Skocz do zawartości
Forum

Dzieciątka Styczeń 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hey Dziewczyny. Ja juz jestem 5 dni po terminie i dalej nic.Mam czasami lekkie skurcze ale poza tym nic sie nie dzieje.Tez dzis ogladalam Porodowke i rowniez plakalam jak bobr.:)Codziennie ogladam ten program tym bardziej ze bede rodzila wlasnie w Anglii.Juz nie wiem czym mam sie zajac.Jutro kolejna wizyta u poloznej.Caly czas mysle kiedy sie zacznie.Pozdrawiam Was wszystkie.:)

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja91

Witam:) jestem w 40 tygodniu ciąży. od około 5tygodni mam skurcze przepowiadające. dziś wypadł mi czop śluzowy(tak mi się wydaje ze to było TO). kiedy mogę się spodziewać skurczy porodowych?dodam jeszcze ze dziś mam bardzo często stawianie się brzucha czasem co 10 min. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Patrycja możesz się jeszcze trochę pomęczyć- mi czop wypadł dwa dni temu, wczoraj brzuch stawiał się całą dobę praktycznie i nic. Dopadały mnie straszne bóle jak na okres, aż nogi bolały ale akcji wciąż nie ma.
LICZĘ NA ROZWÓJ JUTRO- PEŁNIA KSIĘŻYCA.
Właśnie na TLC położne wypowiadały się, że w pełnie odbierają więcej porodów, więc nie wiem czy to taki zabobon.. w końcu ciąże , jej trymestry i tygodnie liczy się miesiącami księżycowymi, więc sądzę, że to jakoś wpływa na człowieka. Owulacja i te sprawy tak samo.. Liczę kochane, że niedługo cała nasza ekipka z forum się rozpakuje;p

Czekam na ten poród, bo chce mieć za sobą ten ból. Bolą mnie żebra, bo brzuch poszedł w górę, mała urosła, a ja nie zbyt więc się męczę. Wciąż waże 64 kg, a mała już 3,5. Od kilku mies moja waga się utrzymuje. ( chociaż mam niedoczynność tarczycy.. więc nie wiem jak to możliwe.)
Po porodzie będę mieszkała u teściowej, ponieważ się przperowadzamy i nowe mieszkanko trzeba ogarnąc, czym zajmie się mój ukochany, ale boję się tego, że będę niewyspana przez maleństwo i będe chodzić zła jak osa ( ja tak wtedy mam ) i się poobrażamy na siebie, czego bym nie chciała...
A na porodówkach to płacze odkąd tylko jestem w ciązy ;p płączę na reklamach, filmach i teledyskach... Taka ze mnie teraz ciepła klucha :D

Odnośnik do komentarza

Cześć! Jestem tu nowa i mam pewien problem. Termin mam na 25.01. Od 32 tyg skracała mi się szyjka i dużo odpoczywałam. W 36 tyg trafiłam do szpitala, ponieważ zaczęłam krwawić, odpadł mi czop i dostałam skurczy. Podtrzymali mi i po kilku dniach wyszłam. Ostatnio zaczęłam mieć skurcze przepowiadające, były co 10 min trwały godzine, towarzyszył im ból krzyży i jak podczas okresu. Jestem teraz w 38+4. Rozwarcie od tygodnia mam na 2 cm, wczoraj z mężem współżyłam i od tamtej pory czuje co jakiś czas silny ból brzucha podczas którego ciężko mi się ruszać. Słyszałam że sperma zmiękcza szyjke przez co wywołuje skurcze. Miała tak któraś z Was? Nie mogę się doczekać kiedy synek będzie już z nami.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
a u mnie brak skurczów przepowiadających, z jakichś symptomów, że to końcówka, to tylko puchnięcie rąk.
Moja mama powiedziała mi wczoraj, że też nie miała skurczów przepowiadających, żadnych bóli, tylko nagle odchodziły jej wody - ma trójkę dzieci. Ale wszystkie po terminie. Natomiast od odejścia wód rodziła kilkanaście godzin przy pierwszym dziecku (mnie).

:>

ewi gratulacje:)
Olla, dzięki za dobre słowo, pozdrowienia :)
Ciekawe, co u Tinki7, może już urodziła? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Odnośnik do komentarza

Mysszkaa może zadzwoń do swojego lekarza i się go zapytaj. Sperma rzeczywiście wpływa na kurczenie się szyjki ale nie wiem w jak dużym stopniu.
A co do tego księżyca to może w nocy się zacznie :)
A jak dzisiaj u was samopoczucie? Bo ja mam jakiś dobry humor :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Termin juz jutro, a tu oznak jakby nadal brak. "Biegałam" dzis po mieście, a to ortodonta, a to jakies małe zakupy, a to o nasz co czwartkowy targ zahaczyłam i kupilam kilka ciuszków i przydatnych rzeczy np. prześcieradla i piekną pościel itp. przydreptalam do domu i wlasnie zasiadłam do kawusi z mlekiem :)
Jutro czeka mnie KTG i pewnie nadal nic sie nie wydarzy, a pewnie z braku skurczy doktorek powie, że poczekamy jeszcze kilka dni - ale juz mi wszystko jedno, bo zdalam sobie sprawe, że ciąza trwała tyle tygodni, że tych kilka dnich to już lada moment :)

Moja ortodontka powiedziała mi dzis, że ona dwoje dzieci urodziła przez cc. Pierwsze własnie przez dużą wagę dziecka i mówi, że byla zadowolona. Ja może juz nie płacze po nocach, ale i tak wolalabym sn, ale pogodze sie z każdą decyzją lekarza.
Dziewczyny, a ta pełnia to kiedy? Bo sprawdzalam, to miała byc z 15 na 16.01 i to już? Hehe myslalam, że pojawi sie pelnia i jak się zacznie to na dobre, ale jak widac to i ostatnia nadzieja zawiodła :P
Moja ortodontka

Odnośnik do komentarza

Hej:)
u mnie tez nadal nic.
Izabel tez u mnie w miescie dzis byl targ ale nie dotarlam...
nogi mi puchna i zmeczona strasznie jestem jakas...
dzis mam jeszcze komisje stopni instruktorskich ( takie tam zhp )
Zobaczymy co mi moj doktorek dzis powie, a pelnia niby dzis... choc ja nie licze na taki cud, term na 19.01 drugi na 25.01 to poczekam jeszcze pewnie z tydz.

Odnośnik do komentarza

Ten octenisept to płyn odkażający i jak najbardziej nadaje się do pępka. Głównie to tylko o takim słyszę jeśli chodzi o pielęgnację tego kikuta. Ale myślę, że na ranę poporodową też będzie dobry. Ja akurat zakupiłam przez internet waciki nasączone 70% alkoholem.

Odnośnik do komentarza

Ja tez na cud nie liczę. Na pewno jutro lekarz powie, żeby jeszcze poczekać - przynajmniej do wizyty 21.01, a później pewnie dostane skierowanie na cc i 22 lub 23.01 będę tulić Synusia :)))

Sarah - ja bym nie czekała i jechała do szpitala. Jesteś w terminie, więc może cos się zaczyna, ale jedź koniecznie do lekarza lub szpitala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...