Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
No i tu sie koło zamyka :sofunny: mnie zawsze dopada w pracy jak siedzę i nie mam co robić to czekolady mi sie zawsze chce :whistle: a to moja zguba :sofunny:

Jeśli mogę się do czegoś przyznać to powiem, że czekolady to mi się ZAWSZE chce, gdziekolwiek jestem :lup: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Boju to nie jestem sama :sofunny: tylko w ciąży mnie odrzucilo to jak 2 raz zaszlam to przed testem wiedziałam ze zaciazylam bo znowu odrzucilo od czekolady :whistle:

Mi nawet ciąża nie przeszkodziła w byciu obżartuchem i czekoladoholikiem :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Ja tez dzemy mogę jeść tonami i tez mnie odrzucilo co było absurdów dużym zdziwieniem :whistle:
Zobaczymy jak znowu zafasolkuje co sie będzie działo :sofunny: a nuz będą słodycze wcinane na dziewczynkę :I love you1:

Dziewczynki sa extra :in_love2: Polecam dziewczynkę :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

curry
Ulala1986
Ja tez dzemy mogę jeść tonami i tez mnie odrzucilo co było absurdów dużym zdziwieniem :whistle:
Zobaczymy jak znowu zafasolkuje co sie będzie działo :sofunny: a nuz będą słodycze wcinane na dziewczynkę :I love you1:

Dziewczynki sa extra :in_love2: Polecam dziewczynkę :smile_jump:

Oho, ja również polecam dziewuchę :in_love2: To ja mogłam się domyślać, ze dziewczynkę noszę, bo słodkie w obu ciażach jadłam chętnie... Ale nie wiedziałam, że tak jest...:Real mad: :Oczko: A mi mówili, zę drugi chłopak będzie, bo brzuch jakiś tam kształt miał:Padnięty:

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

curry
Ulala1986
Boju to nie jestem sama :sofunny: tylko w ciąży mnie odrzucilo to jak 2 raz zaszlam to przed testem wiedziałam ze zaciazylam bo znowu odrzucilo od czekolady :whistle:

Mi nawet ciąża nie przeszkodziła w byciu obżartuchem i czekoladoholikiem :sofunny: :sofunny:

Baaa... ja w pierwszej ciąży - jadłam non stop słodycze i przytyło mi się ... 25 kg; ale szybciutko je zrzuciłam... bez odchudzania! Ja już tak mam :whistle:

edit.

Mam mega dobry humor... okazało się, że moja koleżanka jest w ciąży (już ''bezpieczny'' okres)... a nikomu nie kibicowałam tak bardzo, jak właśnie jej... tyle lat starań, kilka aniołków w niebie i w końcu się doczeka...
Bo naprawdę, rzadko w dzisiejszych czasach można spotkać tak dobrego, wierzącego i wrażliwego człowieka, jak ona;

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
curry
Ulala1986
Boju to nie jestem sama :sofunny: tylko w ciąży mnie odrzucilo to jak 2 raz zaszlam to przed testem wiedziałam ze zaciazylam bo znowu odrzucilo od czekolady :whistle:

Mi nawet ciąża nie przeszkodziła w byciu obżartuchem i czekoladoholikiem :sofunny: :sofunny:

Baaa... ja w pierwszej ciąży tylko jadłam non stop słodycze i przytyło mi się ... 25 kg; ale szybciutko je zrzuciłam... bez odchudzania .....
... ja już tak mam :whistle:

Bardzo proszę mnie nie dobijać :Oczko: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Curry - ja zawsze byłam typem anorektyczki i wierz mi - dobijało mnie to na maksa;
Dopiero teraz, po drugim dziecku - wyglądam - jak człowiek :yes:

Miałam w LO taką koleżanką co jadła jak 4 chłopa, a oprócz kanapki codziennie przynosiła ciasto do szkoły :lol: I nie wiem gdzie ona to chowała, bo była szczupła jak nie wiem :) Nie powiem, zazdrościłam :D

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Curry - ja podobnie jadłam całe życie...
Dopiero teraz się unormowało - jej w granicach normy :mdr:
Wcześnie to wszyscy robili :surprised: - gdy widzieli, ile zjadam.

Metabolizm zwolnił :) Ale i tak super. Ja walczę codziennie o wagę... Ale nie łamię się, dam radę :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Ja życzę Wam,
mamom,
ciężarówkom
oraz starającym się,
przede wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2013
i ..... dużo dużo zdrowia,
spełnienia marzeń,
wytrwania we własnych postanowieniach,
pieniędzy które będą się pchały drzwiami i oknami,
wiary w ludzi i w siebie,
dobrych dróg,
które będą prowadzić do właściwych celów i rozwiązań,
wsparcia ze strony bliskich i znajomych i wszystkiego co najlepsze !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...