Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość ania86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podejrzewam że moge być w ciąży (chłopak skończył przy wejściu do pochwy,przez 3 tyg.miałam nabrzmiałe piersi). Okres wystąpił normalnie. Obfity jak zawsze ale mam go juz dziewiąty dzień. Tzn.od dwóch dni różowa wydzielina jak nigdy. Czy słusznie podejrzewam ciąże? Kochalismy sie 10ego dnia cyklu. Ginekologa mam za dwa tyg.a testom nie wierze

Odnośnik do komentarza

Zdarza się, że test pokaże nieprawidłowy wynik, ale bardzo rzadko lub gdy jest nieprawidłowo wykonany. Możesz zrobić też badanie BETA HCG z krwi, to daje pewność.
A jeśli się współżyje to trzeba się liczyć z mozliwością zajścia w ciążę. Tyle, że my tu nie mamy szklanej kuli i nie powiemy ci czy jesteś w ciąży czy nie. A jak już będziesz u lekarza porozmawiaj z nim na temat odpowiedniej dla was antykoncepcji, skoro jak rozumiem, nie chcecie jeszcze dziecka.

Odnośnik do komentarza

~ania86
mojej koleżance ciągle wychodzil pozytywny a nie byla w ciąży,ale masz racje moze warto zrobić

nie ma czegoś takiego, żeby test wyszedł pozytywny a nie być w ciąży, wszystkie testy ciążowe mylą się tylko w jedną stronę: jeśli wynik jest negatywny, to i tak możesz być w ciąży, tylko wtedy ciąża może być za mała, żeby została wykryta przez test

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...