Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja dzisiaj chyba oszaleję! Odkąd otworzyłam oczy mam takiego nerwa, że chyba będę gryźć... Mąż to mi z drogi schodzi i nawet słowem się nie odzywa. Wrzeszczę bez powodu, a za chwilę mi łzy same płyną... No masakra jakaś. Jeszcze znowu upał straszny. KariKari co do piersi mam tak samo, było trochę spokoju a od wczoraj znowu strasznie bolą... W dodatku każdy biustonosz mnie denerwuje, nawet sportowy. :/ Mam nadzieję, że u lekarza będzie wszystko ok, napisz co i jak. :) Miłego Dnia dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka tylko spokojnie Kochana :)
wiem że nie da się zapanować czasami nad emocjami....

powiem wam, że kiedyś jak dziewczyny mówiły o mdłościach, o huśtawce nastrojów i wszystkiemu co towarzyszy ciąży wydawało mi się, że przesadzają i koloryzują jak to kobitki czasem tak mają :) a teraz widzę po sobie, że nie jest to ani przesadzone ani nie jest wytworem wyobraźni... mimo wszystko uważam że te 9 miesięcy ciąży to najpiękniejszy czas, który warto czcić każdego dnia i w każdej minucie.... taki czas się nie powtórzy a pozostaną wspomnienia....

ja zrobię sobie taki album ze zdjęciami maleństwa i będzie to od poczęcia do 1 roczku.... cudowne wspomnienie..
powiem wam że z nudów zaczęłam zastanawiać się o pisaniu pamiętnika.....

Odnośnik do komentarza

Witam Was:)
Ale miałam do nadrobienia.
KariKari, Vanessa, również czekam na wieści po wizycie.
Ja w pełni korzystam z czasu wolnego. Spię niemal do 10, częste spacerki, porządki w domu, mam czas na swoje pasje :)
Jutro i w piątek pójdę do pracy, bo od dziś została zatrudniona dziewczyna na moje stanowisko i muszę ją przyuczyć. Ale nie będę siedziała całego dnia :)
Nie mogę się już doczekać wizyty w środę, kiedy to zobaczę Maleństwo.
Co do chińskiego kalendarza, znalazłam w Internecie 2 różne i na obydwu wychodzi mi inna płeć, więc siłą rzeczy, okaże się, iż jeden z nich się nie myli. Nam obojgu marzy się córeczka :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

zazdroszczę chwil relaksu. Ja niestety w pracy do 15:30. Coraz trudniej mi wytrzymać 8 godzin siedząc. Robię przerwy ale to nie daje za wiele. Generalnie to mam już duży brzuch i mi przeszkadza - urósł w ciągu ostatniego tygodnia bardzo. Jest już taki ciążowy - ewidentnie. Dziś mam letnia sukienkę i już wyglądam jak "ciężarówka". Z większością ciuchów mogę się już pożegnać. Trudno - zakupy:)

Odnośnik do komentarza

Mąż zażyczył sobie na obiad wątróbkę drobiową, ładnie mi ją przygotował do smażenia, i niestety musiał mnie zostawić ze smażeniem samą. I powiem Wam, że nawet mnie nie odrzuciło, co więcej, ZJADŁAM ją! :D Z ziemniaczkami i burakami. Czyżby wstręt do mięsa w końcu przeszedł? Albo po prostu organizm tak potrzebował. A jak u Was tych nie mięsożernych? Nadal odrzuca?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka, jesli dajesz rade to jedz ! :)

Ja podobnie jak KariKari, tylko ja mialam odrazu jadłowstręt do wszystkiego. Jedzenie smierdzialo mi przez zamknieta lodówke, wiec kuchnie omijalam szerokim łukiem.

Teraz dalej nie moge ani wachac ani patrzec na mieso, bo az mnie trzesie. Nawet jak widze mieso w gazetce reklamowej.

Tez musze sie powoli pozabierac za porzadki w szafie, chociaz jeszcze we wszystko sie mieszcze ( chyba?) bo po tych wymiotach to schudlam zamiast przybrac. Ciekawa jestem kiedy brzusio zacznie mi wychodzic.

Jeśli chodzi o kalendarz chinski, to ja tez robilam rózne 2 i wyszly mi rozne płci, wiec nie wiem któremu wierzyć :D Chociaż z G czujemy, że to chłopak :)

Odnośnik do komentarza

Martuska86
Nie martw sie brzuch dopiero wychodzi okolo 14 albo 15 tyg predzej to tylko brzuchy od wzdec dziecko jest za male zeby tak wybic a wszystko w srodku jest za male.
Ja mam 15 tyg i 2 dni i dopiero teraz powoli brzuch wystaje i robi sie ciazowy bo na tym etapie dziecko ma ok 10 cm.

A co do ubran to juz moj M. Zabral mnie na zakupy i mam 3 pary ladnych ciazowych spodni ktore sa mega wygodne ale jeszcze musze troszke urosnac z moim malym dziubulkiem :)

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

W h&m i jest super duzy wybor :)
Tylko ja mieszkam w niemczech ale mysle ze w polskim hm jest ta sama kolekcja.
Kupilam tez o rozmiar wieksze bo nie wiadomo jak sie zmieni moje cialo a za 3 miesiace nie chce znow nowych kupowac.
Wiec polecam kupowanie wiekszych o rozmiar :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka
Ja kupilam dwie pary dlugich a jedna krotka ale szczerze to nie wiem jak mam dac rade w nich w upalne dni bo nie dosc ze jest 35 stopni mega sie mecze to jeszcze jeansowe z wielkim kawalem gumy na brzuchu ktory dodatkowo grzeje wiec chyba lepszy wybor to sukienki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...