Skocz do zawartości
Forum

I po wizycie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie już jesteśmy z corka w domu po wizycie wizyta przebiegla sprawnie zrobila corce usg jest ciaza już 9 tydzień serduszko biło az milo było slyszec pokazywala jej lekarka gdzie jest dziecko ze to serduszko jest dzidziusia.Córka po wyjściu poglaskala brzuch 1 raz widziałam żeby to zrobila.

Odnośnik do komentarza

Za pare dni idziemy porobić badania z maluszkiem jest wszystko dobrze na koniec lekarka pogadala ze mna w 4 oczy ze musze bardzo dbac o nia teraz bo jest mlodziutka spodziewa się dziecka ze jeśli będzie osłabiona może stracic ciaze ze jej organizm nie podoła i poroni ze musi się odzywiac ,wysypiać.No i ze musi zawiadomić policje o tym ze ma pacjetke w ciąży

Odnośnik do komentarza

No jutro zamierzam pogadać z tym ojcem dziecka corka już w łóżku lezy czyta ksiazke,termin porodu ma na 11 lipca. Przy okazji mowilam lekarce o tym czy mogę być w ciąży i mowilam co miałam ona ze może to być ciaza i zlecila mi badanie beta wiec jutro także ide na pobranie krwi.Mąż dzwonil dopytywal co tam po wizycie z corka rozmawiał,potem trochę ze mna i do mnie dbaj o nia a cos jej przywiozę dla maluszkahttp://www.suwaczki.com/tickers/zi13ugpjs4zjjqb6.png

Odnośnik do komentarza

Czy super rodzina jesteśmy nie wiem,wiem tylko ze co da krzyk na corke za to ze zaszła w ciaze czy od krzyku przestanie być w ciąży nie.Dziś bylam z nia na pobraniu krwi było ok,ale po chwili jak już wyszla z tamtad mowi tak mamo słabo mi miałam wode mineralna dalam jej popila przytulila się.Witaminki bierze nakupilam jej owoców,soki actimel,jogurty,bialy ser.

Odnośnik do komentarza

Dotie, przeczytałam o Twojej sytuacji i pozwól, że choć jestem obca pogratuluję Ci takiego podejścia do córki i tego, co się dzieje. Świetnie, że córka może na Ciebie liczyć, super kobietka z Ciebie, dobrze, że tak to przyjęłaś jesteś gotowa jej pomóc. To bardzo ważne dla niej. Przeżywacie trudny okres, trochę ciężki emocjonalnie, ale myślę i tego Ci serdecznie życzę, że wszystko się powolutku ułoży. Trzymaj się cieplutko, wszystkiego dobrego dla Was. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje ze tak mnie odbieracie nie wiem czy nie za wcześnie ale corka miała zachcianki już żywieniowe zapragnela chesarburgera i popila to słodkim mlekiem.Rozmawialam z ojcem maluszka i z jego rodzicami boze co za osoby on ze corka mu do lozka weszla sama i to jej wina ciąża ze o wieku mu nie mowila,córka co innego mowila rodzice jego ze on nie będzie ponosil konsekwencje za nic ,on ze nie wie czy to jego dziecko,ze niby corka miała kilku facetów.Ja wierze córce za dobrze ja znam.

Odnośnik do komentarza

Córka nie utrzymuje z nim kontaktu,on po wczorajszym mysle ze nie chce mieć kontaktu z dzieckiem,ale może kiedyś zmieni zdanie. Pytanie tylko czy my na to zezwolimy, mowilam córce żeby tylko sluchala się mnie i ojca ze chcemy dla niej i dla maluszka co dobre a inni niekoniecznie. Badania DNA zrobimy dziecku jak będzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...