Skocz do zawartości
Forum

Choroba czy ciąża?


Gość marri27

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) okres mam co 30 dni ostatni okres prawidłowy był 17 grudnia 2013 roku i trwał 6 dni następny okres dostałam 16 stycznia 2014 roku i krew leciała przez 2 dni na 3 dzień było małe plamienie i na tym się okres zakończył.. bolało mnie często podbrzusze przytyłam 5 kg momentami odrzuca mnie od słodkiego i mam chęć na coś ostrego a innego dnia mam wielką ochotę na słodkości, jednego dnia nie mam ochoty by coś jeść a kolejnego dnia bym zjadla konia z kopytami, mam huśtawki nastroju i chodzę zdenerwowana wszystko mnie drażni, mdli mnie jak poczuję dym papierosowy wieczorami mam mdłości i przezroczyste upławy tak jakby wda mi leciała nie wiem czy to są na pewno objawy ciązy ponieważ robiłam 2 razy test ciążowy i obydwa wyszły negatywne pierwszy test zrobiłam 19 stycznia a drugi test zrobiłam 23 stycznia.. bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witaj, z tego, co piszesz wydaje mi się, że możesz być w ciąży...ja wtedy też miałam ochotę na różne smaki albo wcale na nic. Denerwował mnie dym z papierosa...
Pamiętam, że wiarygodny test wyszedł mi dopiero po 11 dniach. W sumie zrobiłam aż trzy testy...Może zrób go jeszcze raz ..
...wiem, że czasami jest tak, że okres się może pojawić pomimo ciąży.
Jeśli bardzo się martwisz, możesz jeszcze pójść do lekarza, ale ja jednak zdecydowałabym się najpierw na test. Powinien już coś pokazać. Trzymaj się dzielnie, pozdrawiam serdecznie i cieplutko.

Odnośnik do komentarza

dziękuje kobietki za podpowiedź :) dodam jeszcze że sypiałam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ponieważ staramy się o maleństwo :) no a wczoraj znowu nie miałam specjalnie apetytu nawet nie odczuwałam że jestem głodna..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...