Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ♥Perełka♥

IWA23
♥Perełka♥
IWA23
Ja,jeśli cc można dobrze wspominać :) no to 3 poród dobrze wspominam :)

A Ty miałaś wszystkie cc?

Nie,pierwszy naturals :) ale był ciężki i długi.Drugi i trzeci tylko cc.

Czyli masz rozeznanie w temacie... bo ''przeżyłaś" wsio.

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Świeżynka Mój mąż też ma takie teksty do mnie :D

Iwa Współczuję choroby.

No i ślicznie Jdzikowi poszedł poród :D Mój ostatni poród trwał w sumie 3,35h :lol:

Mój pierwszy trwał mnie więcej tyle ;) Ciekawe co będzie potem ;)
o 11:00 miałam 3 cm rozwarcia a o 11:45 miałam 10 cm :cheess:

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Świeżynka Mój mąż też ma takie teksty do mnie :D

Iwa Współczuję choroby.

No i ślicznie Jdzikowi poszedł poród :D Mój ostatni poród trwał w sumie 3,35h :lol:

hehe.. to Twój cały poród trwał tyle co ja miałam skurcze parte :sofunny:

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Curry Mój pierwszy trwał skurcze 5:50 skurcze parte 20min. Drugi 2:30 skurcze parte 5min, a trzeci 3:30 skurcze parte 5 min :D. Najgorzej wspominam pierwszy poród tragedia to była.
P.S. Gratuluję wygranej w konkursie :lol::D

Dziękuję bardzo :D

To widzę, że porody ekspresowe :)) Super! A czemu pierwszy był tragedią?
Ja się boje, że przy następnym nie zdążę do szpitala :glass: Bo jak zaczęłam czuć lekkie skurcze to już miałam 3 cm. A cały poród liczę od odejścia wód a po tym jeszcze dłuuuugo nie bolało. I zastanawiam się czy następnym razem się zorientuję, że trzeba jechać jeśli wody nie odejdą? Do szpitala godzinę jazdy...

Yvone
anusiaelblag
Świeżynka Mój mąż też ma takie teksty do mnie :D

Iwa Współczuję choroby.

No i ślicznie Jdzikowi poszedł poród :D Mój ostatni poród trwał w sumie 3,35h :lol:

hehe.. to Twój cały poród trwał tyle co ja miałam skurcze parte :sofunny:

:Szok: Bidulko to się namęczyłaś... Ale nagroda cudowna :love:

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Yvone To się namęczyłaś, ale córeczka wynagrodziła Ci :D

Curry Nie umiałam pogodzić bólu i parcia, kazałam im wzywać dla mnie taxi :lol: W końcu baba uwaliła się na moim brzuchu i Kinga wylatała mi hehe.

:hahaha: no to jak taxi kazałaś wzywać to rozumiem :wink:
Ale potem widzę, że szło jak po maśle :D

Odnośnik do komentarza

Ja miałam poród na chamca wywoływany,nie miałam bóli naturalnie,ja rodziłam przedwcześnie i w 33tc poszłam do szpitala bo mi się wody sączyły,podtrzymali mnie do końca 34tc i zaczeli kroplówami wywoływać,w jeden dzień w ogóle nie zareagowałam na kroplówe,na drugi dzień zareagowałam ale po odłączeniu bóle przeszły,na trzeci zareagowałam od razu i jak podłączyli rano o 9 to o 12 miałam regularne piękne bóle ale rozwarcia net z ledwością na 2 cm i tak się męczyłam bez rozwarcia z 15h potem jak już przyszły parte to poszło szybko ale rodziłam na niepełnym rozwarciu,no dla mnie poród ten był koszmar i dobrze że już takiego nie musiałam przechodzić.

Odnośnik do komentarza

Curry Bo już wiedziałam co mnie czeka i co robić aby jak najszybciej się zaprzeć i urodzić hehe :D

Iwa Ja pierdykam. Nie zazdroszczę, ale masz już to za sobą :lol: Na mnie leki wywołujące działały bardzo dobrze. Przy trzecim porodzie jak podłączyli mi kroplówkę to po 5 minutach zaczęły się skurczę parte :D

Kacperek:love: 02.10.2012 godz.23:35 3200g, 56cm:love:
19.10.2012 3900g, 58cm
04.12.2012 5600g, 62cm
15.01.2013 6300g, 65cm

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6yd4anvaqre.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay32jj38nva.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4p5btv58no.png
http://s8.suwaczek.com/20100619580114.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ja miałam poród na chamca wywoływany,nie miałam bóli naturalnie,ja rodziłam przedwcześnie i w 33tc poszłam do szpitala bo mi się wody sączyły,podtrzymali mnie do końca 34tc i zaczeli kroplówami wywoływać,w jeden dzień w ogóle nie zareagowałam na kroplówe,na drugi dzień zareagowałam ale po odłączeniu bóle przeszły,na trzeci zareagowałam od razu i jak podłączyli rano o 9 to o 12 miałam regularne piękne bóle ale rozwarcia net z ledwością na 2 cm i tak się męczyłam bez rozwarcia z 15h potem jak już przyszły parte to poszło szybko ale rodziłam na niepełnym rozwarciu,no dla mnie poród ten był koszmar i dobrze że już takiego nie musiałam przechodzić.

O żesz :o_no: ...wcale się nie dziwię. To się nazywa horror, a nie poród. Ja się strasznie bałam wywoływania właśnie dlatego, że porody trudniejsze.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
curry
agusia20112
ja rodziłam ekspresowo...jak dojechałam do szpitala to już była akcja i zaraz Asia wyskoczyła

Z Emilką też tak szybko poszło?

z Emilka miałam raz prowokację,bo wód było mało....ale nie poszło i potem juz naturalnie sie zaczęło...tez w miare szybko,choć Emilka była mniejsza bo tylko 2850

Ojej to rzeczywiście maleństwo zupełne. Najważniejsze, że szybko, sprawnie i dzieci zdrowe :)

Ja mam przeczucie, że następnym razem u mnie będzie ekspres :o_no:

Odnośnik do komentarza

a ja tam mimo tego,ze to tak długo trwało i już czekałam na cc, papiery podpisane były, to nie wspominam jakoś tragicznie porodu. leżałam podłączona do oxy od 11:25, o 16:00 odeszły mi wody, a o 17:00 miałam pełne rozwarcie urodziłam o 20:35:D
do 15:30 kompletnie nic nie czułam, a bolesne skurcze zaczęły się po odejściu wód. do tego miałam bóle krzyżowe i modliłam się o kolejny skurcz, żeby przeć, bo mnie wtedy kręgosłup nie napierdzielał;)

Odnośnik do komentarza

Yvone
a ja tam mimo tego,ze to tak długo trwało i już czekałam na cc, papiery podpisane były, to nie wspominam jakoś tragicznie porodu. leżałam podłączona do oxy od 11:25, o 16:00 odeszły mi wody, a o 17:00 miałam pełne rozwarcie urodziłam o 20:35:D
do 15:30 kompletnie nic nie czułam, a bolesne skurcze zaczęły się po odejściu wód. do tego miałam bóle krzyżowe i modliłam się o kolejny skurcz, żeby przeć, bo mnie wtedy kręgosłup nie napierdzielał;)

Bo wbrew pozorom dużo zależy od nastawienia i podejścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...