Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ann

Świąteczne ozdoby

Rekomendowane odpowiedzi

Święta tuż tuż, pewnie już trwają porządki. Jak dekorujecie mieszkania na ten świąteczny czas? Co przygotowujecie, co kupujecie?
U nas choinka ozdabiana jest plastrami suszonych owoców (pomarańcza, grejpfrut, cytryna, limonka) oraz kupnymi słomkowymi i drewnianymi ozdobami. Bardzo mi się podobają ozdoby z masy solnej ale jeszcze się za to nigdy nie zabrałam.
Oprócz choinki są u nas stroiki w których pachną ponakłuwane goździkami pomarańcze. I oczywiście przy suficie wisi jemioła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym roku choinka będzie złoto-niebieska.
Bombki,kupne jabłka jako ozdoby.Ręcznie robione(przez Bartka cioteczke) aniołki z makaronu(złote),suche plasterki pomarańczy,i coś ze słomy bo bardzo mi się te rzeczy podobają.
I...duży Anioł na samym szczycie choinki-zakłada Bartek z pomocą tatusia.

U Bartka w pokoiku choineczka(już stoi) na stoliku i z dodatkowych ozdób bałwanek podświetlany zapachową świeczką i mikołaj na saniach
Do tego w kuchni i w dużym pokoju stroiki,na drzwiach również.

Upsss zapomniałam jemioła !! musze się rozejrzeć i zakupić

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasne jak dam rade pstryknąć i nie zapomne.

W tamtym roku je już robiła i miałyśmy na allegro z tym wyskoczyć..ale obawiałam się jednak że sie poniszczą podczas wysyłki...albo że nabywca coś takiego wymyśli ;-(
W każdym bądź razie wiem że skleja do siebie poszczególne elementy klejem na ciepło,ma jakąś farbe w sprayu i wykorzystała ostatnio nawet kawałek plastikowego mieszadełka do kawy żeby np. zrobic cos ala skrzypce hehe,albo cos tam jeszcze ;-)

Ja nie mam czasu i cierpliwości do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ann, super wateczek, mam nadzieje ze bedzie wiecej pomyslow :) na przyszly rok sie przydadza :)
u nas, radycyjnie choinka,w kolorze zieonym i pomaranczowym (moje ulubione zestawienie) troche czerwonego...
co do spozywczych ozdob, ja lubie cynamon i czasem tez zawieszam kawalek na choince, ladnie wtedy pachnie...
na drzwiach okragly wiankowy stroik, w domu jemiola, jeszcze nie skonczylam dekoracji ale w wazonach w stylu ikeowskim -kwadratowe duze przezroczyste ) ukladam malutkie banki w dwoch kolorach, wypelniam na ile sie da, w innym wazonie ukladam jakies galezie ciete w lesie (albo gdzies indziej dla miastowych ;) ) i na nich tez zawieszam maciupenkie banki, zielone lub zlote :) no i swiatelka albo w domu albo na zewnatrz ale nie wiem czy sie K zbierze zeby je zawiesic wiec moze jednak beda mrugaly w domu...
no i na choinke, we srode, zawiesimy pierniczki, bo dopiero we srode zrobimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w zwiazku z wyjazdem- choinke pewnie ubierzemy już w weekend
i pierwszy raz bedzie to sztuczna choinka
u nas w domku - oczywiscie suszone owoce, pomarańcze z gożdzikami, sporo świątecznych świeczek, mała choinka w przedpokoju cala w sztucznym śniegu, stroik na stole , w oknie ozdoba swiecąca swiateczna, na choince szklane i makaronowe aniołki, chłopcy zawieszą oczywiscie słomkowe i drewniane swoje ulubione bombki.
No i w obowiazkowo- gałązki z kryształkami
Na stoliczku kawowym na dole stroik z siana, z orzechami, kasztanami, jabłuszkami....pięknie pachnie w całym domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:sofunny::sofunny:Moniczko- super!!!!wpadaj koniecznie
to dopiero będą święta!!!
Twój K mówi po angielsku czy jest typowym Francuzem co tylko w swoim ojczystym??;))

a sylwester??gdzie? w Paryżu rzeczywiście jest tak pięknie koło 24.00??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu ale Ci zazdrościć będę ;)\
wałków oczywiście
ja już pewnie jak bede nosiła ponczocy z krokiem na wysokosci kolan to na głowie bede miala namiastkę wlosów :Nieśmiały:ale chętnie będę wam nakręcała wałki ok??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te aniołki co kumpela robi to dokładnie tak jak w tym artykule który zapodała Gieniusia
Też ma właśnie ten pistolet.Ona jeszcze robi jakieś inne cuda,np. haftowane dzwoneczki i utwardzane chyba cukrem..nie mam pojęcia
Jedną fotke zrobiła przed chwila moja mama bo ja zapomniałam zupełnie ze miałam wstawić i jak się uda to wkelje ją zaraz.
Właśnie wysłała mi to zdjecie Spikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...