Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka fajnie :)
Martek u nas podobna pogoda .. na zmianę słońce, śnieg i deszcz no i też raczej chłodnooo.

Dziś coś się wypogadzać zaczyna w końcu:)
Ale jakiś taki przymulony dzisiejszy dzień i tak ..
dziewczyny urzędują w pokojach u siebie ..zawsze tak jest jak się im zrobi porządek taki jak należy :P ..szkoda, że się szczególnie u młodszej nie mogę doprosić o samodzielne jego utrzymanie choć w małej części.

Odnośnik do komentarza

Natka dlaczego nie jesteś zwolennikiem takich rowerków?
u nas wczoraj niby się też na wieczór wypogodziło i się wydawało, że się ociepla ale dziś na nowo pochmurno, chłodno i pada :/ więc jeszcze chyba sobie musimy poczekać na tą wiosnę.

Bristol dziś kupiłam więc będziemy pewnie z Wiki tworzyć zaproszenia na urodziny coby potem nas brak czasu zaskoczył.. a pomysł fajny na nie znalazłam bo takie ptaszkowe bądź sowie będą :).. w zależności jak tam córcia zdecyduje.

Ależ się im dziś wstawać nie chciało rano.. mi zresztą też :P

Odnośnik do komentarza

Anaaa, dzięki za Twoją wypowiedź. Natka dlaczego jesteś przeciw?
Mój syn nie miał, bo nie potrafił na tym jeździć. On zawsze wolał piłkę mieć przy nodze. Od zeszłych wakacji jeździ już na swoim rowerze z pedałami i na dwóch kołach. Córa wykazuje inne zainteresowania. Chętniej siada na wszelkie jeździdła. Odpycha się. Dlatego pomyślelismy o rowerku biegowym. Myślę, że jest zdaje się lepszy od hulajnogi, która zwykle zachęca do ruchu jedną stronę ciała ;-)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny no może nie tyle przeciw co po prostu wydaje mi się zbędny z prawdziwym rowerkiem niewiele ma on wspólnego no i jak zawsze są zwolennicy i przeciwnicy to tak jak z chodzikami jak mój syn był mały wszyscy kupowali je dzieciom teraz lekarze wręcz przestrzegają przed ich zakupem ja Nataszy kupiłam rowerek zwykły jak miała 3 latka i pedałowała najpierw na 4 kółkach i szybko się nauczyła. Te rowerki to wydaje mi się nabijanie kasy przez producentów, wystarczy że taki powie że dziecko uczy sie utrzymać równowagę i już mamy kupują a przecież dziecko tak naprawdę te zdolność opanowuje dużo wcześniej niż siądzie na taki rowerek :/ jak dla mnie to szkoda zachodu lepiej od razu normalny ale to oczywiście tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Natka w sumie fakt nabijanie kasy bo można i odkręcić pedały :P tylko to śmiesznie wygląda i pojawiają się głupie komentarze :P
.. wiki długo nie mogła się nauczyć na rowerze dopiero poprzedniego lata się to udało bo ..w ramach desperacji odkręciłam pedały :P .. na 1 czy góra dwa dni .. pomogło .. potem wsiadła i szybko załapała :P .. za maleńkości nie miała rowerka biegowego.. dopiero kasia dostała na urodziny i bardziej go lubiła od zwykłego odziedziczonego po siostrze.. i w tamtym roku miała początki na dwóch kółkach .. niestety tego roku zapomniała i się chwieje .. rowerek biegowy już za mały niestety bo też bym ją posadziła na poćwiczenie na nowo utrzymywania równowagi.
więc jak zwykle dużo zależy od dziecka :) .. ale na pewno idzie się bez niego obejść.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
anaa o super pomysł z zaproszeniami Musisz się pochwalić jak już zrobisz
Teraz popołudniem słońce się pojawiło ...

proszę bardzo :) .. na brzuszku w środku będzie tekst. Wiki pomagała po powrocie ze szkoły w klejeniu więc nie jest to idealnie równiutko ale to nic :) tak czy siak nam się podoba

monthly_2015_04/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_27867.jpg

monthly_2015_04/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_27868.jpg

Odnośnik do komentarza

Cudne zaproszenia-sówki! Śliczne!

CO do rowerku, to był zbędny przy synu. Podobnie kupiliśmy mu rowerek i dopiero w okolicach 3 urodzin zaczął pedałować z dwoma dodatkowymi kółkami. Ale to jest dziecko wrześniowe. Zawsze powtarzałam "na przyszłe lato...,ma czas..." Przy kwietniowym mam wizję lata na dwóch kołach. teraz siada na dużą śmieciarę brata i się odpycha nóżkami. Dostałam sygnał, że da radę. Dziś poznałam dziewczynkę w piaskownicy, której rodzice kupili rowerek biegowy na drugie urodziny, ale używa go dopiero teraz, gdy ma 3 lata, gdyż okazał się dla niej za ciężki w ubiegłym roku i miała problem z utrzymaniem równowagi. Znam dzieci, które od 2 r.ż. odpychały się na rowerku od 2 r.ż. i matkom sprawniej szło się z nimi na zakupy ;) Myślę, że dobrze byłoby wypróbować jakiś model przed zakupem. Szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza

anaaa
Bettyy
anaa o super pomysł z zaproszeniami Musisz się pochwalić jak już zrobisz
Teraz popołudniem słońce się pojawiło ...

proszę bardzo :) .. na brzuszku w środku będzie tekst. Wiki pomagała po powrocie ze szkoły w klejeniu więc nie jest to idealnie równiutko ale to nic :) tak czy siak nam się podoba


Zaproszenia rewelacyjne :) super pomysł

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Domi, to jest jedyny wymóg? Rzeczywiście poważny. A może używany byś okleiła żółtą taśmą izolacyjną? :)
Margeritka, widzisz, jednak to dziecko z piaskownicy to nie wyjątek. Jedziemy teraz z mężem na wesele, przez które nie będzie nas w domu 4 dni i myśleliśmy, że gdzieś kupimy córce rowerek, ale jednak czuję, że musimy najpierw przetestować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...