Skocz do zawartości
Forum

Bale karnawałowe naszych dzieci 2014


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny czas karnawału w pełni i zapewne my i nasze pociechy będziemy sie dwoić i troić aby wyglądać na balu oszałamiająco mam taki pomysł by w ten wątek wstawiać zdjęcia o opisy nie tylko stroi karnawałowych ale też możemy zdawać relację z przebiegu takich imprez może będzie to inspiracją dla osób które nie mają pomysłu na przykład na przebranie :)

Odnośnik do komentarza

no i oczywiście bal się odbył a nawet jeszcze trwa ale ja wcześniej przyjechałam do domu po zrobieniu wszystkiego co do mnie należało i powiem wam byłam od 8.30 do 11.00 i bal mega super odlotowy w baśniowej scenerii, sala wystrojona, dwóch wodzirejów, muzyka, sztuczna mgła, konkursy dla dzieci z nagrodami, piękne stroje, poczęstunek i nwet sesja zdjęciowa była, zabawa niesamowicie fajna
no i kilka zdjęć

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8011.jpg

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8012.jpg

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8013.jpg

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8014.jpg

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8015.jpg

monthly_2014_02/bale-karnawalowe-naszych-dzieci-2014_8016.jpg

Odnośnik do komentarza

NATKA08
no i oczywiście bal się odbył a nawet jeszcze trwa ale ja wcześniej przyjechałam do domu po zrobieniu wszystkiego co do mnie należało i powiem wam byłam od 8.30 do 11.00 i bal mega super odlotowy w baśniowej scenerii, sala wystrojona, dwóch wodzirejów, muzyka, sztuczna mgła, konkursy dla dzieci z nagrodami, piękne stroje, poczęstunek i nwet sesja zdjęciowa była, zabawa niesamowicie fajna
no i kilka zdjęć

oj toż to bal na 100 par świetnie
Natasza pięknie wyglądała

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...