Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lutka

Pomoc w usprawnieniu

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jeden problem nie wiem czy wszyscy tak mają ale ja przy wielu swoich postach nie mam funkcji edycji nie wiem czemu ale czasami ta funkcja jest czasami nie, nie wiem o co chodzi????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natko, pamiętaj, że funkcja "edytuj" jest dostępna tylko przez chwilę od dodania posta. Jeśli natomiast po dodaniu posta od razu Ci się nie pojawi, odśwież stronę - powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze mówiąc nie wiedziałam że tylko przez chwilę ta funkcja jest dostępna a przez jaką chwilę dokładnie?
i czy jest w ogóle jakiś sposób na usunięcie czy poprawę ewentualnych błędów w wysłanych postach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. 5 minut po dodaniu posta można go edytować.

Jeśli chciałabyś jakieś zmiany wprowadzić później to zawsze możesz do nas napisać PW :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taką propozycje, aby jeszcze trochę usprawnić forum, żeby w ostatnio aktywne tematy pojawiały się wszystkie wątki aktywne, od naszej wizyty (tak jak to było kiedyś). Dobrze by również było, żeby w tych aktywnych tematach na boku pojawiały się nowe wątki, żeby wszelkie zapytania nie pozostawały bez odezwu...teraz trzeba chodzić po działach i szukać, czy coś jest bez odpowiedzi, więc nie zbyt poręcznie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze jedno ten komunikat "Nie możesz umieszczać postów tak często, poczekaj chwilę." strasznie utrudnia pisanie na forum powinien zniknąć nie wiem czemu on ma służyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze pytanie odnośnie usuwania postów zauważyłam ostatnio ze posty które w starym wyglądzie forum usunęłam pojawiły się w nowym jak bumerang czy jeżeli klikam na kosz i proszę o usunięcie tego postu to będzie on usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kliknięcie na "kosz" to jedynie zgłoszenie postu do moderacji. Jeśli dany post nie łamie regulaminu, to nie zostanie usunięty. Jeśli chciałabyś usunąć wybrane posty na dobre, daj znać na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przycisk do edycji był widoczny ale po kliknięciu wyskakiwał za każdym razem komunikat " coś poszło nie tak spróbuj ponownie" i powiem szczerze że zdarzyło się to już kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

droga redakcjo znów wystąpił jakiś poważny problem ja np nie mam opcji zalogowania się teraz jakoś mi sie udało jakiś cud nastąpił nie wiem czy inne osoby też mają z tym problem? poza tym nie ma możliwości wstawiania zdjęć w wątkach konkursowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...