Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Orianka

Zakupy dla dzieciaków, gdzie robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jadwiga80

Szczerze powiedziawszy to teraz jest wiele sklepów w których jest ogromny wybór, a jak przyjdzie co do czego to nie ma nic wartego uwagi. Problemem moim zdaniem jest fakt, że wszystko jest produkowane na masową skalę dlatego wymusza to na producentach oferowanie produktów w przystępnych cenach. Niestety nie idzie to w parze z jakościa co można zobaczyć w pierwszym lepszym sklepie. Produkcja jest zlecanana najczęściej w Chinach więc o jakichkolwiek atestach odnośnie wyróbów dla naszych dzieci nie ma mowy. Dlatego ja preferuję szukanie w sklepach sprzedających produkty ręcznie robione. Dla przykładu ochraniacz na łóżeczko możemy zamówić nawet indywidualnie uszyty co będzie miało wpływ na komfort naszego dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karmelkaola

Słuchajcie, do jutra w carrefourze są pieluszki huggies w promocji. 27,99 za paczkę, mega się opłaca, dzisiaj kupowałam i mają chyba wszystkie rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trynia

Ja zazwyczaj jeżdżę na zakupy do Carrefoura. Pieluchy mają w dobrej cenie, często kupuję też produkty ich marki własnej, np. chusteczki nawilżane. Ale też codzienne zakupy kupuję właśnie te pod ich marką własną, bo po prostu są sporo tańsze, jakość jest ok. A sklep daje teraz gwarancję niezmienności tych cen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...