Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megi1992

Monikam
Super wózek :) serio podoba mi sie :)
Jeszcze sie okaże ze wszystkie będziemy go miały :)

Witam nowa mamę :)
Powiększysz troszkę grono dziewczynek bo narazie to chyba przewaga chłopczyków :)
Jak u ciebie początki ciazy ? Cieżko przechodziłas ? Teraz przypuszczam ze juz dobrze sie czujesz :)
Dużo zdrowka dla was

Odnośnik do komentarza

Kingalili31
jak się czujesz? Macie wybrane imię dla córeczki?:)

Masz rację forum jest nieocenione.. Tyle cennych porad, opinii, wsparcia.. wymiana doświadczeń, uczuć. Dzielenie się swoimi radościami ale też wątpliwościami. I świadomość że nie jesteśmy ze wszystkim same, że inne przyszłe Mamy mają podobne dolegliwości czy obawy..
Dobrze, że jesteście Dziewczynki ;) Jeeej w ciąży to często dopadają mnie jakieś takie refleksje i wzruszenia;P

Soqlka
Może chociaż kilka sztuk uda Ci się wybrać w lepszym stanie:)
Ja też dostałam troszkę ubranek tyle że po Siostrzenicy, a my będziemy mieć Synka, ale Siostra wybrała mi takie w uniwersalnych kolorach, jakieś białe, zielone..

A jak już wspomniałam o mojej Siostrze - będziemy miały dzieci z tego samego rocznika;) bo Julcia urodziła się w czerwcu. Starsza to moja chrześniaczka Oliwka (ok 1,5 roku) Oczko w głowie :)
Także powiem Wam że ze strony siostry mam ogromną pomoc- zawsze mi coś doradzi, podpowie. Niestety moje najbliższe koleżanki się ociągają i nie spieszy im się do macierzyństwa, więc chociaż z siostrą mogę pogadać o ciąży :P
A Wy macie w najbliższym gronie jakieś doświadczone Mamusie? :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Musze wam powiedzieć dziewczyny choć nie chce zapeszać ze czuje sie super . Zero dolegliwości, nigdy nie bolał mnie brzuch nie miałam skurczy i gdyby nie maleńki brzuszek nie wiedzialabym ze jestem :) choć na poczatku miałam straszne mdłości i czasem wymiotowalam :( ale było minęło ... Przytyłam jak dotychczas 2 kg :) imię dla dziewczynki mamy Stefi - Stefania :) kupujcie juz jakieś ciuszki czy jeszcze nic ? Mnie straszni korci choć sie trochę boje .. Ogólnie mam stresa zeby donosić zeby wszystko było dobrze bo teraz takie czasy ze rusz sie słyszy ze poroniła albo poród wczesny ale jak narazie staram sie pozytywnie myślec :) i juz nie moge sie doczekać listopada i tego oczekiwania .... Powiedzcie mi jeszcze czy swędzi was czasem skóra ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Gratuluje wizyt oraz pierwszych kopniakow. Dziekuje kilku z Was za mile slowa po ostatnim moim poscie. W sr bylam u swojej lekarki i potwierdzila zeby sie nie martwic ogniskiem w serduszku. Wiec nie martwie sie. Co do imienia to moja Michasia nie przeszla no i zostaje wybrana przez meza Marta. Wiele z Was bedzie mialo synkow zas wsrod moich znajomych i dziew poznanych u lekarza dominuja dziew. Soqlka, js niby mam ubrania po starszej corce ale np body czy pajace sie nie nadaja bo tak jak u Twojej kol albo sprane albo splamione. Mialam po 4 szt body i spiochow i czesto pralam a jednak kupki tez czesto wychodzily poza pampka a czasem to trudne do sprania. Przy pierwszej ciazy nakupowalam ubran jak sie okazalo czesto niewygodnych do ubrania dla niemowlaka a kupilam bo mi sie podobaly teraz wiec stawiam na wygode i kupuje body z dlugim rekawem oraz kilka pajacow plus kaftaniki. Zadnych sukienek czy tunik. Wszystko to ma zapiecia z tylu bardzo niewygodne. Takie przynajmniej byly moje spostrzezenia przy piereszym dziecku.

Odnośnik do komentarza

Hej, a więc. Dzisiaj nasza dzidzia nie chciała pokazać co ma między nóżkami, jest już taki duuuuuuuuuuuuuży, nawet lekarz nie mógł Go zmierzyć.
Sprawdzał dzisiaj mózg, serduszko, i wszystko jest w najlepszym porządku :D Próbował dzisiaj zrobić usg przez brzuszek, ale jeszcze za słabo było widać...
A przed dopochwowe ciężko było go zobaczyć w całości. No i się mi tygodnie jakimś cudem wyrównały... Mam 18 tc +2 dni. Mąż nagrał filmik i mogłabym go oglądać w kółko. :D

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13907.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13908.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka, a kiedy następna wizyta? Piękna ta Twoja Dzidzia, masz jakieś przeczucia?
Larissa, ja rozumiem, że używane ubranka nie będą w idealnym stanie, ale mi koleżanka naopowiadała jakie ma super ciuszki, funfel nówka nieśmigane, a tu taka lipa. Szczerze mówiąc ja bym się wstydziła komuś dać ubranka w takim stanie. Nie mówię, że wszystkie, kilka sztuk wybiorę.
Jestem bardzo zadowolona, wczoraj koło południa zamówiłam ciuszki na 5.10.15, a już przyszły. Są piękne, takie maniunie :) Ja już chcę mieć Poleńkę przy sobie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

monikam tez mam zgage :(, a wózek swietny, ja wybralam City Select, ze wzgledu na cene zamowie go jak wrocimy ze szpitala http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-baby-jogger-city-select-3w1-wys24-i4435073564.html

Kingalili31 witam nowa mamusie i jej corcie :) Stefi -ladnie :) ja mysle tak jak Ty, bardzo bym chciala juz isc na zakupy, nawet na necie pozamawiac, ale boje sie ... nie czuje sie pewnie choc jestem juz w 19 tyg ciazy, a czasem swedzi mnie brzuch trzeba czyms smarowac, skora sie rozciaga itp

MłodaFasolka szkoda, ze nie poznaliscie plci, ale najwazniejsze ze z malenstwem wszytsko wporzadku :)

Mam nadzieje ze poznam plec moich blizniakow w pon, caly czas o nich mysle, zeby wszytsko bylo ok, zeby dane bylo mi je urodzic zdrowe, o tym jak zmieni sie nasze zycie, o tym BY BYC NAJLEPSZA MAMA NA SWIECIE

Odnośnik do komentarza

Kingalili31 witam Cie na forum. Jak się czujesz? Wpisz się do naszej tabelki grudniowych mamusiek. Mnie nic nie swędzi.
4leks4ndr4 mam bratową, która ma dwójkę dzieci 9 i 4 lata. Moja siostra cioteczna tez jest w ciąży, o 6 tyg jest do przodu. Pod koniec jej ciąży zrobimy sobie sesję zdjęciową z brzuchami :) Koleżanki nie kwapią się.
MłodaFasolka najważniejsze że z dzidzią wszystko w porządku :) Piękne zdjęcia
Ten wózek (Tako CITY MOVE ) coraz bardziej mi się podoba. Wygląda na funkcjonalny no i kolory ma piękne. Mężowi też się podoba.
Ja poszalałabym po sklepach, ale nie znamy płci naszej kruszynki. Na buszowanie wyruszymy we wrześniu

Odnośnik do komentarza

Gratuluje dziewczyną co poznały płeć. Ja mam we wtorek wizytę i mam nadzieję, że w końcu się dowiem. :)
Ja mam przyjaciółkę, która 2 tyg temu urodziła Amelkę. Śliczna jest taka malutka kochana i grzeczna :) Już się umówiłam z Ewą,że przyjadę kiedyś na cały dzień i pokaże mi jak to jest np przebierać takie dzieciątko.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Kingalili31 witamy serdecznie!
Sylwunia06 piekny wözek i piekna cena! Ja dzis bylam ogladac wözki i poradzilam sie Pani ktöra powiedziala szczeze zeby wözköw drogich niekupowac ze niema sesu i ze niesa lepsze od tych tanszych,powiedziala ze göra wözek do 500 € wystarczy mi sie tez podobal jeden 2 w 1 z parasolem z torba itd za 1100 € z Joolz ,möwila ze jakosciowo wözki drozsze niesa lepsze od tanszych ze to wyzucona kasa,zreszta tak pomyslalam wözek na jakies 3 lata 1000 € to glupota lepiej dac mniej i za reszte kupic inne zeczy. Wiec kupilam dzis wözek od Jetty Joop 2 w 1 czarno bialy wysle zdjecie za chwile byl przeceniony to go wzielam bo mi sie podobal no i do tego kupilismy maxi-cosi siedzenie do auta no i mozna odrazu przymocowac do tego wözka co kupilam,meble kupilismy juz tez szafe,lözeczko i komode do przewijania (komplet) i materac, 2 zabezpieczenia(drzwiczki) na schody i set buteleczek z Avent Philips i jestem tak szczesliwa ze juz mam najwazniejsze sprawy zakupione ze moge spokojnie jechac na urlop a tam chce popatrzec za kolderka,poducha,posciel i takie tam bo chce zrobic bialo berzowy w misie poköj takze juz patrze.

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13910.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13911.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam wsxystkie mamusie ciesze sie , ze dzieciaczki zdrowo rosną a mamy zaczynaja sie czuc dobrze, ja tez odzyskuje sily a dzidzia z dnia na dzien intensywniej baraszkuje i daje o sobie znac .Jak piszecie milosc zaczyna sie czuc gdy poczuje sie ruchy ale moment jak po porodzie poloza Wam sksrby przy piersi to poczujecie jak w sekundzie nikt na swiecie nie bedxid juz tak ważny i kochany jak dziecko.Mam pytanko do Marty o wozek zakochałam sie w nim gdzie by bylo można go kupic jest piekny

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolka - super ze wszystko dobrze:) sliczne fotki :)

Ja widziałam wczoraj na żywo wozek i sie zakochalam :D mima xari brązowy! Piękny :D rozmawiałam tez z dziewczyna ktora miała xlandera i była niezadwolona :( taki wozek sie wydaje stabilny a wcale nie jest.. Pokazała mi.
Vanessa wypoczywaj.ja od czwartku jestem nad morzem i jest siper :)

Pozdrawiam z nad morza :D !!

Wrzucam fotkę wózka z neta jakby ktos chciał zobaczyc :)

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13920.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki
Ja też chcę kupić butelki Tommee Tippe i ceny w smyku tak samo niskie jak przez internet :)
co do wózka to też słyszałam opinie, że średnie są - dlatego już się nie nastawiam - kupię co porządnego mi polecą w sklepie

zauważyłam, że muszę regularnie jeść - o konkretnych porach bo jak nie to od razu czuję głód.

wyniki badań nie licząc moczu są ok, ale już łykam żurawit i będzie lepiej
powiedzcie mi czy wasi lekarze też zlecili wam igg i igm na toxoplazmozę drugi raz - ja już miałam toxo ale pani doktor jeszcze raz mi zleciła co mnie zdziwiło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...