wcześniej przygotować torbę bo niestety czasem dzieci wychodzą już 33 tygodniu na sali były ze mną 2 dziewczyny co dzieci już pchały sie na świat ,teraz odpoczynek i zakupy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Sylwia szczerze Ci gratuluję :) Dzieciaczki na pewno śliczne, dużo zdrówka dla nich i dla Ciebie :) Wzruszyłam się czytając twoją historię :))

Zazdroszczę mamusiom, które już można rzec mogą śmiało rodzić :)niby 3-4 tyg różnicy a w tej kwestii tak wiele zmienia :)
Jakiś miesiąc temu kuzynka szwagierki urodziła trojaczki i nie uwierzycie ale dwoje ważyło 2,5kg a trzecie 2,1kg, sami chłopcy. Nie wiem gdzie oni się pomieścili.

U nas dalej słońce dzisiaj i od rana naprawdę cieplutko, poprasowałam pierwszą partię ubranek :) Dzisiaj zamawiam w końcu łóżeczko, bo dawno wybrane a jakoś okazji zamówić nie było. Jak przeczytałam rano o Sylwuni to ciarki mnie przeszły :D i strach obleciał hehe
Trzymajcie się mamusie ;) Miłego dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia strasznie się cieszę i super, że trafiłaś na tak fachową opiekę.... Widać,że twój przypadek jest dla nich priorytetem skoro tak szybko ogarnęli drugi szpital.
Super, że masz już swoje Skarby przy sobie.... Gratulacje

Marta A - a jakoś dziś nie mam ochoty na zwierzenia. Troszkę problemów mam w związku z firmą, ale pieniądze nie są najważniejsze. Najważniejsza moja córeczka, która tak szaleje i zniekształca brzuch że się uśmiecham mimo wszystko... to dla mnie największe słoneczko na tym świecie...
idę poleniuchować przy herbatce i cieplutkich jeszcze pączusiach małych z mojej ulubionej cukierni.

Odnośnik do komentarza

Sylwusi czrkamy na zdjecia kruszynek :) gratulacje ale bajer :)

Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ? Bo juz glupia jestes :) np ja mam 36 tyg + 2 dni to czemu liczycie 37 + 2 dni ?? Ciaza trwa 40 tyg a nie 41 . Chyba ze u mnie jest leci 37 tyd ale to 37 a nie 37 + 2 dni ha ha ciup ale namieszalam rozumiecie ?

Jezu ale jestem podekscytowana ta akcja porodowa :)

Odnośnik do komentarza

Mimi
Ale bylam w poniedzialek u lekarza i powiedziala ze moge juz rodzic bo ciaza jst donoszona od 36 tyg :) czyli jak na suwaczku wybilo 36 rowne. A chodzi mi o to ze dziewczyny licza ze jest 37 tydzien teraz ale jak na suwaczku wybije 40 tyg to wtedy pora rodzic a jak dziewczyny licza to bedzie 41 kurde pogubilam ale albo nie moze dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Sylwunia gratulacje !!!! Jestesmy wszystkie (zgadzacie sie chyba ze mną? :) ) z Ciebie dumne !
Też się oczywiście poryczałam jak głupia !!! Ps. ładna data narodzin (dziś mój G ma urodziny hihih :D)
Co do akcji męża z policja to jak z filmu jakiegos :D
Czekamy na fotki i jeszcze raz gratulacje !!!!!!!!

Megi, mimi dobrze napisała, że 36+2 to trwający 37 tydzień. Co do ciąży donoszonej, to chyba któraś wcześniej pisała, że w różnych krajach inaczej sobie zakładają kiedy jest donoszona. W Pl w 38 tygodniu :) ale równie dobrze można urodzić w 42 i to też jest ciąża o czasie bo są 2 tyg ruchome. A 41 tc będzie jak na suwaczku wybije 40+1 ;)
Nie wiem czy zrozumiesz, bo na żywo to łątwiej byłoby pewnie wytłumaczyć.

Dziewczyny, normALNie taki news mi dał powera na cały dzień. :D chce tak codziennie, więc proszę się rozpakowywać hihih.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...