Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Na etapie ciąży na jakim jesteśmy dziewczęta, to krew z nosa i dziąseł to normalna sprawa. Nie ma się czym martwić.
Tak samo jak i większa ilość wydzieliny jest normalna, ale oczywiście nie za duża.
Czop. ?? Hm.. Pamiętam jak zastanawiałam się w pierwszej ciąży jak wygląda. Ale to tak jak ze skurczami. :) Nie pomylisz tego z niczym innym.. :D Tzn, jeżeli coś widzisz i się zastanawiasz to znaczy że to nie to.. ;p :) Tak samo skurcze, jeżeli dopadają cię już te właściwe, to wiesz o tym od pierwszego bólu. Ich nie da się pomylić. Więc jeżeli się nad nimi zastanawiasz, to znaczy że to jeszcze nie to .. :D
Ale to ja sobie tak tylko tłumaczę. :D

http://www.suwaczek.pl/cache/02953dc74c.png

Odnośnik do komentarza

Nie odpisze wam dziś na posty, bo jestem wyrabana skurczami.. leze w szpitalu pod kroplowka. Przyjechałam godzine temu, a było tak... Od rana mnie brzuch z lewej strony bolał, przeczyscilo mnie i co jakiś czas twardnial brzuch. Ledwo dojechalam autem pod przedszkole żeby Nati zawieźć.. no i z trudem, powolutku doszlam z nią do sali. Do domu wróciłam juz z mocniejszymi bólami i marzylam o łóżku. Wzięłam swoją pierwsza Nospe w tej ciąży i czekałam co dalej.. ale byłam slaba... Przeszło mi trochę, ale po poludniu znowu sie zaczęło.. biegunka i skurcze.. Jak juz trzecią godzine były regularne, to sie wzielam za błyskawiczne pakowanie torby no i jestem w szpitalu. Co 10 min.. i coraz dłuższe i bardziej odczuwalne. Dostalam tak jak Osa.. sterydy na rozwój płuc i fenoterol w kroplowce. Na chwilę obecną minęło.. Julcia szaleje w brzuchu a ja jestem wykończona wrażeniami dzisiejszego dnia. Dobrze, ze skończyłam wczoraj zamówiony portret :p... Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza

hej mamunie :P
ja pisze z domowego lozka :P dzisiaj rano ustopily skurcze i mam lepsze wyniki !!!! to dostalam wypis do domu bo u nas oblezenie w szpitalu!!!! mam wrocic kiedy beda skurcze lub cos nie tak !!!! bylam u mojego gin i 24 pazdziernika kieruje mnie na porodowke jesli sama wczesniej nie urodze!!! powiedzial jedno do 28 pazdziernika bede trzymac malego na rekach :) wiec czekam !!! a juz myslalam ze to jest ten czas :P mam stracha na maxa :P dzieki kobietki za wsparcie :) pozdrawiam i zycze innym szczesliwego rozwiazania :)

Odnośnik do komentarza

anmiodzik biedulko trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło! Daj znać co i jak !

emiiwszystko ok - od wczoraj mam twardy brzuch, ale skurcze ( nieregularne) pojawiły się tylko 4 razy :) a Ty jak tam?

truskawka człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo do chwili słabości! Głowa do góry!

Dziewczyny dziękuję za porady odnośnie tej pierwszej kąpieli!

Odnośnik do komentarza

Ah dziewczyny odnośnie sr i połogu - rady od położnej:

- pas poporodowy - można użyć, ale dopiero po 6-8tyg. - inaczej zaburzamy cały okres połogu i tak jak pisała bodajże majus przedwczesne użycie pasa może spowodować osłabienie mięśni i nietrzymanie moczu.

- seks nie wcześniej niż po 6 tyg... Poprzedzony wizytą u ginekologa - trzeba sprawdzić czy wszystko się wygoiło..

- u mnie w szpitalu w ogóle nie można mieć majtek siateczkowych, etc. - szybciej się goimy, a tantum rosa jest wymagane - też wspomaga gojenie się ran :)

To tak jakby chciała któraś skorzystać:) jak mi się coś przypomni - dam znać:)

Odnośnik do komentarza

Anmniodziktrzymaj się ciepło i żeby jak najszybciej wypuścili cie do domu
Moniik łącze się z Tobą w bólu, ja siedzę sobie na kanapie i rycze, cala noc mam do tylu, nieprzespana, bo tak mnie dzisiaj bola dziąsła, że nawet buzi nie mogę otworzyć. Krwawia mi od początku ciąży, ale myje je parę razy dziennie, stosuje różne płyny. A teraz mnie tak boli, że aż ucho i głowa tez pęka. Czekam aż o 9.00 otworzy dentysta i pewnie skończy się na antybiotyku. Oby tylko przestało bolec, nie daje rady.

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki
Ja dzis srednio wyspana wrr nie umiem zasnąć bez męża przy boku chyba do 3 walczyłam aby usnąć;/ a o 7 nad ranem obudził mnie mój mega bol w dłoniach i te ich drętwienie jeszcze miesiac dam rade:)
anmiodzik trzymaj sie dzielnie i badz dobrej myśli:))
lidka86 świetnie ze jesteś w domq swoich 4 ścianach:)jejku tez masz fajnie ze do 28 pazdziernika bedziesz tulic swe maleństwo jezu a ja jeszcze miesiąc;p
em87 swietnie ze u ciebie puki co spokój zawitał:) a ja spokojnie raz na 2 dni jeden skurcz przepowiadając i tyle wiec jestem spokojna;p jedynie tęskno mi za mężem :((
Oo i rady przydatne kochana dzięki:)

Odnośnik do komentarza

Anmiodzik całe szczęście, że sytuacja opanowana:)
Emiii rozłąka szybko minie i będziecie razem:) u nas to standard, że mojego często po kilka dni w domu nie ma;)
Kasia, Czekacudu no to już możecie rodzić swoich kawalerów:)
Monik mnie od wczoraj też gardło boli, a niedawno skończyłam brać antybiotyk bo naturalne środki mi nie pomagały. Co do krwawień z nosa to przez całą ciąże mi dokuczają...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...