Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi czekamy na fotkę twojej Niuni :)
chyba wszystkie Gabrysie są takie zwiercone i żywiołowe ale to dobra cecha :)
wybrałaś już szpital?

Mimi daj znać jak się czujesz? u mnie dziś troszkę odpuściło - czasem zaboli ale ogólnie jest ok... mimo to chcę zadzwonić do mojej pani doktor zapytać co i jak i co mam zrobić gdyby się powtórzyło.

Wczoraj moja Gabi tak szalała, że czułam ją kładąc rękę na brzuchu i bawiąc się z nią - ja łaskotała brzusio a ona tam kopniaka dawała a dziś nawet mężuś poczuł jak przyłożył rękę - on niecierpliwy w końcu się doczekał - mina była bezcenna... cudowne uczucie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, czytam Was ciągle i pomimo nadmiaru czasu ledwo nadążam. Już myślałam że dziś wyjdę a tu dopiero po weekendzie. Nie wiedzą ciągle czemu mam tak twardą macicę. Opieka i warunki są super tylko to jedzenie...
Zazdroszczę Wam, że siedzicie w swoich domkach i na spokojnie przygotowujecie wyprawki dla swoich maluchów. Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Wrzucam fotki z wczorajszego usg. Z usg wyszło 24t1d, a wg okresu dziś zaczynam 24t
Znowu miałam nocy pakiet tj. wiercenie, budzenie, siusiu, dziwne sny a rano ból głowy i pleców oraz zmęczenie :(
KariKari nie wybrałam jeszcze, muszę się ogarnąć i w końcu jakiś szpital wybrać. Chciałabym rodzić w wodzie, ale w Wołominie nie ma zzo, a na Bielanach nie ma wody ale mają dobrze wyposażony oddział i zzo w razie czego.

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15458.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15459.jpg

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie :)
Ostatnio pisalyscie o wadze ja juz na 27 tydzien mam +9 kg i to wcale nie jest złe nawet lekarka ostatnio na wizycie powiedziała ze jest okey na tym etapie sam moj maluszek wazy juz 1 kg a zreszta w organizmie zbiera sie dużo wody i dlatego waga idzie tak do gory.
A co do spania to współczuje wam ze nie potraficie spać ja jakoś od początku ciazy śpię bez tej specjalnej poduchy i o 22 juz padam jak zabita i śpię i śpię i śpię :) jedynie 2 razy wstane w nocy na siku ale to wracam jak zombie i idę dalej spać .

Lenson
Według mnie musicie sie jakoś dogadać wkoncu tu chodzi o wasza mała rodzinke na pewno byś nie chciała zeby twój maluszek sie wychowywał bez ojca . Najważniejsze to przetrwać wszystko ale razem nie rozumie rodzin które sie rozwalają dzieci sa na tym potem poszkodowane.

Carolineee
Śliczne malutka jeszcze 3 miesiące i będziemy tulil nasze małe bąbelki :)

Właśnie do mnie pare dni temu doszło ze jeszcze tylko mogę sobie fikac i latać cały wrzesień październik a listopad juz raczej bede siedzieć jak na szpilkach bo w każdym momencie moze sie zacząć ale fajnie ciesze sie :) juz troszke mi co raz ciężej

Olussia
Daj znać po wizycie co z twoja mala lalunia :)

111magda
Odpoczywaj w tym szpitalu :) w domu byś musiała gotować i sprzątać a tak masz mały urlop :) i na dodatek jesteś pod stała opieka :)

Mojemu małego dziubkowi smakują pierogi z jagodami a ja tez mam bzika ostatnio na ich punkcie i zabieram sie za robienie mimo ze w ostatnich 2 tygodniach juz 3 razy robiłam :)

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Kari
Takie oblane śmietana :) mniammm
Wiec zostaje ci opcja taka
mieszaj ciasto na pierogi kup Jagody śmietanę i działaj :) twoja mała sie pewnie ucieszy na takie smakołyki :)
Serio ja je mogę jesc 5 razy dziennie , codziennie :)
Dzisiaj ogóle tez sie stał cud pierwszy raz od początku ciazy miałam ochotę na jajka na miękko co zawsze jajka mi strasznie smierdzialy

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki, powoli wracam do świata żywych po zapaleniu ucha. Brałam 2 antybiotyki jednocześnie i mam nadzieję, że nie wpłyną one negatywnie na Małą.
Od dziś w rossmannie są super promocje.
1/ Rożek z wkładem kokosowym tylko 29.99
2/ Pieluchy tetrowe białe 5 szt. 11.99
3/ Pieluchy tetrowe kolorowe 5 szt. 15.99
4/ Ręczniki kąpielowe z kapturem 34.99
5/ Chusteczki nawilżone Pampers Sensitive 8 x 54 szt 39.99
Zaraz lecę na zakupy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny u mnie piękna pogoda aż się chce iść na spacer ,wczoraj byłam w przychodni pytać jak przygotować się do tego badania cukru powiedziano mi ze mogę przynieść cytrynę wiec w poniedziałek do boju ,przy okazji wpadłam do smyka i znowu poszalałam tylko mam dylemat ile kupić rzeczy na 56 mam 3 szt body krótki rękaw 3 szt dł rękaw
3 pajace welur i 3 pajace bawełna do spania 3 pary śpiochów nie wiem czy to nie za mało ???a jak u was z ilościami ? mama ciągle powtarza by nie przesadzać z tymi małymi ciuchami bo jeszcze każdy kto przyjdzie to zawsze coś przynieście szukam jeszcze kombinezonu ale chyba poczekam może coś znajdę fajnego ,
Mały szleje ale w nocy ładnie śpi mam nadzieję ze po urodzeniu tez będzie tak smacznie spał jak u mamy w brzuszku.

Odnośnik do komentarza

u mnie w rozmiarze 56 mam:
- 4 szt body z długim rękawem bo wiadomo to zima będzie jak urodzimy
- 2 szt welurowe pajacyki
- 2 szt kaftaniki
- 1 szt pajacyki bez rękawów
- 3 pajace bawełniane - takie do spania piżamki
- 5 par skarpetek najmniejszych w rozmiarze 10-12
reszta to już 62 bo widzę, że rozmiar 62 jednej a drugiej firmy to różnica. I niektóre 62 to ja bym uznała za 56.
Poza tym czytałam, że dziecko będzie się dobrze czuło w luźniejszym ubranku.

Odnośnik do komentarza

KariKari to myślę ze dokupię jeszcze tylko skarpetki czapeczki kaftaniki i sweterki na 62 cm bo tego jeszcze nie mam i będzie ok a reszta już jak bobas się urodzi teraz zostaje wyposażenie łóżeczka i wózka kocyk,ale te zakupy tak cieszą że trudno się oderwać od sklepu muszę jeszcze odwiedzić Tesco tam tez ładne rzeczy są ,a kupowałyście jakieś komplety typu dżinsy sweterki, dresy, bluzy, czy zostawiacie sobie to na wiosnę ???bo ja chyba poczekam jak mały będzie miał 3-4 mies

Odnośnik do komentarza

ja kupiłam na 62 spodenki takie welurowe, spodenki a'la dresowe i jedne materiałowe, a poza tym jedna ciepłą bluzę kupiłam i dwie sukieneczki :) przydadzą się też w garderobie jakieś wyjściowe rzeczy :)

nie daje mi spokoju to pobolewanie i zadzwoniłam do mojego lekarza - na poniedziałek jestem do niej umówiona bo chce mnie zobaczyć a tymczasem mam brać nospę 3xdziennie...
aż mi się humor popsuł i się martwię :( ale nie mogę mężowi dać po sobie tego poznać....
cały weekend przeleżę by się oszczędzać.... a rano było już ok.... może to moja wina że powinnam w domu odpoczywać a ja twarda pracuję jeszcze :(
tydzień temu byłam na wizycie i wszystko było idealnie... Malutka kopie więc z nią chyba jest dobrze wszystko - mam nadzieję
jak myślicie co to może być?

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny,
byłam wczoraj u lekarza, bo zaniepokoił mnie ten ból brzucha i twardy brzuch. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że szyjka jest ok i wszystko jest w porządku. Mogły to być wzdęcia, albo jakieś skurcze trudno to określić. Jak się takie coś powtórzy to trzeba wziąć nospę i położyć się na boku, jak po pół godzinie by nie przeszło to niestety na izbę trzeba jechać. Później lekarz mi zrobił usg i zaniepokoiło go bicie serduszka małej i dostałam skierowanie do szpitala. Od razu pojechaliśmy z mężem na izbę przyjęli mnie i podłączyli do ktg, ciężko było zrobić badanie, bo mała się ruszała, dostałam kroplówkę z lekiem, który lepiej odżywia łożysko, ale mi przyspieszało tętno i dlatego kroplówka szła całą noc ;/ podłączyli mnie jeszcze raz do ktg i mała grzeczna była i nie wierciła się i dało się zrobić badanie. Dostałam jeszcze zastrzyk nospy i tabletki. Strasznie się martwiłam co z małą i miałam nastrój depresyjny. Rano na obchodzie doktor powiedział, że to że przez chwilę nie było tętna było spowodowane tym, że położylam się na plecach i ucisnęłam żyłe główną. Dlatego nie mogę leżeć na plecach, tylko na boku. Najadłam się tyle strachu o moją kruszynkę, żadnej z was tego nie życzę. Na szczęście wypisali mnie do domu i wszystko już jest dobrze :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

KariKari napewno jest dobrze,ma prawo troche pobolec wkoncu sie tam na dole wszystko zmienia i rozciaga,takze sie niemartw!

111magda jeszcze wytrzymaj przynajmniej jak wyjdziesz bedziewsz wiedziala ze wszystko ok!

Rudopole ja kupowalam praktycznie wszystko co bylo ladne i w przecenie nawet bluzy,dzinsy dlugie spodnie i inne bo sie pozniej przydadza a poco przeplacac jak sa w przecenie.U nas sa zawsze letnie i zimowe przeceny,teraz czekam do stycznia na przeceny takze dobrze sie sklada!

Soqka to swietnie ze jestes znöw w swiecie zywych!

Megi ja do jajek mam tak samo cala ciaze ich niejadlam bo mi smierdza! Ja tez mam plus 9 chociaz wczoraj ten diabetyk powiedzial mi ze przytylam za malo a ja na to 9 kg to malo? A on patrzy na ksiazeczke i möwi ze wedlug niej od poczatku 1 wizyty 6,5 kg ze zdziwieniem popatrzylam i zeczywiscie ale to oznacza ze przytylam przed ciaza! No trudno 9,czy 6,5 kg trzeba i tak pözniej zrzucic.

Odnośnik do komentarza

111magda
Też nie lubię leżenia w szpitalu, ale musisz wytrzymać bo masz dobrą opiekę:) Życzę Wam dużo zdrówka!

martaa89
Nie zazdroszczę Ci tego stresu!! Ale całe szczęście że wszystko Ok... Wiem że już sto razy pisałyśmy o poduszce do spania, ale zapytam, masz taką też? Ona pomaga w nocy utrzymać pozycję na lewym boku.

Gabi82
Śliczna profilowa fotka Twojej Gabrysi:) takie mi się najbardziej podobają:)

Dziewczyny dla mnie też noce są coraz gorsze... Zasnęłam późno... i choć spałam aż do 10 (z wiadomymi przerwami) jestem dziś tak zmęczona i osłabiona że masakra! Myślałam że coś mnie łapie. Zmierzyłam temperaturę rano i tylko 35,9 stopnia:o Gdzie normalnie powyżej 37.. zmartwiłam się ale teraz już jest normalna temperatura także walczę tylko z totalnym zmęczeniem i rozbiciem...

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...