Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca ciążowa - pytania, odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Agaa jak patrze na ten Twój chlebek to najchętniej cały bym zjadła...
Co do jajecznicy też jem smażona...Chleb zjadam nie w dużych ilościach bo wtedy cukier skacze...

Witaj Imbir też miewałam na początku dni głodu..Dziewczyny podniosły mnie na duchu, że można jeść więcej :D...więc faktycznie zjadam więcej i jest dobrze :p

Nikusia co do tych spacerów to też słyszałam... na kiedy masz termin porodu?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5e6k5bbq5m.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny głupieje. od momentu trzymania diety i badania się glukometrem cukry na czczo z dnia na dzień coraz bardziej rosną, juz dzisiaj miałam 101. próbowałam dodawać posiłki, odejmować i dalej rosną. dobrze, że wizyta w piątek.
a co do owoców to u mnie głównie jabłka, truskawki i czereśnie. czasem jakies kiwi czy brzoskwinia,

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9h5fcv095m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o owoce ja się na początku nieco bałam i "testowałam". Na II i III śniadanie jadłam jogurt z płatkami i jabłkiem, ostatnio próbowałam truskawek, borówek i nektarynki. W efekcie zauważyłam, że truskawki podwyższają mi cukier. Co prawda zawsze jest w normie, ale po posiłku z truskawkami jest wyższy niż po innym owocu :)

I mam pytanie jak to jest z tymi cukrami po 30 tyg ciąży? Czytałam wielokrotnie, że zaczyna się szaleństwo. Pytałam diabetolog czy to faktycznie prawda i powiedziała, że jeżeli od początku uda się cukrzyce "opanować" dietą to do końca nie powinno być problemów, niezależnie od tygodnia ciąży. Jakie są wasze doświadczenia dziewczyny? Jestem w 27 tygodniu (27+0) stąd moje pytanie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...