Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

cora noc nieprzespana, nie zmruzylam oka.Pani obok dalej strasznie chrapie, a mnie boli :( jeśli to tylko wstęp, to naprawde nie chcę wiedzieć, co będzie dalej. Pielęgniarka powiedziała, że nawet 24 h mogą czekać na naturalne rozpoczęcie akcji :( właśnie wróciłam spod prysznica-niestety nic nie pomogło. Mam nadzieję, że po tej straznej nocy przyjdzie naprawdę piękny dzień...

Odnośnik do komentarza

Mogu, mnie się udało pospać 4h. I myślę, że na tym koniec. I tak gadali, że przed 6 mają krew pobierać, więc nie ma co.
A Ty zobaczysz, że jak przytulisz małego szkraba, to zapomnisz o całym bólu :) choć mnie już samo wczorajsze badanie dało popalić... I teraz ledwo się ruszam.
Madlen, miałam termin niby jak Ty :) tylko nie wiem czemu mój gin mi wyznaczył 13.08., jak wszędzie z OM wychodzi 12. Muszę dziś podpytać jak długo czekają po terminie z wywołaniem.

Odnośnik do komentarza

Ehhh, dziewczyny mam trochę doła, już się dziś poryczałam. Miałam rano ktg i nie wiem czy tak do konca ok jest. Najpierw mialam wrazenie, ze nie umie wylapac tetna, a potem miala dziwna mine i jak ja zapytalam czy coa jest nie tak to powiedziala, ze tetno jest ale takie byle jakie. Pytalam jak dlugo po terminie czekaja jak sie samo nie zacznie, to mi powiedziala, ze zwykle po 5 dniach zaczynaja cos robic, ale to zalezy od stanu matki i dziecka. To nie wiem czy u mnie beda tyle czekac. Czekam na lekarza. Zobaczymy co powie. Ale boje sie o mojego Szkraba :(

Odnośnik do komentarza

MOgu
a ja mialas byc do konca ze mna to nie fair:)zartuje szybciutko rodz i miej to za soba,trudno bede na koncu,sama,moze dam rade jakos wytrzymac;)
ja sie wlasnie szykuje na chrzciny do kuzynki,wiec moze nie bede myslala:)
Cora
nie martw sie kochaniutka lekarze na pewno wiedza co robic,zaufaj im i sie nie denerwuj bo to jeszcze gorzej:(

Odnośnik do komentarza

Mogu i Cora gratulacje :) Już niedługo będziecie mieć swoje pociechy przy sobie. U mnie nic się nie dzieje jak na razie... no może oprócz... postanowiliśmy z mężem troszkę w nocy zaszaleć... około 2 w nocy poczułam, że mam strasznie mokro... wcale się nie pomyliłam - zaczęła mi schodzić "stamtąd" woda, ale taka niekrystaliczna tylko podbarwiona trochę na biało jakby taki bardzo rzadki śluz, bez zapachu. Rano około 7 znowu to samo, ale to bardzo w małych ilościach. Nie wiem czy wody płodowe mi się sączą czy co? Jak się to powtórzy jeszcze raz to wybieram się do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Coraa ja właśnie mimo skierowania do szpitala to nie chciałam iść ze względu na ten długi weekend. Tym bardziej, że wszystko jest w porządku. Tak jak pisałaś 5 dni czekają i dopiero biorą się za jakiekolwiek wywoływanie - to samo powiedziała mi położna i lekarz. Dlatego jutro mam KTG i USG w szpitalu - jeżeli im się coś nie spodoba to wtedy mnie zatrzymają i w poniedziałek wywołanie. Jak na razie to mam się zgłosić we wtorek na oddział i na wieczór wywołanie, a jak nie dam rady to w środę cesarka. Coraa będzie dobrze zobaczysz. Ważne, że tętno już jest w normie. Dziewczyny życzę wszystkim wytrwałości z tymi naszymi pociechami :) Mogu chyba rzeczywiście rodzi, bo nic się nie odzywa :)

Odnośnik do komentarza

Rachell, ja też nie chciałam iść na długi weekend, a jak teraz widzę pogodę za oknem, to mnie ściska... No ale trzeba patrzeć na dziecko. Mnie lekarz kazał bezwarunkowo jeszcze wczoraj się zgłosić.
Szkoda tylko, że towarzystwo jakoś małorozmowne. No chyba, że musimy zacząć dyskutować na chrapanie :P

Odnośnik do komentarza

Mogu no widzisz:) a tak się bałaś że będziesz ostatnia :) Wyciskaj boba, wyciskaj :D aż zaśmiałam się do komputera ja przeczytałam że wody ci odeszyły :) SUPER !!! :)
coraa Ty po terminie i sobie leżysz i czekasz już.... a mnie z kwitkiem odsyłają :/
Rachell u ciebie też coś pewnie puści :D a bidna bede siedzieć i czekać :P

No ale na 12 mam KTG i USG dzisiaj. Zobaczymy co powiedzą :)
Strasznie mnie bolą kości "dowcipne" te dolne miednicy, te w około pachwin :/ nie wiem co to...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl0zy98oa1.png

Odnośnik do komentarza

No i wróciłam do domu:(
Dzidzia w porządku, łożysko w porządku, predyspozycje do porodu są, ale skurczy brak. Największy miał 48 :(
Ja się zastrzele chyba :( w niedziele kolejna wizyta, jak do poniedziałku nic sie nie wydarzy to mnie położą. Ale to tyle czasu... a mnie tak już wszystko boli :( lekarz kazał pić olej rycynowy albo z mężem popracować, ale tak mnie boli miednica, że nie wiem czy to dobry pomysł... a olej niech sobie sami piją, fuj!
Jestem załamana :(

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl0zy98oa1.png

Odnośnik do komentarza

Nie dobre te nasze boby, łobuziaki się nieźle w naszych brzuszkach zadomowiły :P

Ja jestem dziś w fatalnej kondycji psychicznej, jeszcze teściowa mnie podkurwiła, bo dzwoni i mi gada że już powinnam w szpitalu leżeć, że jak mam tak nisko dziecko to żeby mi się nie dusiło, żeby się pępowiną nie owinęło. Że jak coś się bedzie działo to mam szybko do szpitala jechać, jak bym ku**a nie wiedziała!
Mówię jej że lekarz mówi że z dzieckiem ok, ale nieeee, ona wie lepiej!
Jak dziś kogoś nie udusze to bedzie dobrze !!

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl0zy98oa1.png

Odnośnik do komentarza

Madlen, w pierwszej kolejności najlepiej teściową :)
A tak serio to wspołczuję - "wsparcia" Ci udziela jak cholera. Najlepiej chyba nie odbierać telefonów od niej. Tyle z tego masz, że Ci tylko ciśnienie podnosi w samej końcówce... :/

Odnośnik do komentarza

Asia cudny ten Twój "maluszek" :) faktycznie kawał chłopa :)
Mogu bankowo ciśnie boba teraz :)

A ja sobie zaraz posprzątam, potem gorąca kąpiel, bara bara, jak to nic nie da to du skutku! Wpieniłam się i nie dam za wygraną!

A teściowa to niech lepiej da mi spokój dopóki nie urodze, bo zrobi się nie przyjemnie !!

Hmmm ciekawe co tam u Rachell? Coś wczoraj pobaraszkowała z mężem i teraz cisza :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl0zy98oa1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...