Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,ostatnio taka u nas ladna pogoda sie zrobila ze stracilam wene na pisanie, nadrobilam tez czytanie waszych wypowiedzi. Ech jak cieplo to chce sie korzystac bo nie wiadomo na jak dlugo. Kocham ciepelko :)

Na poczatku gratuluje świeżo poslubionym,duuuzo zdrowia I szczescia :)

Karolina trzymaj sie dzielnie I nie mysl za duzo aby sie nie nakrecac. Musi byc dobrze I jak inne pisaly jestes w miejscu gdzie jak coś bliżej I bardziej fachowo w krótkim czasie nie moglabys miec udzielonej pomocy. Mysl ze jesres w dobrych rekach I ze niedlugo bedzie juz po wszystkim ;)

Ja dzis byłam na usg polòwkowym,dzidzia rośnie,wszystko jest w najlepszym porządku sprawdzone I pod wzgledem rzszczepu kręgosłupa czy zajeczej wargi itd I wszystko wyglada zdrowo I prawidłowo :) ponownie potwierdzono płeć-dziewczynka:)
Jedyne co to łożysko z przodu I jest obawa ze moze byc przodujace ale lekarz kazal mi sie cieszyc ciąża I normalnie funkcjonowac. Jakby byly plamienia to mam informowac od razu. Poki co ja sie czuje dobrze,czasem szaleje ze spacerami I zamierzam sie cieszyć. W 36tygodniu mam miec kolejne usg by skontrolowac łożysko przed porodem.

Jeszcze dzis czeka mnie szkola rodzenia-ale nie chce mi sie no ale sie wybiore bo tydzien temu zaspalam...jak wrocilam z pracy to padlam I nie dalam rady wstac na czas :p

trzymajcie sie w te upaly I dziewczyny badzcie dobrej mysli.
Mi sie udalo I wierze ze to dzieki pozytywnemu mysleniu a mielismy stresy na samym poczatku I niemal bylo pewne ze z dziecka nic nie bedzie I wszystko wskazywalo na wady genetyczne a jak widzicie teraz wszystko jest w najlepszym porzadku :) nie ma zastrzeżeń.
Nie ma co sie nakrecac,trzeba cieszyc sie I wmawiac sobie ze bedzie dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja z Marceliną mierzyłam cukier co drugi dzień po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Lekarz nie robił jakiegoś wielkiego problemu bo po glukozie przekraczało mi tylko troszkę, potem w szpitalu na badaniach nic nie wykazało. Jak mierzyłam w domu to był cukier zawsze w normie.
Ja dziś obiad miałam nie ciekawy, ale za to zrobiłam sobie sorbet truskawkowy i teraz czekam, aż się zamarznie :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) dzięki, że napisałyście o tych witaminach - też miałam o to pytać, bo muszę sobie kupić. Dla podsumowania zrobiłam listę, jako że lubimy listu w tej grupie no i jakby któraś chciała jeszcze dodać jakieś to łatwiej o informację co już było.

Ladee vit
Matruelle
Femibion natal 2
Falvit mama
Pregnę Plus
Omega Med Optima Forte

Są jeszcze te witaminy Wowo, ale na razie nie klejam, bo na razie nie znalazłam polskiego odpowiednika.

http://fajnamama.pl/suwaczki/8pkaqlf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...