Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Październik 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku również będziemy szukać Użytkownika Miesiąca!
Tym razem, na Laureata czeka wspaniała nagroda - kombiwar!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/kombiwar.jpg

Zasady są proste:
głosujemy na osobę, która Waszym zdaniem powinna zostać Użytkownikiem Października i której należy się nagroda.
Prosimy o krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta osoba ujęła Wasze serca :-)
Nie ma znaczenia staż na forum - mogą być to zarówno nowi użytkownicy, jak i starzy. Liczy się potencjał i charyzma! Można głosować na siebie!

Czekamy na Wasze głosy!

Odnośnik do komentarza

Mimo, że nie biorę czynnego udziału w życiu forum (z racji potrzb, czasu i pewnie wielu jescze innych powodów:-), postanowiłam po raz pierwszy zagłosować i głosuję na NATKA08. Po pierwszwe dlatego, że się nie wymądrza, jej odpowiedzi są stonowane i trafione, po drugie widzę, że w wątku konkursowym potrafi,jako nieliczna z forumowiczek, pogratulować innym wygranej i bawić się dalej:-)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny czytam i nie wiem co mam napisać dziękuję wam wszystkim i każdej z osobna
jest wiele osób na tym forum które zasługują na ten tytuł tym bardziej tyle głosów na mnie jest miłym zaskoczeniem dziękuje!!!
Marg i Ula a tak przy okazji jak to jest z wami na was też można głosować? bo już nie wiem sama to tak na przyszłość jak byście mogły udzielić takiej informacji

Odnośnik do komentarza

Natka08 i ode mnie głos na Ciebie. A uzasadnienie? Hmm...jako jedna z nielicznych mnie ładnie przywitałaś, dziękuję;)
Jestem tu świeżynką. Pomału ogarniam forum, jest już na tyle 'opasłe' ( w dobrym znaczeniu), że pewnie do każdego zakamarka nie wejdę, ale tam gdzie byłam Natkę zobaczyłam, niech więc z parowarem każdego dnia gotuje z zapałem ;)

Mnie by się toster przydał :p

Ps. Może Natka niech zostanie użytkownikiem tygodnia, wówczas konkurs byłby już zamknięty ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę sie wypowiedzieć i zasugerować,to wydaje mi się że najbardziej na miejscu było by gdyby to Państwo(Redakcja) dokonywali wyboru Użytkownik Miesiąca,ponieważ macie największe rozeznanie i wgląd kto najbardziej jest aktywny i przyjazny.Widzę na różnych forach jest pare aktywnych bardzo osób,ale nie każdy tu trafia żeby oddać głos na tych ludzi... to było by naprawde dobre rozwiązanie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

MamaMili zdaje się, że tak właśnie jest. A tu są tzw. głosy publiczności, które są czytane. Czasem pewnie pomagają. A gdy ktoś czyjąś uwagę zwrócił ( pozytywnie), to miło go wskazać. Zwłaszcza, że mu zależy na nagrodzie, do czego nieśmiało ale się przyznaje.
Jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś pomija posty konkursowe ;)
Jestem tu od niedawna, ale stało się moim rytuałem wyglądać nowych zadań, nawet, gdy we wszystkim nie biorę udziału. To inspirujące.
Życzę wszystkim powodzenia i będę się starać, by i do mnie uśmiechnął się los ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...