Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wczoraj przeszła zlewa, że rzeki były na ulicach... a dziś pochmurno, ale powietrze fajniejsze :)

Planuję zamówić masło shea, bo mój brzuszek potrzebuje opieki i oliwka jak i masła zwykłe nie wystarczają :(

Śliczne ubranka i ten becik... ah, ja też chce znów coś kupować! :D nie wiem, czy przypadkiem w sobotę albo nawet dziś `przy okazji` zakupów nie wyciągnę A na dział dziecięcy :P

Ostatnio w Tesco widziałam takie malutkie, czerwoniutkie trampeczki :D aż mi się oczy zaświeciły, ale obiecałam sobie, ze się trochę jeszcze wstrzymam :P

Teraz czekamy na szafę, ale 12 sierpnia powinna być do odbioru, więc będe miała miejsce na ubranka to zacznę prawdziwe szaleństwo, ale chyba dziś sobie skonstruuję listę, zeby nie nakupować za dużo... :P

Miłego Dnia, oraz Weekendu! - nie wiem czy będe miała chwilę, żeby napisać, wiec życze już na zapas :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka obciążenie powinno robić się w 24-28 tydzień ale robią od 22 tyg więc w sam raz.
Ja wiem że narazi nie będę brałą gluzkozy, "jedynie" pomiar poziomu gluzkozy 4 razy dziennie i ścisła dieta.
Problem w tym że mój organizm na samo słowo dieta zaczyna wydziwiać przedziwne sztuki. Normalnie jem wszytsko, coś słodkiego również się zdarza, raz mniej raz wiecej. Jak do mózgu dojdzie że mi NIE WOLNO to o niczym innym nie będe myślała. Już tej nocy obudziłam się głodna i o 1 jadłam ciastko...masacra

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Marysia są takie sklepy jak Happymum i mają przepiękne ciążowe sukienki - normalnie cudne, że cięzko zdecydować bo jedna ładniejsza od drugiej a i widziałam na kilku znajomych jak wyglądają różne modele - po prostu sama słodycz - brzusio ciążowy i piękna sukienka... aż miło patrzeć..
mają też sklep internetowy jakby w najbliższej okolicy takiego stacjonarnego nie było....
polecam - jakość pierwsza klasa i fason bardzo trafiony

miłego dzionka mimo że deszczowy (przynajmniej u mnie )

Odnośnik do komentarza

Oj rudamamo masz ciekawie wesele jeszcze w październiku ;) ja ostatnie końcówka września i koniec imprez, co orawda mamy jeszcze jedno w grudniu ale na to wiadomo już nie pójdziemy bo bedziemy 10 dni po porodzie;) wyślę tyli8 mojego P do kościoła. A ten rok u nas strasznie weselny razem wyszło 7 wesel wiec bawimy sie na maksa przed oojawieniem się mslenstwa;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Czesc mamuśki :)
Fajne ubrania są na tej stronce ale ceny jeszcze lepsze .
Ja znalazłam na deezee i netmoda bardzo ładne sukienki luźne które mozna założyć na jakas okazje albo tak na codzien i ceny są troszkę mniejsze.
Dzisiaj sie zmotywowalam wzięłam za szukanie i znalazłam położna ktora mieszka blisko mnie i mowi po polsku ( moje małe miasteczko ma 5900 ludzi tylko ) wiec 19.08 mamy z nią spotkanie i jeśli mi będzie odpowiadać to będzie wygodniej bo od tej pory ona w domu będzie mi robić wszystkie badania krew itd a do tego będzie uczyć wszystkiego do porodu jak oddychać itd :) i po porodzie oczywiście tez pare razy przyjdzie zeby pomoc przy Colinie :)

Ah a co do tego badania tolerancji glukozy to u mnie dopiero będzie w 26 tygodniu bo wizytę mam 22.08

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Madlenka napewno się wybiorę i sobie coś kupię, tym bardziej ze dowiedziwlam się dziś że teść sponsoruje nam nie tylko wódkę na wesele ale i napoje wiec akurat mam trochę wolnej gotoweczki;)
Megi super że udalo się znaleźć taka osobę, mam nadzieje że będzie sympatyczna i da się polubić.
Dziewczyny zapytam was o opinie w jeden sprawie, mianowicie 3 dni temu urodziła nasz znajoma miała cc, i mój P wpadł na genialny pomysł żeby odwiedzić ją dziś w szpitalu, ja myślę że lepiej poczekać i odwiedzić ją ja wróci do domu. Sama osobiście już zapowiedziałam że nie chce pielgrzymek w szpitalu bo nie wiem jak się będę czuła i nie będę pewnie miała ochoty na przyjmowanie gości i jedynie chce żeby był przy mnie mój P i siostra blizniaczka.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Marysia
Oglądałam zdjecie tej położnej wyglada fajnie taka starsza miła pani ktora sama juz ma 3 dzieci i 2 wnuków :)
A co do odwiedzin to powiem ci ze lepiej w domu jak juz dojdzie do siebie ja tez tak bede chciała. Byłam kiedys u kuzynki jak jeszcze była w szpitalu i fajnie zobaczyłam malutka ale widziałam ze ona biedna sie męczyła cała obolała zmęczona wiec dajmy świeżym mamusia dojść do siebie :)

Odnośnik do komentarza

co do odwiedzin w szpitalu to ja tak samo zapowiedziałam - tylko ja mąż i córeczka... reszta musi poczekać jak wrócimy do domku i koniec. Kobieta po porodzie zmęczona i potrzebuje spokoju i fizycznego i psychicznego a takie odwiedzanie i wizyty męczą mimo wszystko....
ja sama z siebie nie jeżdzę nigdy do szpitala jak ktoś z mojej rodziny urodzi, chyba, że sama kobieta powie wpadnij do mnie to z wielką chęcią... ale nachalna nie jestem...

Odnośnik do komentarza

Kochane, wchodze na ta stronke bebiklub o ktorej pisalyscie, ale tam nigdzie nie jest napisane ze jak sie zarejestrujesz to cos Ci przesyłaja? :(

Marysia,
to super! owocnych zakupow zycze, potem pochwal sie ktora kupilas moze mamy podobny gust hehe :) ja taka malinowa, z krtokim rekawkiem i z takim paskiem nad brzuszkiem, pod biustem dzieki ktoremu mozesz regulowac sobie jaka ma byc w zaleznosci od wielkosci brzuszka:) jest piekna :) mysle tylko jakie buty do niej zaloze :P
co do wizyty w szpitalu, to ja bym poczekala i odwiedzila w domu, moze nie czuje sie nie silach albo po prostu nie ma ochoty na odwiedziny, a tak to spokojnie sie spotkac u nich w domku jak dojdzie do siebie :)

Megi, to super ze udalo Ci sie taka polozna znalezc :) ja tez ostatnio w tym temacie zaczynam sie orientowac i zaczynam szukac.. no i do szkoly rodzenia zapisze sie chyba na wrzesien, bo potem brzusio bedzie cooooraz wiekszy i bedzie mi coraz ciezej ;)

Gabi
co to skurczy, to bierzesz magnez? Mi jakis czas temu drgala powieka, kupilam Mg i co kilka dni pije i jest o wiele lepiej, jak zrobilam badania krwi i spr poziom mg i fe to pokazalo ze w normie wiec pomaga :)

ja nadal nad morzem:) wkoncu zrobilo sie przyjemnie bo spadl deszcz i jest czym oddychac :)

pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

witam dzęki za podpowiedzi zwiazane z moimi nóżkami czerwone w tym miejscu nie sa wiec może bedzie ok 13.08 kolejna wizyta wiec poradzę sie lakarza.
Nuria - bedzie dobrze wyniki na pewno sie unormują chodz ja też na słowo dieta dostaje dreszczy :)
olusssia7 zakup super:)
co do mieszania chipsów też tak ma ostatnio moczyłam je w sosie czosnkowym bardzo mi smakowały .co sadzicie o przesadach że inaczej je sie na chłopca niby słone kwasne a na dziewczynki bardziej słodki no i że uroda sie zmienia wedle płci czy widzicie cos takiego u siebie?

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u lekarza. Szyjka idealnie, ph pochwy, ciśnienie i bicie serca malucha również.
No a lekarz niczego nowego mi nie powiedział. Tak jak przypuszczałam ścisła dieta, mierzenie poziomu cukru.W środę idę do diabetologa. Koniec z ciążowymi zachciankami :(

Gabi-magnez bierz koniecznie-jak bierzesz tzn że za mało

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

U mnie na poczatku trochę cera podupadła na kondycji, ale teraz już lepiej :) Każdy się dziwi, że córcia będzie bo mi urody nie zabrała :D A jedzenie to różnie.. słodkie, słone ale średnio na kwaśne mam ochotę... na mięso w ogóle znów nie mogę patrzeć za to moja faza na ryby i nabiał trwa w najlepsze :) I obowiązkowo owoce :)

Fajne ubranka, ale ceny studzą moje zainteresowanie, bo powiedziałam sobie, ze nic zbyt drogiego, czego później nie założę kupować nie będę :) No a zresztą wesele sierpniowe nam się spaliło bo A ma operację i nie damy rady pojechac... :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie zjedliśmy z synkiem obiadek i teraz relaks czytam wasze posty co tam u was ,ja rano zakupy spożywcze i tylko wizyta w smyku ale niestety jak bym chciała kupić wszystko co mi się podoba to worek pieniędzy by się przydał hahahah wiec odrobina rozsądku bierze górę tym bardziej ze babcia tez szalej, fajnie piszecie o waszych zachciankach mnie raczej nie męczą jedynie co to w
7 tyg zjadłam cały słoik kiszonych ogórów a teraz to chyba większe zachcianki ma mąż wieczorem na naleśniki czekoladę i ogórka czasem się zastanawiam kto jest w ciąży hahahaha i czy jemu tez urośnie brzuszek .

Odnośnik do komentarza

Madlenka, Nuria biore mg 1x1 tabl. Moze rzeczywiscie za malo biore.
Nuria fajnie ze z dzidzia wszystko ok
Pati u mnie nie sprawdzilo sie. Wszyscy jednoglosnie mowili ze wyladnialam i jak nic bedzie chlopiec. Jem normalmie, wszystkiego po trochu. Kalendarz chinski tez sie nie sprawdzil.
Rudaopole zachcianek nie mam. Moze czasem najdzie mnie na cytrynowe lody. Mojemu mezowi rowniez rosnie brzuszek haha razem z moim. Dzis nawet smialam sie z niego ze ja po porodzie zgubie a jemu zostanie ;)

Odnośnik do komentarza

czyli tak na prawde róznie bywa z zachciankami i wygladem niema to wiekszego znaczenia pytam was o to bo własnie u mnie sie sprawdziło w 1 ciąży na dziewczyke jadłam bardzo dużo słodyczy w sumie była to podstawa mojej ,, diety " mimo że na codzien nie jem słodyczy bo ich poprostu nie lubie byłam cała okraglutka czyli nogi brzych piersi ręce natomiast teraz na fabianka chce mi sie ostrych kwasnych rzeczy bardzo mało słodkiego uwielbiam owoce i obrzydza mnie mięso :/ no i inaczej nabieram kg wiecej idzie w brzuch niż w reszte .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...