Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry:)

Asiekk tak Malox dostaniesz w aptece na sztuki weś sobie na razie pare na spróbowanie, są dobre w smaku i naprawde pomagają ja już nie dawałam rady z niczym i tu proszę MALOX . Daj znać czy pomogło:)
Kącik dla maluszka przepiękny:)

Dziewczyny noc u mnie była koszmarna o 1.30 obudził mnie ból brzucha tak okropny, leże i czuje że wszystko mi się do gardła dzwiga jak ja wystartowałam do kibla rany kochany julek jak ja wymiotowałam w życiu tyle tego nie było ...... a wiecie co zjadłam i czym się załatwiłam wątróbką!!!!! i tym sposobem pożegnałam się z nią do końca życia.

A TERAZ OPOWIEŚCI Z KRYPTY

Siedzę z mężem wczoraj w łazience bo się kąpał a lubi jak ja siedze z nim i opowiadam coś! Telefon- jego dzwoni myślałam że klient patrze moja koleżanka, mówie odbiorę, ta w słuchawce płacze szlocha błaga o pomoc pytam co się stało żeby mówiła pomału bo ani w ząb nie rozumie co mówi.....

A zanim zadzwoniła mąż mówi do mnie iwa coś narobiła???? A ja pytam co zaś źle zrobiłam? A on do mnie bo stoi obława policyjna przed klatką przyjechali tymi wielkimi autami...... mówie do niego że załatwiłam sobie eskorte do szpitala..... i tu własnie ona dzwoni błaga pomóżcie .....

Mówi do mnie niech jarek mój zejdzie do piwnicy z narzędziami bo Policja wyjeb..... nie te drzwi co trzeba i trzeba je zrobić, pytam ale czemu policja wogóle wywaliła drzwi a ta do mnie bo szukali broni, normalnie mało do kibla nie wpadłam , pytam jakiej broni ?????? No broni !!!!! No nic mówie do jarka że polica czeka w piwnicy abyś zabezpieczył jedną z piwnic bo nie do tej co trzeba się wrąbali. to ten szybko ja oczywiście na czele też , lecimy do piwnicy a tam sąsiadka która na demną mieszka mówi pomóżcie przecie ja mam tu rowery a te imbecyle wywalili mi zamki i kłudkę bo szukali broni, pytam jej po ujec ci broń ???? A ta kuźwa mówi do mnie nie naszą roń tylko od dziadka broń od tej co do mnie dzwoniła, pytam to co oni chcieli od twojej piwnicy , a ta do mnie że moja znajoma wskazała policji nie tą piwnice co trzeba , kupa śmiechu a ich piwnica jest obok, patrze i widze że cała z drzwiami, pytam to czemu u nich nie wywalili drzwi, a ta do mnie do z zawiasów ściągneli....... heheheheheh ja padałam tam ze śmiechu.

Ale nic nadal nie wiedziałam co sie stało co za broń i po co to wszystko , bo oczywiście sąsiadka wiele sobie dołożyła, i że Ola moja znajoma miała w aucie naboje a broni nie było i szukali, hmmmmmm

Mówie do niej że to nie możliwe bo broń ma ale jej dziadek bo jest myśliwym .
Przyjechała ta znajoma znów z policją szukali w domu broni i tam gdzie dziadek trzymał od niej broń nie było jej wiec policja zaczeła przekopytać im dom broń znalazła się pod łóżkiem , dziadka jej zgarneli biedaka jednego.

Okazało się że dziadek zostawił auto w żorach bo tam jeżdzi do pracy dorabia ..... i nie zamknął samochodu to znaczy zamknął ale nie zamknął. Policja robiła partol i przez okienko samochodu zobaczyli naboje do broni , zrobili włam do niego znależli tylko naboje i tak sobie ujebali że brońi nie ma została zabrana z auta. po weryfikacji czyj to samochód znależli się u nas pod klatką, a dziadek dupa wołowa wozi naboje bo co niedziele jeżdzi na polowanie broń zabiera do domu a naboje po co?

I policja swoje odadał i zrobiła się obława. Bidny dziadek

i okazało się że w domu ma być pancerna szafa a w niej broń dokumenty na pozwolenie i naboje, a dziadek jakieś 80 lat bidok nie wiedział że coś takiego musi mieć trzymał broń pod łóżkiem.

Do czego doąże opowiadając wam to że Policja niestety zrobiła z siebie poraz kolejny pośmiewisko, dla czego? A dla tego że rok temu byłam w niemczech w pracy, a mój jarek zamówił sobie na allegro częsci do samochodu, i listonosz jakiś durny nikogo nie zastał w domu to zostawił paczke na wycieraczce pod drzwiami sąsiedzi wezwali policję ci saperów. Bo u mnie leży dziwna paczka.... Kij wzieli tą paczke policjanci nie saperzy do radiowozu zapytali sąsiadów gdzie maż pracuje i pojechali z nią oczywiście nie saperzy ją mieli w aucie tylko zwykły radiowóz na siedzeniu ją trzymał, pojechali do meżą wszyscy i m,ówią do niego prosze rozpakować paczke bo tam jest bomba, jarek i szef staneli i w szoku ale jak to jak bobmba to po co mam otwierać i to w sklepie, bo ona zadresowana do pana.

Jarek zaczął się śmiać otwiera a tam części do auta heheheheheeh i gada do tych policjantów skąd i po co oni mają tą paczke a ci do niego bo listonosz zostawił na wycieraczce. I tym sposobem poczta itrzymała mandat za interwencje saperów, a ja miałam polewke z tego jeszcze rok, bo mojemu mężowi do pracy saperzy przywieżli przesyłke z częsciami do auta hehehehehe

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Iwa, ale historia, no rozrywek na Twoim osiedlu nie brakuje :)
I mój duży tez dziś w nocy rzygał, hehe!

A malutki juz zdrowy, dziś mam dzień nicnierobienia, tzn jadę odebrać przewijak, kupiłam na olx, 30 zł, ale piękny, taki różowy dla księżniczki i tym samym dla niuni mam wszystko!

Ciasto mi wczoraj nie wyszło, i już się zaraziłam, także dziś naleśniki ze strony Gessler, no to już musi wyjść.

Czekam na info od Tyszanki.

Teraz mam mniej skurczów niż w 7mcu, kostka pipkowa boli ale tylko jak wstaje z łóżka, kondycja super - wczoraj wieczorem 2 godz na placyku z młodym biegałam za nim z kamerą :)

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie :-)
Iva ale historia, ta z bombą to faktycznie można się uśmieć. Polska policja :-/ Współczuję nocnych męczarni, ja ostatnio miałam ochotę na wątróbkę, ale już mi się odechciało.
Karolina tobie też współczuję nocki, ja od 4 nie śpię, ale narazie nie mam co liczyć na drzemkę bo na 10 mam wizytę u okulisty.
Martucha łóżeczko wygląda pięknie i też chcę kupić ochraniacz na przewijak.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

Mirisz, będzie dobrze! CC czy SN najważniejsze, żeby maluch urodził się zdrowy. Troszkę ci zazdroszczę, że to już tak szybko :) Masz przynajmniej sztywną datę wyznaczoną, mnie w porodzie najbardziej przeraża moment zaskoczenia a nie sama akcja porodowa :D
Ja znowu po padaniach moczu, wyniki z pasmami śluzu, śladami krwi, liza i pojedynczymi bakteriami :/ Już doprawdy piję tyle co smok, jem żurawinę a te wyniki nadal słabe. Idę na konsultacje prywatnie do lekarza z Madurowicza, może on będzie miał na taką infekcję lepszy plan niż moja pani doktor:) Tyle dobrego, że morfologia dobra, GBS ujemny i skurcze się wyciszyły.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjwkvy5nj3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Info od Tyszanki

Wlasnie mialam ktg, a nie chciala wspolpracowac i ciagle spala. Cisnienie z rana 130/80 :) wczoraj na wieczor byl u mnie moj gin i sie wkurzyl bo mnie tu niepotrzebnie strasza ta hipotrafia, a ja pozniej laze zdenerwowana. I dzis juz lekarze wzieli po uwage ze ja bedac drobna i niska, z waga urodzeniowa prawie 3kg nie mam szans na "mityczne gigantyczne dziecko". Troche wczas.

Odnośnik do komentarza

Wowo, przecudne zdjęcie!!
Iwa, właśnie przy śniadaniu doczytałam się do twojej policyjnej historii. Uśmiać się można po pachy, gorzej że to prawda. Biedna sąsiadka i jej brak drzwi do komórki. Szkoda, że policja nie reaguje tak szybko w przypadku bójek na ulicach, ale podejrzany o posiadanie broni 80 latek to już tak.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjwkvy5nj3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

wowo

fota super :)

MamaMałgosia

hehehe też się śmieję z Policji naszej Polskiej biedny dziadek Broń posiada faktycznie i pozwolenie na nią też ale to broń myśliwska należy do kółka łowieckiego a zwierzyna to jego całe życie ...... a policja jak policja nic nie robi jak w domu są libacje dzieci bite itp. Narkomani na klatkach przesiadują że strach wyjść ale 80 latek mało zawału nie dostał ..... eh

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

iwa heheh wychodzi na to, że policja się bardziej przejmuje dobrem klienta poczty polskiej niż sama poczta :D
I jeszcze ta opcja dostawy do pracy :)

Pasuje nowemu rządowi podsunąć pomysł jakiejś reformy w tym kierunku :)
"Połączmy siły" czy "Wspólnie możemy więcej"
Zawsze Tobie oddana - Policja i Poczta Polska
:)

http://lb1f.lilypie.com/pNMp.pnghttp://davf.daisypath.com/IVXNp1.png

Odnośnik do komentarza

Wowo super ta fotka. Niezle tatus zostal zalatwiony.

Ja sie wkurzylam bo ten brzuch mnie dalej bolal i wybralam sie na ip. A co skladki place yo niech mnie badaja. Ktg w normie. Czekam jeszcze na ginekolog. Ale chyba wyjdzie na to ze te pierogi meza mi tak noc zalatwily. A
takie smaczne byly.

Dobrze ze u tyszanki ok. Zosia pozdrow ja.

Ja to sie o Twinsonowa martwie bo juz od dawna nie daje znac czy jest ok.

No i dzis juz 37 tc sie dopelnil ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Mirisz ja na Twoim miejscu też chyba już wolałabym to cc na wszelki wypadek, żeby nie ryzykować i później móc się cieszyć dzieckiem, a nie leżeć w szpitalu
Wowo to zdjęcie, szczególnie to drugie wymiata! Miałam je właśnie pokazać mężowi ostatnio, ale coś mi sie nie chciało otworzyć- to są właśnie uroki rodzicielstwa. A ten szyderczy uśmiech maluszka na drugim zdjęciu powala hehe
Iwa maaaatko co za komedie opowiadasz hehe. Nasza policja to jakaś masakra.. Już sobie wyobrażam tą obławę, na czele z prowadzącym akcję samozwańczym "Czakiem" Norrisem żującym gumę i rzucającym groźne "Wypierdalać drzwi!"i "Ojej to nie te" hehe. A z tą bombą to już w ogole kino- niech Pan otworzy, bo to Pana bomba :D :D :D
Ja spałam dobrze, humor mi się poprawił, ale jakoś źle się czuję. Jest mi niedobrze i się trochę powstrzymuję, ale nie wiem czy za chwilę nie polecę obściskiwać porcelany. Dzięki za komentarze odnośnie łóżeczka, powiem nieskromnie, że też mi się podoba :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Hahaha, Iwa, opowieść mrożąca krew w żyłach, biedny tylko ten starszy Pan... Jemu raczej do śmiechu nie było :/ No ale z bronią nie ma żartów. W sumie gorzej by było, gdyby policja znalazła takie naboje i w ogóle nie zareagowała...

Tyszanka, no widzisz, kurde, niepotrzebnie nas ci lekarze tak denerwują... Cholera, wychodzi na to, że większość z nich się na swojej robocie nie zna, a biedne ciężarówki stresy przeżywają... Dobrze, że się ten Twój gin pojawił i uspokoił sytuację. Trzymaj się tam Mała :))

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

Karolina to nie wiem jak my lecimy- termin mam dzień przed Tobą, bo ja od początku z OM na 9.10, a w suwaczku Ty biegniesz szybciej. Ja już nie mogę się doczekać, aż mój 37 tydz się dopełni:) Może miałyśmy różne cykle :) Tak czy inaczej mam nadzieję, że obie pójdziemy rodzić wcześniej i oczywiście gratuluje 37 tygodnia, a ja czekam do piątku :)

Dziewczyny, a jak się już zaczyna dziać- w sensie akcja porodowa, to dziecko się wtedy rusza czy siedzi cicho? Bo ostatnio jak miałam te skurcze, to moja mała się co jakiś czas mocno wypinała

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wczoraj okiełznałam lenia i wzięłam się do roboty. Zrobiłam wszystko co sobie zaplanowałam i wieczorem po prostu padłam- nie miałam sił was poczytać. Tak mnie wszystko bolało! Mimo to zadowolona poszłam spać.

Milka- ja mnie przyjmowali na patologię to przywieźli babkę ( miała coś ok 40 lat)- zniszczona strasznie, brudna, śmierdząca-widać że nie zadbana po prostu, ale trzeźwa. Oczekując na lekarza siedziałyśmy chwilkę obok siebie. Widziałam, że bardzo się stresuje, więc zagadałam, żeby rozluźnić atmosferę. Dowiedziałam się, że jest w 26 tc (ja wtedy miałam 27 tc), spodziewa się pierwszego dziecka-syna (tak jak ja) i przywieźli ją, bo zaczęła krwawić. Cała z nerwów się trzęsła. Pocieszałam ją, że wszystko będzie dobrze i ma się uspokoić, bo nerwy nic nie pomogą. Potem od położnej dowiedziałam się, że ta kobieta urodziła synka 700g-takie maleństwo-od razu wysłali go do Zabrza (specjalistyczna klinika). Nie wiem co z dzieckiem i co z nią, ale jak sobie pomyślę, że to mogłam być ja! Strach, strach i jeszcze raz wielki strach mnie ogarnął! Tak samo jak przeczytałam wiadomość Magdaleny-przecież to mogło się przydarzyć każdej z nas. Nie wspominając o tragedii Olciap :(
Echh cieszmy się, że mamy zdrowe dzieci i póki co ciąża u nas wszystkich przebiega bez poważniejszych komplikacji, a mimo to wciąż narzekamy..Musimy odnaleźć w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, bo będzie nam potrzebna na długi czas :) Może to egoistycznie zabrzmi, ale tragedie są i będą się zdarzać, a my powinnyśmy się skupić na sobie i swoich dzieciach- dla naszego i ich dobra.

Martucha- śliczne te łóżeczko dla Hani. Takie gustowne-wszystko do siebie pasuje :) Teraz tylko "wkładu" brakuje :D

Asiek- to na zgage o czym Iwa pisała dostaniesz w aptece- też tego używałam, ale dla mnie to okropne w smaku i od razu na wymioty szło:P Wolę Reni.

Adula- ja nie mam cukrzycy, a mimo to za tydzień w środę mam się zgłosić do szpitala (39tc będzie). Nie wiem po co. Koleżanka powiedziała mi, że jej znajoma też tak miała i tylko ją zbadali, ktg i wysłali do domu. Może u mnie będzie podobnie.
Masz rację lekarze to już wolą dmuchać na zimne chyba, a i dobrze!

Mirisz- wszystko dla Waszego dobra kochana. Jezusiczku to w przyszłym tygodniu będziesz tulić Bąbelka już! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę!!!!

Kamamama- szkoda, że mieszkam tak daleko od Warszawy :( Ja bym była pierwsza w kolejce na taką sesyjkę :D

Olala
- ja bym mogła się dowiedzieć, bo wiem że znajomy miał do sprzedania ale razem z fotelikiem chyba za 400 zł (stan bardzo dobry bo widziałam)

Karolina- ja tak samo jak Czarnea miałam mocny ból jak mi czop śluzowy wychodził. Obserwuj!
Kurcze to jakbyś zaczęła rodzić to chyba na tym korytarzu by się skończyło. Szkoda gadać, ale polska służba zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia.

Chaotic- daj znać co okulista powiedział.

Wowo- mąż mi to ostatnio pokazał-padłam ze śmiechu,bo powiedziałam "ale słodkie zdjęcie"-nie zauważyłam "wycieku" :P Po czym mąż mówi-"przyjrzyj się dobrze"-HAHAHA padłam!!

Martucha- słyszałam, że przed porodem dzieci stają się mniej aktywne. Mój to taki leniuszek od trzech dni. Ja tylko wstrząsam brzuchem, żeby poczuć ruchy, bo teraz mam obawy po tej historii z Magdaleną.

Gratulacje udanych wizyt dziewczynom, które miały i powodzenia dla tych, które mają dzisiaj!

Pozdrowienia dla Tyszanki!

Ale się rozpisałam.
Jadę dziś na cały dzień do Mamci :) Robi dla mnie pierogi- mniam. Mąż mnie odbierze o 22:10 jak będzie wracał z pracy.
Miłego dnia kochane!

Odnośnik do komentarza

Sweet!!! 39-ty --- to robi wrażenie! Gratulacje!!! :)) Ja jutro kończę dopiero 34-ty!
Jeśli mogłabyś się zapytać znajomego, będę wdzięczna. My potrzebujemy wprawdzie samą bazę, bo fotelik mamy (a dokładniej mamy mieć, od tego znajomego, który i bazę nam obiecał), ale jeśli to aktualne u Twojego kolegi, to się pewnie jakoś dogadamy. Aha, musiałabym wiedzieć w ciągu kilku dni, bo ten fotelik jest w UK i będziemy go ściągać na początku następnego tygodnia jeśli tu nic nie znajdziemy. Dzięki wielkie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

Iwa - o masakra :D co za historia, ale rzeczywiście ta policja nie ma się już czym zajmować. Ja za to kiedyś miałam baaardzo niemiłe spotkanie z policją, jak już dojechali to myślałam, że ich rozszarpie. Wyglądało to tak. Z 5 lat temu mieszkałam w na prawdę fajnej okolicy, akurat rodzice dom budowali, więc całymi dniami siedziałam sama w mieszkaniu, mieszkanko na półpiętrze więc bardzo często opalałam się na balkonie w lato. Był chyba lipiec i nie wiadomo skąd zebrało się na placu zabaw (oddalony o 10m od mojego okna) dwóch drechów z amstafami, z doświadczenia wiem, że to jest super rasa psów, ale dla na prawdę odpowiedzialnych ludzi. Te pieski miały może po 2 lata, widać było, że jeszcze młode, chętnie się ze sobą bawiły. Nagle te drechy zaczęły szczuć te pieski na siebie tak, że doszło do krwawej walki między tymi psami. I ich to oczywiście bardzo cieszyło. Krzyczałam na nich, że mają 5 minut by się stąd zabrać, bo inaczej zadzwonię na policję, oczywiście mnie totalnie olali. A rodzice i ich dzieci, którzy aktualnie byli na placu zabaw nabrali wody w usta, więc wyszłam na wariatkę, która zwraca uwagę biednym drechom. Oczywiście wszyscy ludzie się rozpierzchli. Trwało to może z 5 minut wszystko, zadzwoniłam na policję. Mieli się pojawić w 5 minut, pojawili się po 1,5h jak już drechów nie było, a po psach zostały jedynie ogromne plamy krwi (te psy się tak tam konkretnie pożarły, jeden miał ucho oderwane). Dla nich sprawy nie było, więc tego tylko można się spodziewać po policji. Mnie spisali i tyle, więc wiadomo, że przyjechali celowo tak późno jak już było po wszystkim.

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge0gdslw8c.png

Odnośnik do komentarza

Sweet gratulacje kolejnego tygodnia, to już praktycznie finisz, Zazdraszczam :-) i popieram pozytywne nastawienie :-)
U okulisty wszystko ok, dostałam pozwolenie na poród sn i umowiłam się już na kontrolne badanie maluszka. Lekarz mnie porządnie zbadał i miałam zakropione oczy więc nie mogłam wcześniej odpisać.
Mirisz ja bym takim gnojką chyba sama wpier..... spuściła, a policja pewnie się bała dlatego tak późno przyjechali :/

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

Mirisz

Tak jest Policja boi się dresiarzy i łysoli i celowo nie przyjadą, u nas jest to samo.... oni nie bedą ryzykować pobić z ich strony bo są na przegranej pozycji.

A jeśli chodzi o PSY to rasa jest agresywna są to mordercze psy. Dla nas ludzi normalnych to są bardzo przyjzane psy ale jak wpadną właśnie w takie ręce to koniec , jak udzielałam się w schronisku często przywozili te psy wystraszone pogryzione że nie wiadomo było od czego zacząć aby je zszywać biedne psy :((((((( Ale mimo wszystko uczulam ludzi na tą rase. Ale to też dużo opowiadać na temat tej rasy ..... ze względu na to że prowadziłam dom opiekuńczy dla różnych ras musiałam nauczyć się ich charakterów jak taki mały Cezar Millan

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

No ja juz w domu. W sumie to nie wiem po co tam jechalam. Tyle ze ktg zrobili. Gin wjoncu nie przyszedl bo bylo ok ktg wiec nie widzieli potrzeby.

Co do policji to i ja sie wypowiem bo znam sprawe od srodka tz. Brata mam w wydziale sledczym ds narkotykow i maz pracuje w pilicji na telefonie alarmowym w wawie. I piwien wam ze z ich opowiesci kto to w policji pracuje to tez az zal sciska d.. duzo jest kretynow co sie na niczym nie zna bo siedza po znajomosci. I np. U brata w wydziale jeden koles zatrzymal jakiegos goscia za posiadanie marichuany bo na przeszukaniu znalaz jakies zielsko a potem okazoli sie ze to byl tyton beke mieli z niego niezla.
A z kolei u meza na tym telefobie jedna baba byla taka madra ze w nocy nie chcialo jej sie odbierac telefonow to chciala zrobic przekierowanie do kolegi obok a ze jej sie popiepszylo to przekierowanie na szpital mswia zrobila. No i z hukiem wyleciala;-)
Ale powiem wam ze ludzie tez dzwonia tam z takimi bzdurami ze powinni kary dawac za bezpodstawne zajmowaniw linni bo moze w tym momencie ktos naprawde potrzebuje pomocy. I np dzwoni przedszkolanka zeby patrol przyslali bo ona z 6 latkiem rady nie daje. Albo baba dzwoni i zglasza samobojstwo psa. Ą ostatnio facet dzwonil zeby do niego patrol z alkomatem przyjechal bo on wieczoren wypil kieluszek wina i nie wie czy moze prowadzic a autobusem to jechal nie bedzie. Normalnie zal.
No a co do spozniania sie patroli to w zasadzie niw jest tak ze oni specjalnie pozniej przyjezdzaja to wina tego ze jest za malo patroli a duzo jesy zgliszen a musza je po kolei realuzowac i nieraz wlasnie maja takie opoznienia.

Sweet niezle 39 tydzien. A mialysmy tak szybko rodzic i nie donosic do ko ca. ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Rany o tych rasach to mam historie, znajomy miał amstafa i raz jak zwyczajnie się przytulił do swojej dziewczyny to się na niego rzucił i konkretne twarz mu pogryzl i nic z psem nie zrobił a drugi raz na dziewczynę sie rzucil i ja też załatwił i tak razem z gębami jak frankeinsteiny chodzili a piesek kochany obok nich. Debile.

A to mój nabytek dzisiejszy zapolowany na olx. :D
30zl

monthly_2014_09/pazdziernikowe-fasolki_16555.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wiem czy u mnie coś się nie zaczyna dziać, czy się czymś strułam. Od rana jest mi niedobrze, dwa razy wymiotowałam i mam jakieś dziwne bóle brzucha, ale nie jak na okres tylko wyżej, tak z 5cm nad pępkiem, ale ten ból nie jest ciągły tylko pojawia się i znika. I jak tak patrzę na zegarek to mam te bóle średnio jakoś co 12 minut i czasem promieniuje na plecy, ale nie za każdym razem. Dziwi mnie tylko to, że nie boli jak na okres, tylko wyżej. I nie wiem czy jechać do lekarza, czy dzwonić, czy czekać co się wydarzy.. Idę narazie się wykąpać i zobaczymy co się dalej będzie działo.
Dziewczyny, które już rodziły- powiedzcie proszę, czy miałyście takie bóle wysoko

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...