Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Kosmetyki z serii Ziaja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczególnie lubię mydła pod prysznic i masła do ciała :) teraz używam też szamponu o zapachu lawendy, ale nie jestem jakoś bardzo zadowolona, aczkolwiek zapach jest świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam wielu kosmetyków z Ziai i jak dotąd jestem bardzo zadowolona z kremów do cery wrażliwej i kremu do stóp. Kremy do rąk też są fajne, bo nie zostawiają tłustej warstwy na rękach, ale trzeba ich dość często używać. Dobre są też żele pod prysznic dla bardzo suchej skóry. Chyba zrezygnuję z szamponu do włosów, bo wydają mi się po nim dość matowe i bez życia, chociaż to jakaś seria wzmacniająca z kaszmirem czy czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gizela

Mysle, ze to nie marka, a sklad jest wazny. Ja sama zaczelam uwazac na sklad w momencie, kiedy moja skora zaczela reagowac na parabeny zawarte w kosmetykach. Teraz juz nawet cienie do powiek musze miec naturalne i bez parabenow. Na szczescie mozna znalezc takie z Alilli :) sa naprawde niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...