Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nowe dziewczyny!!! :) super, ze wyszlyscie z ukrycia. Bedzie nas wiecej :)

Koagulacja- ja też mam szkraba z 15.08 :) termin mialam na 2.09, wiec mój maluszek sie z kolei pospieszyl.

Ola, wspolczuje tych kolek i tego, co przeszliscie, ale najwazniejsze, ze to juz za Wami. Mój Mikołaj często (choć ostatnio rzadziej) budzi się do karmienia i ja rano (ok.5-6) już go zostaeiam obok siebie. W zasadzie jak tylko maly chwyci pierś, to ja zasypiam. Budzi mnie potem moj smyk jak mnie 'pacnie' swoja malą lapka :))) Super, ze udaje Wam sie byc caly czas na samej piersi. Moj Mikolaj byl ciagle niedojedzony, dostaje teraz w poludnie pol sloiczka (ok. 60g) obiadku i 110ml kaszki Sinlac na kolacje.Planuje powoli wprowadzic mm na noc (ale tak planuje i ciagle odwlekam).i chyba zostaniemy dluzej na cycu :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jestem następna, która was podglada. Mam nadzieje, że mogę z Wami zostać. Wasze forum nieraz bardzo mi pomogło, szczególnie wtedy kiedy miałam gorsze dni. Może powiem coś o sobie. Termin miałam na pierwszego a urodziłam trzynastego sierpnia, małemu było dobrze i nie chciał wyjść

Odnośnik do komentarza

Tak wiec karmię piersią, nie mam z tym żadnych problemów, Olek to mały głodomor, miesiąc temu ważył 8.300, wiec teraz to pewnie 9 kg. Trochę się martwię że tak dużo przybiera. Aleksander nosi poduszkę frejki od ponad dwóch miesięcy, za dwa tygodnie mamy kontrolę u ortopedy i mam nadzieje że ją zdejmiemy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamy! Fajnie, że ze strachu przed naszą ucieczką się ujawniłyście :-)
Koagulacja, i mój smerf jest z 15ego. Wiktor tak jak Twój się za bardzo nie śpieszył bo termin miałam na 10ego.
Ola, nie martw się. Mój z kolei śpi całą noc ze mną bo jest strasznym cyckomaniakiem i serca nie mam, żeby go odkładać. Parę razy próbowałam, ale kończyło się na żałosnym zawodzeniu. Kolejna próba nauki samodzielnego spania w 5-cio miesiecznicę.
Gosia, trzymam kciuki za rehabilitację i ćwiczenia. A piłka to fajna sprawa i każdej mamie ją polecam. Nam pomaga też jak mały jest nerwowy. Wtedy skaczę z nim na kolanach. Niezbyt często, ale dziś po szczepieniu pomogło na lepszy humor.

Dziewczyny, próbuje załączyć zdjęcie i nie mogę. Czy Wy ładujecie zdjęcie w jpg czy w innym formacie?

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ugzu3z9ol9e0b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj44jk2vhn4bn.png

Odnośnik do komentarza

Pisanie tel sprawia, że polski język trudny język. Wybaczcie literówki

Mogu córcia nawet zaczęła rodzić się w terminie tylko wyszła trochę później. Tak myślę, że sierpień to był niezły czas na rodzenie (pomimo opuchlizny i upałów) ale przy kolejnym dziecku będę celować w miesiące wiosenne. Teraz zacznie się ładna pogoda, a ja zacznę prace :( no chyba ze dostane kwit pozegnalny

mrufka987 kubek po lewej wygląda super, tylko gdzie taki kupić?

Odnośnik do komentarza

AgnieszkaM mój Tomek tez ostatnio płacze przez sen, a czasem bardzo głośno, aż jestem w szoku ze się przez to nie wybudza
Asia debridatu nikt nam nie przepisał, a co do kropelek to chyba wszystkie z rynku pl wyprobowalismy i nic nie dawały. Sab simplexu nie sprowadzalismy bo ktos nam polecił Polski odpowiednik bobotic, a później juz było blisko końca 3m-ca wiec pozostała nadzieja ze się kolki skoncza, później zaczęliśmy podawać esputicon (ma dimeticon a nie simeticon wiec myślałam że może to zacznie działać), a później juz pozostała rezygnacja i wtedy zaczęło przechodzić... ;)
Mogu mój Mały tez miał ostatnio okres ze budził się co godzinę dwie do karmienia. Wcześniej przy takich pobudkach wystarczyl smoczek, a tym razem nie. Teraz od 3 nocy juz tego nie potrzebuje. Dwie pierwsze zadziałał smoczek, a wczoraj ładnie przespal najpierw 7h, później 4:) za to mamy inny problem, ale myślę że chwilowy. Od kilku dni jak Mały usnie to przez pierwszą godzinę co 20 min się budzi i albo podaje smoczek albo znowu usypianie. Może to jeszcze pozostałości kolek...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkx1hpljtuzh6z.png

Odnośnik do komentarza

Ja też karmię piersią. Mała nie toleruje żadnych butelek, smoczków...nic tylko cyc. Na początku potrafiła wisieć na cycu nawet kilka godzin. Teraz zajada średnio co 2 godziny. Często się wkurzam bo z tego powodu nie mogę nigdzie wyjść na dłużej niż godzinę.
Rozszerzanie diety to u nas masakra. Na wszystko jest odruch wymiotny ;).
Hanusia też ma problem z bioderkami. Już w szpitalu lekarka zauważyła niestabilność stawów. USG w piątym tygodniu wykazało obustronne zwichnięcie. Przez miesiąc nosiła poduszkę frejki, od października męczymy się z szyną koszli. Bioderka powoli zaczynają się wstawiać więc jest szansa, że unikniemy szpitala ale czeka nas jeszcze dluuuugie leczenie.
To tyle z gorzkich żali ;)

Hanula jest małym śmieszkiem, takim aniołkiem z różkami Jak coś się jej nie podoba to potrafi tak wrzasnąć, że aż szyby lecą ;).
Jak każda kobieta ma swoje humory, ostatnio jest aspołeczna (to chyba po tatusiu) i gdzie idziemy tam płacze ale nie przejmujemy się tym za bardzo. Myślę, że to minie :).

http://www.suwaczki.com/tickers/d69ctv7338b7ozvj.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie nowe Mamusie :)

Tak czytam i czytam i chyba żaden bobas nie jest z 9 sierpnia jak mój Mieszko? Jeżeli przegapiłam, to przepraszam :)

Osa nie przejmuj się. Myśl pozytywnie, choć wiem, że czasem trudno. Jak mam gorszy dzień, to włączam muzyczkę wieczorem (jak Mieszko zaśnie), zapalam mnóstwo świeczek i odpoczywam :) A może po prostu przeczytaj jakąś wesołą książkę?

Ola podziwiam Cię jak wytrzymałaś. Mój brzdąc miał kolki krótko,a też prawie skakałam na łóżku :)

Gosia trzymam kciuki za szybką rehabilitację :)

Jak tylko uporam się z problemami technicznymi wstawię zdjęcie Mieszka :)
Pozdrawiam Was bardzo ciepło i życzę dobrej, przespanej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Hehe, Dorisa, moj Mikolaj wprost odwrotnie- gdzie sie ruszy, tam rozdaje usmiechy. Najbardziej kocha lekarzy (ściślej-lekarki, bo u zadnego mezczyzny-doktora jeszcze nie bylismy). W ogole mam wrazenie, ze wiecznie sie smieje. Jeszcze do niedawna wymuszal placzem branie na ręce (więc brałam, a on się uśmiechał), a teraz już tylko się śmieje i gada.

AgnieszkaM - mojemu sie zdarza zaplakac przez sen. Nawet przed chwila. Pobieglam do sypialni, a on tam sobie spokojnie chrapie :)

Ola- u mnie też mały zacząl sie budzic tak czesto i tez nic go nie uspokajalo, tylko cycek. Daję więc mu na noc sinlac, potem cyc i faktycznie budzi sie rzadziej, ale 7 godzin, jak twoje malenstwo, to nie przesypia. Wydaje mi się, że budzi się trochę z przyzwyczajenia i w końcu będę musiała nad tym popracować. A w pierwszej godzinie snu na ogół przebudza się raz albo dwa. Dostaje smoczek, chwilę pobędę obok i sobie zasypia.

Odnośnik do komentarza

byłam dziś u siostry i chyba za mocną kawę mi zrobiła i zasnąć nie mogę :(
Bardzo się cieszę na to prywatne forum. Bałam się pisać bo mam taką kochaną szwagierkę za ścianą, która wie że siedzę na forum bo często jak mi się wymądrza to mówię że dziewczyny z mojego forum tak robią i jest dobrze i podejrzewam że może znaleźć moje wypowiedzi i pobiec z nimi do teściowej obgadać jak to sobie nie radzę itd. Jak już pisałam to zawsze z tyłu głowy świeciła się lampka z napisem "uważaj co piszesz!!!" Także teraz będzie już ok i jeśli czas mi pozwoli to będę pisać więcej :)
hihi postraszone prywatnym forum mamy wyszły jak grzyby po deszczu :) (bez obrazy- mnie też się to tyczy )
Oliwier też jest aspołeczny ale tylko po części. Był dziś ksiądz z kolędą i patrzył na niego wielkimi oczami ale był spokojny. Ale jak zajedziemy do moich rodziców to jest jazda!!! Jak widzi mojego tatę to od razu broda się trzęsie, u mojej mamy na rękach płacz, u każdej siostry też (u mamy mieszkają jeszcze 4 siostry). Wkurza mnie to bo do teściowej się śmieje :( ale teściowa jest na tym samym podwórku i ma ją na co dzień a do rodziców jadę raz na 2 tygodnie i tłumaczę sobie to jeszcze tak że mój tatko jest trochę przygłuchy i bardzo głośno mówi i mały się go po prostu z tego względu boi :(
Nie klepie już bo za dużo czytania będzie ;)
Dobranoc sierpniowe mamuśki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di9vvjopk2prkn.png

Odnośnik do komentarza

Wstałam do małego i zasnąć nie moge... :/ a rano bede nieprzytomna. Jutro mamy kontrole po tym zapaleniu oskrzeli. Chyba juz ok.

Ola współczuję kolek. Moja Oliwia takie miała. Koszmar.... Tez musiałam ja tak mocno bujac ze az rak nie czułam, a waga coraz większa :( także współczuje.

Fajnie ze tyle nowych mam sie znalazło i ruch spory :) chetnie przygarnę Was tez do znajomych na Facebooku by byc na bieżąco z sierpniowymi maluchami :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zh0rso9x4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Tak szybko, bo lecę do pracy. Tez jestem za prywatnym forum, wtedy wrzucę zdjęcia Zosi.
Witam nowe mamusie, milo ze tak dużo się ujawniło;)
Agnieszka moja tez płacze przez sen, ale nawet się nie budzi wiec za bardzo się tym nie przejmuje
Osa tak jak dziewczyny piszą pozytywne nastawienie. Wstajac rano od razu śmieje się do Zosi, a ona od razu odwzajemnie mój uśmiech ( prawie jak na reklamie pampersa) od razu mamy lepszy dzień. Chociaż źle dni tez się nam zdarzają. Poza tym powrót do pracy mi pomógł, odpoczywam od malej.
Mąż musiał nauczyć się z nią radzić, bo zostaje z mala od kiedy skończyła 7 tygodni. Jakoś przeżywają, a ja bardzo dużo go chwale. Pracuje w nurcie behawioralnym i na dom tez to przenosze. U mnie działa. Trzymajcie sie

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371drtezjxe.png

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie- czy możliwe jest zajście w ciąże po 2 stosunkach przerywanym ale bez dokładnego mycia? Jestem 9 dni po owulacji...strasznie bolą mnie piersi od kilku dni, jajnik i plecy. Jestem ciągle zmęczona i głodna. Czy to może być ciąża? Czy nie za wczesnie na takie objawy? miesiączke mam mieć za 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Tez jestem za forum prywatnym. Wtedy tez dodalabym jakies zdjecia :-) jestem z.mniejszej miejscowosci gdzie raczej wszyscy sie znaja, dlatego wole unikac ukazywania sie, nie chce narobic sobie i komus z.rodziny niemilych komentarzy z racji tego ze gdzies sie udzielam, cos pisze. Mialam juz takie niemile doswiadczenie.z siostra i sama wolalabym tego uniknac.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9h2z7526e6.png

Odnośnik do komentarza

Koagulacjaten kubeczek kupila moja siostra na gwiazdke dla mlodego. Z tego co wiem zamawiala na allegro. Jest on firmy akuku.

Agnieszka Kubus tez czasami poplakuje przez sen mysle ze wtedy mu sie sni wyjscie na swiat :D cesarke robil murzyn hehe nie jestesmy rasistami ale moze sie przestraszyl :D

Co do karmienia piersia to u nas poczatki byly straszne :( ja plakalam i mlody plakal ale teraz karmimy sie tylko piersia bez problemu. Ja bym chciala zakonczyc gdzies ok 10-11mc chociaz bede za tym tesknic :( ale z drugiej strony chcialabym juz uwolnic swoje piersi! Mam juz dosyc stanika 24h :/

Kurcze dzis planowalam spacer a tu szaro buro mam nadzieje ze sie poprawi.
Dzien dobry ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/3325cdc06e.png

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy dziewzyny za kciuki:)
Widze, ze musze czesciej zagladac bo duuuuuuzo piszecie, a potem odpisac ciezko! Ale fajnie, ze jest ruch na forum!
Witam kolejne nowe mamy!
duszek moi rodzice maja okulary i tez czasami Filip na nich spojrzy i ryfke zrobi:( ale nie zawsze, na szczescie! Od wrzesnia bedzie u mojej mamy, jak ja bede w pracy, mam nadzieje, ze polubi tam byc!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j1ts95hxt.png

Odnośnik do komentarza

gosia ja też mam okulary i to duże czarne i je lubi :( na moich rodziców jest anty :(
mrufka mam tak samo! chcę znowu spać bez biustonosza i bez tych wkładek laktacyjnych :(
Dziewczyny orientujecie się może gdzie aktualnie jest promocja na proszek do prania LOVELA? Była w promocji a kauflandzie i chciałam kupić to mąż "nie! bo jeszcze jest" a teraz nie ma i muszę kupić a promocji nigdzie nie widzę :(

http://www.suwaczki.com/tickers/74di9vvjopk2prkn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...