Skocz do zawartości
Forum

Proces Katarzyny W .


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Inkaaa
MarteczkaJ
Inkaaa
widzę, że dziewczny wydały już wyrok Katarzynie :sofunny:

Nie znam nikogo w moim otoczeniu, kto by jej bronił, albo chociaż współczuł. Współczuję obrońcy w sądzie, ciekawe czy broni jej zgodnie z własnym przekonaniem.

ale ja nie napisałam, że ją bronię :alajjj:

Ależ wcale nie o to mi chodziło. Tylko o to, że wcale się nie dziwię, że wszyscy na niej psy wieszają, bo słusznie!!

_Alfa_ Dziękuję, nie oglądałam akurat tego DDTVN widocznie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjopyqtyq7g.png

Odnośnik do komentarza

aspodlasie
W DDTVN Pieńkowska rozmawiala z tym jej adwokatem.Facet normalny,dosc skromny jak na taką medialna sprawę.Sam nie wierzy w niewinnosc tej dzieciobójczyni,ale musi jej bronic.Pewnie beda sie zasłaniac choroba psychiczną,szokiem poporodowym.No niech ona dostanie zawiasy tylko..

On chyba odmówić nie może obrony jak z urzędu tak? Bo nie pamiętam.
Jak dostanie zawiasy osobiście ją na tego konia wsadzę...

Odnośnik do komentarza

E

anusiaelblag
Jak dla mnie ona zawiasów nie dostanie. Powinna krzesło dostać elektryczne oczywiście :D

Najgorsze jest to,ze w wiezieniu bedzie jej dobrze.W ogole w więzieniach jest za dobrze! Maja opieke medyczna,leki podane,posilki na czas.To nam dziecko zachuje na to ganiamy noca a o nich jeszcze trzeba dbac,sa chronieni. Dlatego dla mnie dozywocie to paranoja,bo nie ma kasy na przedszkola a kryminalista ma dobrze i wylane do konca zycia.Dlatego jak mam placic za utrzymanie tej waśniewskiej przez 20lat to mnie aż szlag trafia.No mówie wam USA na krzesło

Odnośnik do komentarza

Ulla
a jak myślicie - lepiej że proces jest jawny czy powinien być niejawny?

Wg mnie jawny, bo właśnie sama z siebie próbowała zrobić nie wiadomo jaką celebrytkę, co jest obrzydliwe, bo jak można zabić dziecko i cieszyć się z "popularności"..

aspodlasie
E
anusiaelblag
Jak dla mnie ona zawiasów nie dostanie. Powinna krzesło dostać elektryczne oczywiście :D

Najgorsze jest to,ze w wiezieniu bedzie jej dobrze.W ogole w więzieniach jest za dobrze! Maja opieke medyczna,leki podane,posilki na czas.To nam dziecko zachuje na to ganiamy noca a o nich jeszcze trzeba dbac,sa chronieni. Dlatego dla mnie dozywocie to paranoja,bo nie ma kasy na przedszkola a kryminalista ma dobrze i wylane do konca zycia.Dlatego jak mam placic za utrzymanie tej waśniewskiej przez 20lat to mnie aż szlag trafia.No mówie wam USA na krzesło

A Ty wiesz ile bab w takim więzieniu siedzi, ile ma dzieci?? Kurde, nie raz w dupę dostanie, nie raz będzie błagała, na bank!
Jej kary śmierci nie życzę, bo to łatwizna. Po co skracać komuś cierpienie? Lepiej skazać na dożywocie, ale w jakimś Alcatraz.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że dziwne dlatego, że początkowo był "największym przyjacielem" Katarzyny, nawet jak wychodziły kolejne fakty na temat śmierci dziecka, a później z dnia na dzień stał się jednym z najgłośniejszych jej oskarżycieli. Dla mnie to dziwne - nie to, że zmienił zdanie, tylko to, jak to zrobił. Kiedy na światło dzienne wychodziły najgorsze fakty, to mu nie przeszkadzało - sprawa ucichła, więc ją na nowo "rozkręcił" zmieniając stanowisko.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Dziwne, jakby nie był to wyrok skazujący.
Na niepoczytalność nie mogą się powołać, ewentualnie domniemany nieszczęśliwy wypadek.
Ale skoro dowody świadczą , że udusiła to jak dla mnie nie ma innego wyroku jak co najmniej 25 lat...
Cóż się okaże.
Ale nawiązując do poprzednich wypowiedzi kara śmierci to dla niej łatwizna by była.
Niech pocierpi w więzieniu od prawdziwych matek, które się nią zajmą.
Nie jestem za przemocą, ale dla takich zwyrodnialców, niech się dzieje co chce.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...