Skocz do zawartości
Forum

Dzień kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie mój mąż zaskoczył dziś..:) wiedział, że jutro mogę się czegoś spodziewać, więc zadziałał i niespodzianka się udała. Były róże, które uwielbiam i coś słodkiego, a dla dziewczynek bukieciki tulipanków...:) minki miałyśmy w duże O!
Ale to nie koniec niespodzianek. Jak tata dał dziś, to dziewczynki też..:) Lidzia namalowała mi portret Ani z Zielonego Wzgórza i włożyła w ramkę, (wie, że ją bardzo lubię) a Darunia narysowała dla mnie bohaterki z bajki 'Kraina Lodu', Elsę i Annę. Takiego Dnia Kobiet to jeszcze nie miałam..:) Kompletnie nic nie podejrzewałam...Są po prostu kochani. Jestem przeszczęśliwa, to był cudowny dzień i wspaniałe niespodzianki.
Dziś tata usypia córcie opowiadając wymyślone bajki, a mama klika..:)

Odnośnik do komentarza

Jej, jak milutko! Piękna niespodzianka!
Domi, 'pączek'? Brzmi rozkosznie dla podniebienia...mniam:D
A ja, przyznaję, że zapomniałam ... A jeszcze jakieś dwa tygodnie temu pamiętałam...za dużo chorowania ostatnio :/
Przypomniał mi o tym Parenting w dziale konkursowym i tu...
Myślę, że jutro chłopaki mnie i córcie wyściskają i wycałują :) Ciekawe, czy oni pamiętają ;)
Mój synek nie był w tym tygodniu w Przedszkolu, na poniedziałek wyposażymy go w kwiatki dla Pań. Może namówię go na przygotowanie 6. laurek... ;)

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
A mnie mój mąż zaskoczył dziś..:) wiedział, że jutro mogę się czegoś spodziewać, więc zadziałał i niespodzianka się udała. Były róże, które uwielbiam i coś słodkiego, a dla dziewczynek bukieciki tulipanków...:) minki miałyśmy w duże O!
Ale to nie koniec niespodzianek. Jak tata dał dziś, to dziewczynki też..:) Lidzia namalowała mi portret Ani z Zielonego Wzgórza i włożyła w ramkę, (wie, że ją bardzo lubię) a Darunia narysowała dla mnie bohaterki z bajki 'Kraina Lodu', Elsę i Annę. Takiego Dnia Kobiet to jeszcze nie miałam..:) Kompletnie nic nie podejrzewałam...Są po prostu kochani. Jestem przeszczęśliwa, to był cudowny dzień i wspaniałe niespodzianki.
Dziś tata usypia córcie opowiadając wymyślone bajki, a mama klika..:)

o jak pięknie!!!! super:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam i buziaki przesyłam...
Jednak nie może być tak różowo...dziś na zakupach jedna pani była dla nas tak nieprzyjemna, że nie wiem i to bez powodu...ach, zawsze coś...ale to nie popsuje mi dnia.
Spieszę się, bo mam mieć gości...przyjaciółkę z rodzinką...:) już nie mogę się doczekać.
A Wam wszystkim, kochane kobietki i Waszym małym księżniczkom, córeczkom życzę Wszystkiego Najlepszego i wspaniałego Dnia Kobiet i Dziewczynek. Serdeczne buziaki i przytulaski przesyłam wirtualnie....by Was też spotkało coś naprawdę miłego.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj jak przyjechałam do pracy dostałam bukiet zółtych tulipanów od Naszych Panów także miło rozpoczęłam dzień pracy, a przed pracą miałam kontrolę policyjną na całe szczęście obyło się bez mandatu bo Panowie Mundurowi byli tak mili że skoczyło się na słownym upomnieniu

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...