Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Mały czytelnik"

Rekomendowane odpowiedzi

Oleńka i jej ulubiona książeczka o pierwszych bucikach :) Ksiazeczka posiada sznurowadło którym Ola ćwiczy zawiazywanie i odwiazywanie supełków moze niebawem nauczy sie wiazac buty?

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córka uwielbia kiedy jej czytam na dobranoc a od czasu do czasu sama przegląda bajeczki do snu i zasypia wówczas z książką w ręku :)

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iga uwielbia czytać, czytam jej od pierwszych miesięcy, dzięki temu od 4 miesiąca sama chętnie sięga po książki, najpierw były to książki czarno-biało-czerwone. Obecnie ogląda je i "udaje" że czyta, wydając przy tym przezabawne dźwięki, pokazuje również palcem obrazki - naśladuje mamę, gdy mama jej czyta pokazuje tekst na obrazkach. Czytamy codziennie nawet po półtorej godziny, a książki towarzyszą nam zawsze i wszędzie, nawet podczas jesiennych spacerów. Książka również u nas pełni funkcję uspokajacza np. w wózku. Iga ma obecnie 10 miesięcy a od 2 zainteresowanie książką jest ogromne. Mam nadzieję, że to się nie zmieni i się postaram żeby miłość do książek jej została.

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6212.jpg

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6213.jpg

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6214.jpg

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6215.jpg

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6216.jpg

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6217.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja córunia ma wiele książeczek ale najczęściej sięga do ulubionej >>Małej Biedronki<<, którą zaczęła "czytać" w wieku 3 miesięcy, co utrwaliłam na załączonym zdjęciu ;-)

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6250.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ola ma tylko pół roku a już czyta :) Zależnie od nastroju czasem liźnie parę stron, a czasem wręcz połyka książki w całości :) Sprawia jej to masę radości :)

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6257.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolinka z wielką ciekawością ogląda i opowiada wszystkie książeczki które ma w domku. Jednak jej największą uwagę przyciągają te ze zwierzątkami...
Uwielbia też gdy czytam jej przed snem.

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6261.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulubioną książeczką Szymonka jest książka "Mam oko na litery" - łączy ona zabawę i naukę, jest przystępna nawet dla maluszków, a i dla dorosłego może być okazją do świetnej zabawy :) Polecam!

monthly_2013_11/konkurs-maly-czytelnik_6324.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...