Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

anaaa
Natka dzięki w imieniu córci :)

Pogoda u nas piękna znów :D .. jutro chyba będzie trzeba pojechać po buty z dziewczynami bo wesele mamy a one butów nie mają takich aby do sukienek się nadały.

anaa -też w sobotę mamy wesele a tu ja nie mam butów dziś szukałam i nic mi się nie podobało i tak wyjdzie że pójdę w starych :/
czy to w tą sobotę ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy tak w tą.. o właśnie dobrze, że mi przypomniałaś muszę sprawdzić czy ja mam jakieś haha
Martek oby lekarz coś zaradził :) swoją drogą najwyższy czas i moje zapisać na wizytę kontrolną

mąż rozmawiał z panią wychowawczynią ..słabo jest :( ale chyba najbardziej przez brak wiary w to że sama też potrafi.. jak mają jakieś kartkówki to przeważnie podpatruje od koleżanki .. a jak całkiem inne to wtedy jest całkiem kiepsko .. ot .. a w domu sama odrabia zadania i czyta ..ma problemy ze zrozumieniem czasem ale ogólnie robi sama .. śmiałam się do męża, że Pani to pewnie myśli, że się za nią odrabia lekcje

Odnośnik do komentarza

Natka łatwo powiedzieć .. :P .. wiem, że to ważne nawet aż za bardzo wiem :P ... i staram się jak mogę .. wszystkie "zalecenia psychologów" też od początku stosowane jako naturalne zachowania gdy się kocha .. nie działają niestety.
Margeritka dzięki :) wierzę, że będzie lepiej -musi :)

Odnośnik do komentarza

anaaa kto jak kto ale ty na pewno znajdziesz sposób by jej pomóc
Bettyy my w niedzielę mamy komunię i tez nic nie kupiłam nowego pójdę w tym co mam
dziś mam wolne więc wybiorę sie do fryzjera a wieczorem mam wizytę u lekarza muszę mu pokazać wyniki badan no i oczywiście planuję zrobić wielkie sprzątanie domu zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza

ja na wesele też nic nie kupuję :P .. wystarczy, że dziewczyny trzeba było zaopatrzyć w buty :P ..
Wiki przyniosła te sprawdziany dwa co jej poszły gorzej i wiecie co .. oprócz dwóch zadań ( co mogłaby mieć faktycznie problemy resztę ona potrafi - więc nie wiem dlaczego błędy porobiła w nich .. trzeba się przejść do pani na pogadankę bo wywiadówki nie będzie niestety.
A ja od wczoraj chodzę na ala zabiegi .. czyli masaże na materacu .. jakaś akcja firmy że zamiast reklamować się w mediach .. przez 6 dni można samemu przetestować i wszystko rozchodzi się drogą pantoflową ..czuć reklamę w tym ale nie ma jakiegoś naciskania na kupno .. więc jeszcze 4 dni masowania mnie czeka .. a w sumie fajny godzinny relaksik :)

Odnośnik do komentarza

Margeritka to zobacz czy o Was nie ma.. ponoć w całej Polsce są .. coś akcja na zdrowie czy jakoś tak to się zwie ;)
jutro wesele i wiecie co ...nie chce mi się .. tyle do ogarnięcia .. nigdy nie wiem w co mam się ubrać a dziewczyny to już całkiem..niby przygotowane mają ale jak w praktyce będzie się okaże .. na noc jeszcze pranie musiałam robić bo kasia się dorwała do przygotowanej tatusiowej koszuli i wyciapała ketchupem :P

Odnośnik do komentarza

miała któraś tak, że przelew robiony na poczcie nie dotarł do nadawcy? .. ale mam nerwa ... jutro minie tydzień .. przelew nie dotarł a ja myślałam, że dziś przyjdzie przesyłka .. córka za swoje pieniądze sobie kupiła a tu lipa ..ani kasy ani przedmiotu..byłam dziś wyjaśnić ale na razie mam czekać do środy i wtedy w razie czego reklamację będziemy pisać .. bo od nich jak sprawdziła przelew "poszedł" bez problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...