Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Halo mamusie :)
Wczoraj wkoncu kupilismy mebelki dla dziubuska a dzisiaj od rana skladalismy i wzielam sie za pranie :) doszlam jednak do wniosku ze musze zmienic z niebieskiej poscieli na szara :)

Vanesa marta a sylwusia
Dziekuje wam za odpowiedzi czyli jednak persil to byl dobry wybor :)
Juz mam 2 pralki wyprane i pieknie pachnie do tego ten frosch dla baby idealnie :)

Mae
Ja mam mate do przewiajamia ktora nakladam na pralke . Bede przewijac malego w lazience bo jest wejscie z sypialni a druga rzecz jak maz bedzie spal w nocy to ja szybciutko z malutkim do lazienki a on moze spokojnie spac nie bede swiatla palic ani nic.

Dziewczyny tak was czytam i nie badzcie mi zle ja tez mam teraz problem z szyjka i nie panikuje to wcale nie oznacza ze predzej bedzie u was porod. Wiekszosc kobiet spokojnie dotrzymuje do 40 tyg a nawet przenosi ciaze tak samo nie da sie przewidziec ze ktos predzej Urodzi. Trzeba myslec pozytywnie ze spokojnie do 40 tyg sie dotrwa wtedy przynajmniej jest pewnosc ze wsyzstko okey :)

Agapo
Dobrze ze po wizycie wszystko okey :)
Wisia
To twoje dzieci ? Duze juz bedziesz miala pomocnikow do twojego maluszka :)

Odnośnik do komentarza

AgaPo swietnie ze mala zdrowa i tak szybko rosnie! Sa u was w niedziele otwarci lekarze?
ja dzis dobrze spalam,raz tylko wstawalam,pogoda piekna dzis byla na spacer! Möj maly szaleje w brzuszku a przewaznie po mleku chyba sie w nim kapie! Wychodzac na spacer maz zrobil mi zdjecie(zaraz wysle jak sie da) gdy to zdjecie zobaczylam bylam przerazona! Wygladam jak hipopotan! Teraz widze gdzie mi te 12 kg weszly w tylek,nogi i brzuch! Do tego spotkalam znajoma a ona möwi " o widze ze synek ci urode zabral" super! jeszcze bardziej bylam zdolowana ale jak ma byc ladny to czemu nie! Coraz ciezej z tym wszystkim,niemoglam tych rajstop ubrac,niewygodnie ze wszystkim niema co ubrac,czlowiek sie meczy chodzeniem,lezeniem,siedzeniem,robieniem,wszystkim! Juz tak bardzo bym chciala zeby bylo juz po!! A tu jeszcze 7 tygodni i napewno jeszcze z pare kg! ( zdjecie jednak nie wchodzi ,spröbuje pözniej)

Odnośnik do komentarza

AgaPo - no teraz widać na zdjęciu :) Ładna ta Haneczka twoja.

Gabi - oj mój ma często czkawki. Nie liczę dokładnie ale tak ze 3-4 razy dziennie to będzie o różnych porach. Współczuję bólu głowy. Mi paracetamol w ogóle mam wrażenie nie pomaga. Dwa dni temu w nocy brałam tabletkę bo nie dawała mi głowa spać. I obudziłam się rano dalej z bólem głowy, bez sensu :/

Zaraz jadę po tą komódkę. Ciemno już na dworze, bleh. Najchętniej bym z domu nie wychodziła.
Zamówiłam sobie dwie gratis paczki dla maluszka. Ciekawe kiedy przyjdą. Z czego jedna z paczek (z księgarni) wcale nie była taka gratis bo jednak drobną opłatę "członkowską" za pierwszy raz trzeba ponieść. Ale już przełknęłam jakoś tą jednorazową opłatę. A druga paczka jest apteczna z pampersami i próbkami różnych kremów. Teraz tylko czekac jak mnie zasypią reklamami :p

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny :)
Byłam dzisiaj w centrum handlowym, chciałam kupić sobie jakąś tunikę i nic nie było. Zdołowałam się, bo nie wiem gdzie można kupić jakieś fajne ubrania :/
Meggi super brzusio, taki duży
iza-majka Ja mam zamiar ubierać małą w body z długim rękawem i półspiochy, wiadomo, że i tak będzie się jeszcze przykrywac kocykiem czy w rozku będzie leżeć. a na pewno będziemy też więcej grzać żeby było cieplej.
AgaPo śliczne zdjęcie małej.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Iza majka
Ja kupuje wlasciwie same body z dlugim rekawem i spodnie albo pol body taki jest plan jedynie do spania pajac.

Wisia
Ja kupilam kurtke w h&m czarna parka wziolam rozmiar M i mam wielki worek.

Marta
A gdzie ci poszlo w nogi ladny masz brzuszek. Zgrabnie wygladasz . Moje 13 kg jest w piersiach brzuszku i nogi i pupa tez poszla bo widze po majtkach ze sa ciasne ostatnio jedne pekly ha ha . Sexi mamusia :)

Odnośnik do komentarza

AgaPo cieszę się, że z Haneczką wszystko jest ok, duża dziewczynka będzie z niej :) śliczne zdjęcie
Megi pochwal się mebelkami
Megi okrągluśny brzuszek :)
Iza-majka na pewno nie będę przegrzewać dziecka, ale nago nie będzie leżeć, bo to nie lato będzie. Moja mama rodziła w zimę, więc liczę na jej podpowiedzi w tej sprawie. Ze spacerami nie będę czekała do wiosny, no chyba, że zima będzie sroga, to wtedy przy otwartym balkonie będę zostawiać
Jak na razie chodzę w bluzach, bo w żadną kurtkę nie mieszczę się. Muszę jakieś poszukać

Odnośnik do komentarza

Marta A tak tu jest prywatna Polska przychodnia i tu ginekolog tylko w weekendy przyjmuje:) i powiem ze wyglądasz super :)
Tak samo jak i reszta dziewcYn wyglądacie super ja to widze gdzie moje 16kg bądź juz więcej (bo na wagę boje sie juz wchodzić ) weszło choć nie czuje tych kilogramów a tak bardziej brzuch przeszkadza np jak zakladalm ostatnio wysokie trampki to ile sie nawyginalam nastekalam i stwierdziłam ze baleriny lepszy wybór :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Marta a
Fajnje ze jeszcze weszlas w sukienke w ktorej chodzilas przed ciaza :) ja tez ostatnio chcialam i na chceniu sie skonczylo wygladalam jak bym zalozyla sukienke od dziecka albo o 20 rozmariow za mala a kurtki z przed ciazy to ledwo siegaja zeby moje boczki zakryc :)
Gabi82
Jutto trzasne fotki jak bedzie jasno .
Ja po domu i np ze smieciami to chodze w bluzie od meza jedyna rzecz w ktora sie zapinam.

Marta89
Albo na deezee moze cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Mój weekend minął pod znakiem ogromnej migreny... Dopiero zwlekłam się z łóżka. Przez prawie cały weekend mąż skakał koło mnie. Miałam dość wysokie skoki ciśnienia. 170/90 było najwyższe. Myślałam, że głowa mi eksploduje. Kilka razy nawet wymiotowałam z bólu... Ehh..

A dzisiaj mieliśmy mieć randkę... :(
Ale mąż obiecał, że w przyszły weekend sobie odbijemy...

Do rzeczy. Nie odpiszę Wam na wszystko, bardzo przepraszam...

Piękne brzuszki macie.
Meggi- Normalnie jakbyś piłkę połknęła :)
MartaA- Wyglądasz bardzo dobrze! Nie przesadzasz? :)

AgaPo- Piękna ta Twoja Hania :)

soqlka- Współczuję Ci tragedii w rodzinie, czytałam, że poszłaś na pogrzeb, w sumie ja zrobiłabym tak samo...

Asiek25- Kołatanie serduszka też mi czasami dokucza, dlatego mam skierowanie na ekg, co do skurczy współczuję! Mam nadzieję, że niebawem Ci miną.

Aleksandra- Zdrówka ! Obyście szybko wyszły z dobrymi wieściami.

Gabi82- Mój maluch miał jakiś czas temu baaardzo często czkawki nawet 2-3 razy dziennie, teraz jakoś rzadziej...

iza-majka- Jak ubierać... Szczerze jeszcze nad tym nie myślałam :p Ale mam sporo pół śpiochów i bodziaków z długim rękawkiem. Wyjdzie w trakcie :)

Co do ubrań na zimę, buty mam, kurtkę mam DOPINAM się jeszcze i mam nadzieję, że do końca wytrzymam. Jedynie ciepłe leginsy i wsio. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Mae – ja kupiłam sztywny przewijak z zagłówkiem i będę go nakładać na łóżeczko i przewijać, będę mieć komodę pod ręką więc na wyciągnięcie ręki kosmetyki i pieluchy… Ten przewijak ma dodatkowe kołki zabezpieczające przed przesuwaniem się go. Dużo miejsca nie zajmuje a na razie mam ograniczoną przestrzeń więc to będzie idealne rozwiązanie
AgaPo super, że po wizycie jest ok. :)
Megi – z szyjką to na początku byłam przerażona, ale przetrawiłam to i wiem, że trzeba uważać, ale jestem pod dobra opieką i krzywda mi się nie stanie. Nie ja pierwsza i nie ostatnia w takiej sytuacji… grunt to myśleć pozytywnie i tego się trzymam :) a brzusio mega wielki :)
Marta A – ludzie mówiący takie komplementy nie zdają sobie sprawy jakie wartości są najważniejsze…. Nie rozumieją jak piękne i cudowne dla Nas jest to, że nosimy sobie Małego człowieka, który rośnie… to cud… a uroda… jest na drugim miejscu i na pewno każda z Nas będzie miała czas dojść do siebie… i może nawet lepiej wyglądać niż przed ciążą… bo spełniona :) słysząca dwa cudowne słowa – Kochanie i Mama
Iza majka – ja zamierzam ubierać w pajacyki takie bawełniane lub body i spodenki by było Malutkiej wygodnie. Wiadomo w domu będzie ciepło więc nie ma co przegrzewać dzidzi. No i na początku też rożek czy kocyk wejdzie w grę.
Widzę, że nie tylko ja mam problem z ubraniem… codzienny dramat, bo nie mam się w co ubrać bo w nic się nie mieści brzusio… spodnie ciążowe, które zakładałam myślałam, że do końca ciąży starszą a tu już jakoś mi w nich ciasno. Zostają dresy albo leginsy… Muszę chyba kilka rzeczy kupić wyjściowych….. a tak miałam mieć koniec z zakupami
Padnięta jestem dziś więc zmykam spać, a jak się wyśpię to jutro od razu do was zajrzę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...