Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziolszki,
Udalo mi sie usiasc nad tym licencjatem ale nie na tyle na ile chcialam. W naszym domu ostatnio zaczelo sie robic podejrzanie tloczno, cos czesto wpadaja do Mojego koledzy... Jak ich raz pogonilam tak teraz co chwila ktos i cos. To na sniadanie, to na kawe, to popoludniu, na wieczor, a nawet do poznego wieczora. I co chwila 'skarbie zrobisz kawe?, zrobisz sniadanie?, skarbie puscisz mnie na laptopa?, skarbie a to i tamto?'. Dzis to juz byla przesada. Siedze i pisze to ciulstwo, przychodzi kolega z dzieckiem. I tekst 'popilnujesz jej chwile? Bo chcemy sobie poszpilic w fife?'. Popilnowalam. Ale jak Bozie kocham ostatni raz. Tu na mnie ryczy ze sie nie przykladam i olewam licencjat, ale jak cos potrzebuje to nie omieszka mi przeszkadzac. Wrrrrrr..... chyba musze mojemu przypomniec zasady, ktore ustalilismy...
Wowo mam nadzieje, ze sie dzis trzymasz i dajesz rade ;)
Sensuana ma bardzo ladny brzuszek :D tez taki chce ;)
Kalijka Widzisz, jak to czlowiek mysli, ze wie z kim ma do czynienia, a tu... Nie wiem czy bym dala rade powstrzymac sie od wygarniecia tej babie jaka bestia jest... Biedne dzieciatko :( Jak matka moze taka krzywde zrobic dziecku?Przeciez to jest nienormalne...
Kamamama Ja o swoim tez mysle podobnie :) Jest dobrym czlowiekiem, nikogo wczesniej z taka 100%owa pewnoscia nie potrafilam tak nazwac :)
October! Kaj sam mosz to zdjecie? :) czekamy...
A syrop z cebuli jest the best. Naprawde dziala. Jak go zasypiesz cukrem to wsadz do cieplej kapieli wodnej (w sensie sloik tam wsadz - dziwnie to napisalam ;)), wtedy szybciej sie rozpusci. Moja mama zawsze dawala go na kaloryfer ale teraz nie ma szans..

Wczoraj wzielam ostatnia tabletke na infekcje :D koniec celibatu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka: masz rację, dopiero w pewnych sytuacjach poznajemy ludzi jakimi są. Nie zazdroszczę takich częstych odwiedzin w ciągu dnia. U mnie pełne lenistwo:)

U kolegi żona urodziła wczoraj córeczkę Zosię- prawie 2800 i 54 cm- 5 dni przed terminem:) śliczne maleństwo. Aż się już doczekać nie mogę:)

Zjadłam miseczkę lodów, a teraz mój smaży frytki -i jak myślicie jaki będzie koniec.....

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Sorry, że dopiero teraz piszę, ale jak zwykle po wizycie odwiedziłam Mamę i siostrę.
Tak czułam, że to będzie dobry dzień:) Na wizycie wszystko pomyślnie. Szyjka zamknięta, nie skróciła się bardziej, ale to chyba dzięki luteinie. Mam brać ją cały czas. Dzięki niej rzadziej mam skurcze i bóle brzucha.
Przytyłam 2 kg, z czego Kuba waży 560 gram :) Lekarz powiedział, że wzorowo będzie tyć 2kg na miesiąc, więc postaram się nie szaleć za mocno z jedzeniem, ale ostatnio wszystko mi tak smakuje :D
Termin porodu wg pierwszego USG miałam na 12 października, a wg OM na 2 października- i wg USG mam 21 tyg i 5dni, a wg lekarza to już będzie 24 tc! Jestem już cała głupia z tego. Mąż dziś po wizycie stwierdził : "Będziesz gotowa we wrześniu" :P
Karolina24- cieszę się, że się na mnie nie gniewasz, ale żal mi, że się tak wszystkim przejmujesz i stresujesz i chciałabym jakoś pomóc.

Wowo- wszystko OK?

Sensuana- pokaźny brzuszek :)

Gratulacje dziewczynom, które rozpoczynają kolejny tydzień ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Sweet to puszczam już kciuki bo mnie rece bolą:):):) ciesze się że wszystko w porządku, ja tez cały czas biorę luteinkę już ostatni listek za tydzień wizyta to zapytam czy nadal brać
wowo iwa gdzie się podziewacie?
Mój mąż sobie na grilla firmowego poszedł a Ty kobieto siedź w domu:):) ale jutro mamy urodzinki u mojej 3 letniej bratanicy tez coś na ząb z grilla przytule:):) kupiłam jej piękną różową parasoleczkę z Księżniczką Zosią - bo ta bajka podobno na topie, Zapewne znowu będzie pytać "ciociu a co dzidziuś mówi?" urocza jest

url=http://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/3fk98c9.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej, u mnie nastał moment chyba najbardziej uciążliwy podczas ciąży... ZGAGA!

I tak oto zgubię cholerę dopiero jak urodzę.

Więc w te pędy wygoniłam dużego do sklepu i już mam, ba! Nawet wypiłam parę łyczków ukochanej wody ZUBER!!!

I jak?! Zgaga nie trwała ani sekundy dłużej :D

Szambo to szambo, ale skuteczne. Podczas pierwszej ciąży wypiłam 5 baniaczków po 5 litrów każdy. Nie rozcieńczam, wlewam 1/ 5 szklanki i siup. Polecam :D

Dziś zakupiłam fajową toaletkę z lusterkiem, właśnie jestem w trakcie malowania jej na biało. Cena? 34zł ;-)
Słitka- gratuluję zdrowego synka, chyba mnie z porodem przegonisz, choć ja po cichu liczę na wrzesień. Podobno dużo seksu pod koniec może przyspieszyć akcję porodową. W takim razie ja zacznę w 38tyg!

Odnośnik do komentarza

Haha Zośka :) Ostatnio na wizycie kazał ograniczyć współżycie- tak się wystraszyłam tym wszystkim, że trzymałam mojego w celibacie cały miesiąc:P Dopiero wczoraj się odważyłam, bo powiedziałam, że jak coś ma wyniknąć złego z tego to dziś na wizycie będzie widać...A nie powiem- brakowało mi bardzo już :P Dziś zapytałam i powiedział, że możemy tylko muszę obserwować czy się nie dzieje nic złego "po", a jeśli tak to zaprzestać.
Ja bym chciała nawet we wrześniu urodzić, byle tylko nie 29.09-tego dnia ur ma mój teściu:)

Odnośnik do komentarza

Bo jak można to się nie chce, gorzej jak nie można. Pamiętam jak w 38 tyg miałam najgorszy ostatni egzamin z matematyki i juz obryta, szykuję się do snu, celibat przymusowy a tu skurcze! Co jest? Mogę rodzić w niedzielę, aby nie teraz, bo egzamin! Ale młody postanowił inaczej i jak o północy przy sikaniu było trochę krwi to wyczytałam w necie, że ten czop wypadł i poród niebawem. Dupa z egzaminu, 2tyg później poszłam i zdałam, ale na poporodowej cały czas tylko o matmie myślałam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...