Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Listopad 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo, naprawdę jest mi niezmiernie miło, wydaje mi się, że warto zauważyć wszystkich i to, co dają z siebie na forum: porady, wskazówki, zrozumienie;
szczególnie się cieszę z tego, że jestem tu bardzo krótko, a usłyszałam wiele miłych rzeczy. To dla mnie ważne. Myślę jednak, że nie zasłużyłam jeszcze na takie wyróżnienie, ale będę się starać. Dziękuję za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Gość dariolka195

A ja mam takie pytanie jak to jest z tym ocenianiem/uznaniem użytkownika miesiąca.Oceniania jest aktywność na całym forum,we wszystkich wątkach?Zauważyłam że cały czas nominowane są osoby które udzielają się w większości w wątkach:pogaduchy,co dziś na obiad,nasz wypieki itp a ja myślałam że to chodzi o pomocne wypowiedzi.

Aha i dodam że nie piszę tego z chęci posiadania nagrody,bo ja i tak w tym miesiącu w ogóle nie udzielam.Tylko z wyjaśnienia tej sprawy.

Odnośnik do komentarza

NATKA08
ja jeszcze oddaje swój głos na Bettyy za spokój jaki wprowadza na forum i za jej przepisy i talent kulinarny, zresztą za wszystko za to że tu po prostu jest

Dzięki Natka :)
I tak liczę że wygra ktoś inny :)
JSmolarek ,Nikawa,Mambach,Domi81 J_kaminska Jest teraz tyle dziewczyn nominowanych ...
Trzymam kciuki za was dziewczyny

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

dariolka195
A ja mam takie pytanie jak to jest z tym ocenianiem/uznaniem użytkownika miesiąca.Oceniania jest aktywność na całym forum,we wszystkich wątkach?Zauważyłam że cały czas nominowane są osoby które udzielają się w większości w wątkach:pogaduchy,co dziś na obiad,nasz wypieki itp a ja myślałam że to chodzi o pomocne wypowiedzi.

Aha i dodam że nie piszę tego z chęci posiadania nagrody,bo ja i tak w tym miesiącu w ogóle nie udzielam.Tylko z wyjaśnienia tej sprawy.


Udzielanie się na wątkach kulinarnych też są pomocne bo dzieki temu że któraś z dziewczyn napisze co robi na obiad to ta co nie ma pomysła może zgapić,tak samo z podaniem przepisu druga czy trzecia osoba może z niego skorzystać ,czy nie jest to pomocne :)

Odnośnik do komentarza

dariolka, już tłumaczymy :)
Forumowicze głosują na osobę, która ich zdaniem wyróżniła się w danym miesiącu, która jest na forum, wspomaga nas - redakcję swoimi pomysłami, zaangażowaniem, ale jest także pomocna dla innych - nawet jeśli są to typowe babskie pogaduchy.
Bardzo ciężko jest nam, redakcji, wybrać obiektywnie, ponieważ na forum jest wiele mam, które wnoszą ogrom siebie w ten parentingowy świat, choć np. mało piszą na forum, ale gdzieś tam nam podsuwają pomysły, piszą, gdy coś jest nie tak, czasem i po uszach dostaniemy za coś - i tak ma być!
Wiemy, że to niemożliwe jednego miesiąca nagrodzić wszystkich na raz, ale pocieszamy się, że rok długi i konkursów dużo :D

Pozostaje nam jedynie prosić Was o pomoc - abyście wskazywały wybrane osoby, które wg Was zasługują na nagrodę, my wówczas przypatrujemy się im dokładnie, patrzymy na innych użytkowników i zarówno mając własne, redakcyjno-komisyjne głosy jak i Wasz na forum, wybieramy laureatkę danego miesiąca.

Podobnie było i tym razem - w listopadzie. Choć tu konkurencja była solidna, bo jak ktoś słusznie zauważył - forum odżywa, pojawiają się nowe osoby, które wnoszą wiele dobrego w życie forum.

I naszym zdaniem, Waszym w dużym stopniu też, w tym miesiącu, na wyróżnienie zasłużyła

JSMOLAREK

Dziękujemy, że dołączyłaś do naszego grona, że jesteś, bo tak jak wspomnieliśmy - wnosisz wiele dobrego w życie forum i w życie osób, którym podsuniesz dobrą radę :-))
Mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami na długo i że nagroda się przyda ;-))

Odnośnik do komentarza

Kochana przyjmij moje gratulacje:)
Bardzo się cieszę ze to akurat Ty mogłaś dostać takie wyróżnienie, mimo że jesteś nowa osobą zyskałaś tu dużo sympatii od osób naprawdę fajnych... W dodatku zawsze znajdziesz czas by siąść z nami i porozmawiać, doradzić, wyrazić swoje zdanie na dany temat...jak również podzielić sie swoimi doświadczeniami jak i radościami...
Myślę że nagroda z pewnością Ci się przyda...
Mamy nadzieje ze będziesz tu z nami długo... taka osoba tutaj to Skarb:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Ojejciu,....ja...nie mogę w to uwierzyć, po prostu...zaskoczenie i niedowierzanie...jest tyle fajnych kobietek..bardzo, bardzo się cieszę!!!
Aż trudno mi w to uwierzyć! Chyba słowami nie wyrażę tego, jak ogromny to dla mnie zaszczyt i wyróżnienie! Niesamowita niespodzianka!! Nawet nie pomyślałam...

Najpierw...
Gorąco dziękuję,
Bo świetnie się czuję,
Tutaj między Wami,
Gdzie sobie 'gadamy'.

Za radość dla dzieci,
Z ciekawych książeczek,
W konkursach wygranych,
Wśród dobrej zabawy.

Za radę, życzliwość,
Miły post, troskliwość,
Bratnich dusz poznanie,
Na PV pisanie.

Za głosików wiele,
Które mnie weselą,
Za to wyróżnienie,
Które bardzo cenię...

Serdecznie, gorąco wszystkim dziękuję
I pozdrawiam cieplutko
Użytkowników i Redakcję

Ogromniaście się cieszę i ...zapraszam na małe co nieco -wirtualne gofry!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...