Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2014


btg1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina 24

Ja za duzo objawow nie mam, ale bola mnie piersi, jestem ciagle zmeczona i spie, do tego wszystko mnie drazni straznie :( 21 listopada ide do lekarza na wizyte i wtedy zobaczymy co i jak :) Niestety zaczely dopadac mnie obawy czy wszystko bedzie ok i nie moge przestac o tym myslec :( A jak tam u Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki! właśnie dziś zrobiłam tescik i wyszły upragnione 2 kreseczki. mój starszy synek pewnie sie ucieszy ze juz nie bedzie sam. my tez sie z mezem cieszymy bo juz myslalam ze nam sie nie uda. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze jak przy pierwszym. zycze wszystkim powodzonka na te całe 9 miesiecy zeby byly tylko same słoneczne dni.

Odnośnik do komentarza

~Karolina 24
Ja za duzo objawow nie mam, ale bola mnie piersi, jestem ciagle zmeczona i spie, do tego wszystko mnie drazni straznie :( 21 listopada ide do lekarza na wizyte i wtedy zobaczymy co i jak :) Niestety zaczely dopadac mnie obawy czy wszystko bedzie ok i nie moge przestac o tym myslec :( A jak tam u Was dziewczyny?

Hej u mnie ostatnio pojawil sie bol piersi okropnie przy pierwszej ciazy tak nie mialam, do tego potwornie mnie mdli i nie moge patrzec na mieso. Ze spaniem troche przechodzi choc sobote prawie całą przespałam. Jedynie na co mam ochote to galaretka z bitą śmietną ;-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63759

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64228

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 24

Ja nie mam zadnych zachcianek, jem tak jak zawsze. Nie odrzuca mnie od jedzenia ani nie mam wilczego apetytu :) Tylko te piersi, sennosc, rozdraznienie, no i dzisiaj bola mnie plecy. Czekam na wizyte u lekarza jak na zbawienie, bo juz bym miala pewnosc ze wszystkim :D

Odnośnik do komentarza

Cześć :-)
Trochę pewnie zdziwienie będzie, ze nie jestem kobieta ale co tam ;-)
Musze się gdzieś wygadać bo się inaczej zamęczę ta cała sytuacja ;-(
Test wyszedł pozytywnie i bardzo się cieszyliśmy, jednego dnia moje kochanie miało delikatne plamienie a ponieważ ja jestem kopnięty w czoło poleciałem od razu do gin. Pani powiedziała, ze w sumie widać pęcherzyk i ciałko żółte, kazała przyjść za dwa tygodnie bo będzie widać coś więcej. Na następnej wizycie powiedziała, ze pęcherzyk jest pusty i tyle kazała zrobić betę hcg i tak pierwszy wynik 53 tys po 72 godzinach 62 tys. Napisaliśmy do gin a ona odpisała, ze powinno wzrosnąć dwukrotnie i tyle... Wkurzyłem się i poszliśmy dzisiaj do innej Pani doktor ( super lekarz po prostu brak mi słów tak na marginesie) Pani powiedziała, ze przy takim stężeniu bety, nie będzie wzrastać podwójnie już i się mamy nie przejmować bo ważne,że wzrosło. Pani doktor zrobiła USG i wychodzi tak:
pęcherzyk spłaszczony o wym GS-33,5 mm
uwidoczniono dwa pęcherzyki żółtkowe o wym 7,2mm i 3,6mm
uwidoczniono echo zarodka o wym crl-3,2mm.
i teraz niby wychodzi tak, ze przy GS jest 8w3d
a przy CRL 5w6dz 4d

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, Pani doktor mówi, że trzeba tydzień poczekać i zrobić usg bo ciąża może być młodsza, że nic nie może powiedzieć czy będzie dobrze czy źle... Może chociaż ktoś mi wytłumaczy ten opis z usg co teraz są bliźniaki? ;-) Jestem kłębkiem nerwów i nie wiem jak wytrzymam do nast czwartku ;-(

Sorki za interpunkcje ale pisze z tel

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 24

Ja niestety nie pomoge w interpretacji wynikow.. Moze rzeczywiscie ciaza jest jeszcze mloda i nie moze okreslic jak bedzie dalej. Lekarze sie zabezpieczaja w 1 trymestrze ciazy bo moze sie zdazyc wszystko. Niech Twoja kobieta teraz odpoczywa i sie nie stresuje. Ty tez sie nie stresuj bo i ona bedzie, a to zle wplywa na ciaze. Wiec glowa do gory i wszystko sie wyjasni na kolejnych wizytach.

Odnośnik do komentarza

~Wojtek22
Cześć :-)
Trochę pewnie zdziwienie będzie, ze nie jestem kobieta ale co tam ;-)
Musze się gdzieś wygadać bo się inaczej zamęczę ta cała sytuacja ;-(
Test wyszedł pozytywnie i bardzo się cieszyliśmy, jednego dnia moje kochanie miało delikatne plamienie a ponieważ ja jestem kopnięty w czoło poleciałem od razu do gin. Pani powiedziała, ze w sumie widać pęcherzyk i ciałko żółte, kazała przyjść za dwa tygodnie bo będzie widać coś więcej. Na następnej wizycie powiedziała, ze pęcherzyk jest pusty i tyle kazała zrobić betę hcg i tak pierwszy wynik 53 tys po 72 godzinach 62 tys. Napisaliśmy do gin a ona odpisała, ze powinno wzrosnąć dwukrotnie i tyle... Wkurzyłem się i poszliśmy dzisiaj do innej Pani doktor ( super lekarz po prostu brak mi słów tak na marginesie) Pani powiedziała, ze przy takim stężeniu bety, nie będzie wzrastać podwójnie już i się mamy nie przejmować bo ważne,że wzrosło. Pani doktor zrobiła USG i wychodzi tak:
pęcherzyk spłaszczony o wym GS-33,5 mm
uwidoczniono dwa pęcherzyki żółtkowe o wym 7,2mm i 3,6mm
uwidoczniono echo zarodka o wym crl-3,2mm.
i teraz niby wychodzi tak, ze przy GS jest 8w3d
a przy CRL 5w6dz 4d

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, Pani doktor mówi, że trzeba tydzień poczekać i zrobić usg bo ciąża może być młodsza, że nic nie może powiedzieć czy będzie dobrze czy źle... Może chociaż ktoś mi wytłumaczy ten opis z usg co teraz są bliźniaki? ;-) Jestem kłębkiem nerwów i nie wiem jak wytrzymam do nast czwartku ;-(

Sorki za interpunkcje ale pisze z tel

Wojtek 3maj sie i wszystko napewno się ułozy. Teraz Twojej kobiecie potrzebny jest spokój, jest to najważniejszy okres w czasie ciąży. Daj znać jak bedziecie po wizycie ;-) Pamiętaj przede wszystkim spokój spokój spokój.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63759

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64228

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 24

Ja jakos sie trzymam :) Mi dopiero dzisiaj zaczely przeszkadzac zapachy. Ogolnie czuje sie dobrze, jak narazie tylko czuje sie strasznie wzdeta. Nie wiem czy to normalne. Chyba dopiero wizyta u lekarza mnie uspokoi. Narazie kazdym szczyknieciem w brzuchu sie martwie :(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam u pani doktor, mam już założoną kartę ciąży, miałam zrobioną cytologię, dostałam też skierowanie na badania. W poniedziałek robię morfologię, mocz i glukozę, a w środę z wynikami do lekarza. Dostałam też witaminy Pregna Plus. Zalecenie pani doktor: dużo odpoczywać, prowadzić spokojny tryb życia. W związku z tym o 20.10 już smacznie spałam :D i przespałam do 6 rano z kilkoma pobudkami na "siku"... W pracy młyn, urwanie głowy itd. niestety jutro czeka mnie to samo, na szczęście pociesza mnie fakt, że jutro piątek i 2 dni oddechu. Bardzo mnie dziś rozbolała głowa, bo nie miałam jak zjeść będąc w podróży służbowej.
Pani doktor kazała odpoczywać, robić sobie drzemki kiedy tylko mam na to ochotę. Trochę to ciężkie w pracy, zwłaszcza że mam kryzys ok. 12.30 a pracuję do 16!

http://fajnamama.pl/suwaczki/qwgkxkm.png

Odnośnik do komentarza

Mnie założył karte od razu jak poszłam za pierwszym razem byl to 5 tydz. Musze dodac ze chodze prywatnie choc co któraś wizyta jest na nfz. Ale poszłam do mojej prxychodni pomyślałam po co placic przeciez tez w przychodni sa tez lekarze i totalnie sie rozczarowalam nie założył wogole karty ciąży na pierwsze usg powiedział ze dopiero koło 14 tyg dal tylko skierowanie na badania. Jak powiedziałam ze mam mdłości jestem zmęczona skwitowal ze to go nie obchodzi. Wiec przyznam ze dobrze wybrałam z pierwszym lekarzem. Mily sympatyczny odpowiedział na każde pytanie. Kolejna wizytę mam we wtorek z tym prywstnym aby sprawdzić czy serduszko się dobrze rozwinęło. Do naszej przychodni juz raczej nie wroce.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63759

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64228

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 amstaffy suke i psa. Psa wzielam ze schroniska w ktorym jestem wolontariuszka :) Moja psy sa przetestowane przez moja siostre, ktora teraz konczy 4 lata. Suczka sie z nia wychowala i jest jej tak jakby opiekunka, pies bardzo lubi dzieci zadnemu na spacerze nie przepusci :) Chodza mity o tych psach ale to mega pieszczochy. Jak sa wychowane z dziecmi sa w stanie oddac za nie wszystko. Moja mama kiedys przyjechala w odwiedziny do mnie z siostrzyczka i zagadalysmy sie a mala poszla spac z nimi w poslaniu :) Wiec tego akurat sie nie boje :) Psy mam pewne. Jednak gdyby tak nie bylo to warto poprosic o porade jakiegos behawioryste.
Co do nudnosci ja na szczescie ich nie mam. Jedyne objawy to mega zmeczenie i bol piersi. Brzuch mnie wogole nie boli, nie kluje zero. Wiec to chyba dobrze :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63732

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63733

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...