Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję... Z tym bólem to jest tak jakbym miała okres dostać, czego się obawiam :( długo staraliśmy się o maleństwo... Ale kontaktowałam się z lekarzem i powiedział, że w razie silnego bólu mogę wziąć nospe...
A co do czucia to też w ogóle nie czuje jakbym w ciąży była :) podobno faktycznie dobrze, ale czasami troszkę się martwię...
Co do wizyt lekarza to też chodze prywatnie, przy czym mam wykupiony abonament w pracy i nic nie płace, chyba, że idę na jakieś dodatkowe badania...

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/e92ff365.gif

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b429ad79.gif

Odnośnik do komentarza

wlasnie powiem Ci tak;z pierwszym dzieciatkiem to nam sie przytrafilo,nie chcielismy tak wczesnie ale ok,wiec z ciaza bylo zupelnie bez komplikacji,nic zadnych problemow,cala ciaze przebiegalam.a teraz o 2 dzieciatko sie juz tez troche staralismy i powiem Ci ze gdzies mnie szczyknie-prychnie i juz zaraz obawa itd,przezywanie i w ogole,jak sobie pomysle ze tak bedzie juz do konca ciazy to ja doslownie zwariuje,sama sobie jeszcze wkrecam glupoty wiec wiesz:)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Sierpnióweczki!
Tak czytam Wasze wypowiedzi i naprawde mozecie sie cieszyc ze dobrze znosicie ciąże. Ja niestety juz dwa razy byłam w szpitalu z krwawieniem. Aktualnie od 5 tyg. leze plackiem w domu i ciągle plamie. Z dzidzią jest wszystko ok tylko zrobiły mi sie krwiaki i mam odwarstwienie błon płodowych. Lekarze nic na to nie poradza. Moge brac tylko leki i lezec.
Nawet nie wiecie jak poszłabym na spacer.

Odnośnik do komentarza

anetta1
kochana jestesmy z Toba:)ja tez mam ten problem,bardzo duzo musze lezec nie przemeczc sie itd,mam nisko lozysko a do tego jakies poszarpane,tez biore tabletki i staram naprawde sie oszczedzac,wiec swietnie Cie rozumie,pisalam kiedys ze zazdroszcze tym dziewczyna ktore moga normalnie pracowac:(
ja zyje tylko od wizyty do wizyty i tak sie strasznie dluzyyy

Odnośnik do komentarza

Ja też żyje od wizyty do wizyty. Pierwsze na co czekam to jak lekarz powie czy jest tętno. Śmiałam sie juz do męża ze musimy kupić sobie USG. Niektóre dziewczyny mają 4 USG podczas całej ciąży. Ja już miałam 7, a jestem w 18 tc.

Odnośnik do komentarza

Tak, dziecko pierwsze i długo wyczekiwane. Ja wizyty mam co 2 tyg. Teraz mam troszeczke stresujący czas gdyż krwawienia zdarzały mi się w czasie kiedy miałabym dostać miesiączke. Tak było w styczniu i lutym i właśnie teraz też by wypadała. Już nie chce iść do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Wstaje tylko do toalety, umyć sie i zjeśc. Ewentualnie na chwilke jak mi coś potrzeba. Przeprowadziłam sie do mamy która wszystko mi przynosi i załatwia. Mąż niestety w delegacji i przyjeżdza do domu co dwa tyg.

Odnośnik do komentarza

hej

Groszek bardzo współczuje straty :(:( aż mi lezka się w oku zakreciła :(

ja chce słoneczko bo nie moge w tym domu wysiedziec ;/, znalazlam teraz chwile dla siebie bo od rana w lesie bylam ze wszystkim. Nie lubie takiej dezorganizacji.

sprawdziłam sobie w kalendarzu co pisalyscie i wychodzi mi chłopiec ale dowiem sie za tydzień może w koncu :D:D

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) nie nadążam czytać Waszych postów. U mnie prywatnie płacę 90 zł, no plus badania. A jak u Was wygląda sytuacja z toksoplazmozą? Ja ją miałam i bardzo się ciesze bo mam koty na podwórku i psa w domu. Wczoraj mnie tak głowa bolała, żę wieczorem to mi łzy z bólu leciały ale dzisiaj jest już ok (odpukać) . A jak tam Wasze maleństwa? Ruszają się w brzuszku? I jak często? bo ja nie wiem jak teraz powinnam często odczuwać ruchy... a czuje prawie od 2 tygodni

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, czy można dołączyć do Waszego zacnego grona?? poczytałam Wasze posty i myślę, że fajnie powymieniać się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i obawami z innymi ciężarówkami :) ja obecnie jestem w 17 tygodniu ciąży, termin mam na 25 sierpnia br. :) płeć już poznałam... na 99% będzie to dziewczynka! radość wielka :) pozdrawiam serdecznie wszystkie sierpnióweczki 2014!

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaicsqvh4tb6us1.png

Odnośnik do komentarza

No ja rano rzadko czuje, później czuje koło 10 , teraz leżę i nie chce się paskuda ruszyć :( w ciągu dnia też czasami czuje a wieczorem to zdąrze chyba usnąć zanim sie rozbryka. Bo jak w nocy wstaje siusiu to czasami czuje. Nie wiem możę jestem panikarą ale jak nie czuje przez którąś godzinę to już odchodzę od zmysłów. Ale dzidziuś jest jeszcze malusi i pewnie go nie czuje jak się obraca...

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza

zazdroszcze tej cory na 99%:)
dziewczyny a ja rzadko czuje ruchy,raz na jakis czas i powiem Wam ze zaraz sie martwilam,ale poczytalam sobie troche na ten temat i jak narazie nasze dzieciatka sa tak malusie ze nawet jak sie przekreca to nie czujemy tego;)w ogole pisalo ze nawet do 26 tygodnia beda to ruchy rzadkie i bardzo nieregularne:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...