Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

IgaJula cieszę się, że synuś już nieco lepiej :) Co do dowozu leków widać, Krakowiacy bardziej pomocni bo nigdy nie robili mi problemów :) zwłaszcza kierowcy, którzy dowozili pizze, przez lata nie spotkałam się z odmową a korzystałam z tego typu zakupów kilka razy w miesiącu :)

Detuś byliśmy z synkiem w tym roku w marcu nad morzem - zwiedzaliśmy codziennie inne miejscowości i mimo, ze wszędzie niemal były te praki z dinozaurami, rybkami, nawet gabinety figur woskowych to i tak wszystko było pozamykane bo "poza sezonem" Jedynie w Świnoujściu udało nam się dostać do Muzeum Rybołówstwa, które okazało się świetne, dziecku bardzo się podobało, na każdym zdjęciu albo z przejęciem maca akwaria z wielkimi kolorowymi rybkami albo zaciesza jak nie wiem co :D Piękną ma pamiątkę w każdym bądź razie :)

Co do Hani raz jeszcze dziękuję za gratulacje, bardzo się cieszę, że cieszycie się moim szczęściem! Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i mimo, że mam całe wielkie pudło z ubrankami dla dziewczynki, to jeszcze przytaszczyłam wczoraj trzy wory po chrześnicy R. no i zdążyłam już zakupić 2 komplety na ALlegro z H&M, ale takie słodkie, że nie mogłam się powstrzymać :D

http://p1.sexymamy.pl/ac1bf8885c6e40c669fa6a9c1567a4dc.jpg
co prawda tego kompletu jeszcze nie wygrzebałam :D ale znalazłam z tej serii z żyrafą , i drugi z kotkiem :D

U mnie dzień dziecka minął męcząco, odwiedziny u teściów, zostawiliśmy młodego a wymieniliśmy go na 10 letnią chrześnicę R. Dziecko wszystko ma więc doszliśmy do wniosku, że zamiast strzelać, albo dawać jej kasę weźmiemy ją na zakupy i sama sobie coś wybierze. To był pierwszy i ostatni raz! Wygrzebała sobie prezent za prawie 300zł!!!! Myślałam, że zejdę na zawał :/ schodziliśmy galerię handlową w kilka dobrych godzin, myślałam, że umrę :) dobrze, że już po wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

IgaJula - bardzo mi się podoba Twoja opinia:) Dziękuję!!! :) Na razie myślimy o Maderze albo wybrzeża portugalskie. Planujemy tak między 25.06 a 15.07 gdzieś wyskoczyć i jeszcze troszkę poszaleć (z butelką wody mineralnej do kolacji...).

Oossaa - w Łodzi też znajdziesz kilku uczynnych taksówkarzy, którzy chętnie w sobotę wieczorem dowiozą co trzeba a rano dostarczą Apap;)
Czy masz może jakiegoś zaufanego sprzedawcę na allegro od tych słynnych paczek z ciuszkami dla dzieci? Upatrzyłam sobie mix z GB z H&M, Zarki etc i chyba się skuszę :) u mnie z racji obecności w moim brzuchu Stanisława, dominuje błękit i zieleń :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Elleves, jeśli tylko czujesz się dobrze, pakujcie się i jedź wypocząć. Jak nie teraz to kiedy? Tylko dbaj o siebie, i nie przegrzewaj się za bardzo. My niestety nie pojedziemy bo R. pół urlopu już wykorzystał a drugie pół zostawił na listopad jak urodzi się Hania, żeby mi pomóc jak będę dochodzić do siebie po porodzie. Także pozostają nam weekendowe wypady ale zawsze to lepsze niż nic :)

Jedyna rada - nie tylko dla Ciebie i wszystkim przyszłych mam - uważajcie na słońce - w sensie, w ciąży lubią wychodzić przebarwienia. Ja mam dalej po pierwszej ciąży przebarwienia na czole :/ teraz znowu mi się nasiliły mimo, że używam podkładu z filtrem uv :/ Niestety w ciąży jesteśmy narażone na powstawanie przebarwień posłonecznych przez hormony:/ więc warto się zabezpieczać filtrem.

Odnośnik do komentarza

Elleves niestety nie polecę Ci zaufanych sprzedawców gdyż nie mam ich sprawdzonych. Sama zawodowo zajmowałam się handlem ubrankami dla dzieci na allegro dopóki nie przeszłam na l4 więc pilnowałam swojej piaskownicy. Na szczęście każdy z użytkowników ma kartę z komentarzami więc można sprawdzić przed zakupem, chociaż pewności i tak nie ma, że Cię nie oszukają. Ja mam właśnie dwie sprawy w UOKIK złożone, jedną dotyczącą sklepu na allegro dwunastka_net_pl i kojca, z którego synek mi wypadł, kiedyś tu o tym pisałam a druga firma z kolei mimo, że odesłałam zakupione ubrania z paragonem i protokołem zwrotu nie chce mi oddać pieniędzy za karę, że wystawiłam negatywny komentarz:) Tak więc zwróciłam się do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów i czekam .... :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Nie zaglądałam tu cały weekend i widzę, że postów natrzepane że ho ho :)
W weekend byłam u mojej koleżanki i jej miesięcznej córeczki. Jaka śliczna, jaka malutka... Już chcę mieć swoją taką :)
A wcześniej szukałam prezentu dla małej i starałam się nie patrzeć na te wszystkie małe ciuszki z perspektywy przyszłej mamy. Musiałabym kupić pół sklepu :) W H&M był cudne ubranka, kompleciki... Naprawdę było na czym zawiesić oko.

W tym tygodniu muszę kupić sobie tego rogala-poduchę. Śpi mi się tragicznie! Nie mogę się w nocy przekręcić, a rano podnieść...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziweczyny, Witaj Kasia w naszym gronie.
Elleves ja też mysle o jakims wyjezdzie, upatrzyłam sobie najpierw Chorwacje ale nie ma za duzego wyboru jesli chodzi i podróż samolotem. Więc czekam na jakies last minute do grecji, pakujemy sie i lecimy, mam nadzieje że się uda.
Osa obawiam się tych przebarwien, ale może uda sie przed tym uchronić kremami z wyokim filtrem.
Ja dziś byłam na miescie i jak zwykle wypatrzyłam śliczne spodnie dla maleństwa :)Juz nawet nie patrze na ciuchy dla siebie tylko dla dziecka, oj niedobrze;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,
Oosaa to juz jestesmy dwie, gratuluje dziewczynki :-)
Jak tam Twoj lekarz, nie mial zadnych watpliwosci tak jak moj czy troszke sie zawahal? Mam nadzieje, ze nastepnym razem nie zmienia zdania ;-)
Elleves ja tez planuje podroz na pocztek lipca - 3 tygodnie, tylko w odwrotnym kierunku, z cieplego kraju do Polski, choc oczywiscie mam nadzieje zastac lato w Szczecinie. Moj lot trwa 4.5 h + z lotniska 2 h do domu rodzicow. To jest zawsze dosyc meczace, ale nie na tyle, zeby siedziec na tylku w domu.
IgaJula na ktorej wyspie bylas? Nastepnym razem prosze do mnie zapukac :-)
Czaki dobrze, ze nic powaznego Ci sie nie stalo, jak dobrze, ze mama byla w poblizu. Jak sie teraz czujesz? Opowiedz mi troszke dokladniej jak Tobie minal lot do Polski i czy mialas z czyms problem please....
AgaWu dzielna z Ciebie kobieta, jestem pelna podziwu, trzymaj sie cieplo i niech juz te wszystkie problemy znikna

Odnośnik do komentarza

~Kasia Wrocław zachęcam do rejestracji nicka oraz do przeczytania wątku, ten poduszek do spania był już poruszany i to kilka stron wcześniej.

Detuś jeśli jesteś "zwierzęcym" wrażliwcem to uważaj na Krecie. Strasznie dużo tam bezdomnych psów :( właśnie ostatnio ratowałyśmy jednego przez Facebooka, na szczęście zakończyło się happy endem bo psina już ma w Gdyni nowy ciepły dom, ale ponoć tam od groma biednych psiaków się szwęda, już jest kolejna akcja na jakiegoś nie dość, że bezdomnego to jeszcze sparaliżowanego :( Ja jestem zbyt wrażliwa na nieszczęście zwierząt, wiem, że na Kretę nigdy nie polecę bo moje wczasy zmieniłyby się w psychiczne piekło, nie jestem w stanie udźwignąć widoku cierpiących zwierząt :( nienawidzę tego w sobie :/ bardziej żal mi zwierząt jak ludzi....

Odnośnik do komentarza

Majus, no jakby mój następnym razem zmienił zdanie chybabym go zabiła :D mówił, że wszystko wskazuje na dziewczynkę, szukał jeszcze kreseczki, która świadczyłaby o wargach sromowych , no i znalazł :D powiedział " no nie może być inaczej" :D więc ja też mówię, że nie może! :D ale sram w gacie i tak, chcę potwierdzenia jeszcze raz hahah :)

Jak byłam tutaj na forum w pierwszej ciąży w Majóweczkach były same dziewczynki. Tylko ja i jeszcze jedna forumowiczka miałyśmy synka a było nas kilkanaście :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
mnie złapało jakies przeziebienie:( niedosyć ze alergia mi zyć nie daje to jeszcze to dziadostwo.... mam nadzieje ze niedługo przejdzie....
pogoda średnia.....porobiłam z męzem zakupy...jak zwykle tyle kasy na niewiadomo co :P ale koszyk truskawek jest:D mmmm....
w środe lece zrobic badanie krwi, w piątek w koncuuuu długo wyczekiwana wizyta u ginka...mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze bo sie juz stresuje i martwie:(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Osa spokojnie obce zwierzęta omijam szerokim łukiem. Iiiiii wole koty( mimo alergii na nie).
Ja dziś kupiłam kolejne body i śpioszki w świecie dziecka. Jestem przerażona tylko tym, ze tak mało jest rzeczy uniwersalnych.
Ach w rossmanie znalazłam ciekawa koszulkę jest bardzo elastyczna, ma rosnąć razem z brzuszkiem i podobno jest antybakteryjna! Raczej jako bielizna, ale na upały po domku albo do spania idealna, bo cóż ja już sie w piżamy nie mieszczę :(

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:-) dopiero dzis do Was dolaczam choc to 18 tydz ciazy:-)terminy mam dwa: pierwsz wynikajacy z daty na 28.10 ale moj lekarz oceniajac usg doszedl do wniosku, ze do zaplodnienia doszlo pozniej i realny termin to 7.11
To moje pierwsze dziecko, troche wystarane bo niecaly rok prob ale w koncu udalo sie :-) mam do Was pytanie: czy ktoras z Was planuje zrobic badania prenatalne? Ginekolog polecal wykonac mi je 18-22 tyg. Nic nie podejrzewa i wg niego wszystko jest ok ale twierdzi, ze gdyby cokolowiek sie dzialo to badanie w tym okresie jest w stanie wykryc 95% wszystkich wad. Jestem ciekawa Waszych opinii. A na bol gardla polecam plukac gardlo 3 razy dziennie szalwia, do tego spray tymsal rowniez 3 razy dziennie. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny, szmat czasu mnie nie było :)
Dziękuję za dobre rady odnośnie kupna aparatu foto :) Jeszcze nie podjęłam decyzji co to ma być...

Osa, gratulacje :D Mamy Hanię w rodzinie i jest taka śliczna... no i ma charakterek ;)
Malyna - spóźnione ale szczere życzenia :)) ja niedawno skończyłam 30! i też nie mogę w to uwierzyć ;)
Byłam dziś w pracy po tygodniowym zwolnieniu i było ok. Planuję pracować do końca czerwca, także teraz chcę pozamykać wszystko rozgrzebane sprawy.

Wakacje - no oczywiście, że jedziemy :) Mamy w planach Bałtyk na przełomie lipca i sierpnia. Kupiłam nawet specjalny strój dwuczęściowy (taka koszulka i gatki) dla ciężarnych i zestaw wysokich filtrów, bo i tak nigdy się nie opalałam a teraz to szczególnie trzeba uważać na przegrzanie i przebarwienia...
Mam nadzieję, że macie miły wieczór :)
Ja siedzę z kotami na kanapce i przeglądałam forum, a jeszcze planuję wziąć relaksującą kąpiel :)
Miłego!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...