Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

anaaa
Ulla
trójka to nie koniec świata - takie oceny też są potrzebne by dziecko czuło że warto zdobywać więcej wiedzy jeżeli mu zależy

U Wiki raczej to nie będzie tak działać ona się zraża gdy coś się nie udaje .. choć powtarzam jej, że to nie jest zła ocena ale musimy siąść bardziej nad ćwiczeniami aby potem nie miała problemów gdy kiedyś będą jeszcze trudniejsze zadania.

ja powiedziałam Szymkowi, że nawet jak przyniesie 1, to nic się nie stanie. Po prostu będzie trzeba ją poprawić i tyle.

A uczeń bez jedynki, to jak żołnierz bez karabinu - jak brzmi stare powiedzenie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

DZIEWCZYNY źle mnie zrozumiałyście kochane .. absolutnie nie uważam 3 za złą ocenę tym bardziej, że sama nie byłam prymusem... to dopiero pierwsza klasa i zmartwiłam się po prostu, że sobie z czymś zaczęła nie radzić a ja to przegapiłam .. do tej pory radziła sobie na powiedziałabym przeciętnym poziomie - czyli OK .. miała słabsze strony ale to jak każdy a tu nagle duża zmiana w ocenach .. chyba każdego by to zmartwiło ...

dobra koniec tematu bo normalnie zaczynam się dołować, że przez może zły dobór słów wzięłyście mnie za jakąś zbyt ambitną matkę w stosunku do dziecka ..a tak nie jest .. wiem mniej więcej na ile ją stać i nie wymagam od niej nie wiadomo czego i nie oczekuję, że będzie najlepsza .. ostatnio zalicza same gorsze pierwsze razy: brak zadania, brak przygotowania do przepytania ze słówek (dziś poprawia) spóźnienie :P i mam to w nosie to nic takiego nawet gdyby panie ją przez to gorzej oceniły .. ale chyba dają fory z racji pierwszych razów :P :D

ale mi post wyszedł długi :P .. rozłożyłam geowłókninę gdzie brakowało pod tujami ..podsypałam korą ale mi jej brakło ..jeszcze ze 3 worki by się przydały :P

Odnośnik do komentarza

anaa - koniec roku będzie się zbliżał zresztą już można powiedzieć że ciepło się zrobiło to i jakoś tak nauka nie wchodzi może to tylko takie chwilowe i oceny sobie poprawi
Martek - na balkonie też można ;)
A ja się pochwalę wyczynami Kuby Bo zaczął jeździć bez bocznych kółek Jak przyszedł z przedszkola sam to zaproponował bo taki szał był z tymi jazdami a że jego dwaj najlepsi przyjaciele jeżdzą już bez bocznych chyba też nie chciał odstawać Normalnie wsiadł na rower tylko go tatuś musiał odpychać i za nim biec (biedny aż się spocił :D:D:D ) A jakiż tatuś z niego dumny I kask i ochraniacze mu kupił :) Tylko brzydka pogoda i teraz w tym kasku usnął
a myślałam że jednak dłużej poczekam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy brawo dla Kuby ! mojej koleżanki syn też tak miał ..choć chce się nauczyć bo on (najlepszy kolega) już umie :)

spaaaać .. aż mi się drzemało na sofie haha ocknęłam się jak lunęło choć i tak długo wytrzymało.. i mi zimno -muszę męża przekonać aby zapalił w piecu :P

Odnośnik do komentarza

anaa na forum właśnie czasem tak jest, że jedno się pisze, a drugie myśli:) trzymam za Was kciuki, taka aura, że nikomu nie chce się uczyć
współczuję plagi mrówek
gratuluję rowerków:) super:)
biegnę obiad gotować na jutro, bo u nas wyłączają gaz na cały dzień i musze coś zrobić, na szczęście mam piekarnik elektryczny, więc na jutro będzie super:)

Odnośnik do komentarza

Bettyy
anaa - koniec roku będzie się zbliżał zresztą już można powiedzieć że ciepło się zrobiło to i jakoś tak nauka nie wchodzi może to tylko takie chwilowe i oceny sobie poprawi
Martek - na balkonie też można ;)
A ja się pochwalę wyczynami Kuby Bo zaczął jeździć bez bocznych kółek Jak przyszedł z przedszkola sam to zaproponował bo taki szał był z tymi jazdami a że jego dwaj najlepsi przyjaciele jeżdzą już bez bocznych chyba też nie chciał odstawać Normalnie wsiadł na rower tylko go tatuś musiał odpychać i za nim biec (biedny aż się spocił :D:D:D ) A jakiż tatuś z niego dumny I kask i ochraniacze mu kupił :) Tylko brzydka pogoda i teraz w tym kasku usnął
a myślałam że jednak dłużej poczekam :)

Wielkie brawo dla Kuby

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Natka :P ... no naprawdę w domu mam zimniej niż na polu :P

wróciłam od lekarza .. ale się oczekałam dziś :/
zupę grzeję bo zgłodniałam i idę coś porobić może ..
potem basen mają dziewczyny .. Kasi zmienił się instruktor .. i chyba czuje panna respekt jakiś do nowej osoby bo ostatnio pięknie się starała i fajnie jej szło ..ciekawe jak dziś będzie:P

Odnośnik do komentarza

Natka no dla mnie nie super, nie nadaje się do roli organizatora imprez - zbyt nie pewnie się czuję :P..
no my za tydzień wesele mamy.
Martek witaj :)

Ja właśnie przerwę w porządkach zrobiłam sobie .. na pierwszy ogień pokój solenizantki ;) trochę muszę jej tam zmienić organizację na półkach ;)

Odnośnik do komentarza

Martek dzięki ;) .. to i u Was podwójnie hihi
A my gdybamy kiedy dać prezent od nas ..ale chyba dziś jak mąż wróci z pracy .. w końcu dziś Jej urodziny .. a przy okazji nie będzie wszystko na raz... normalnie już się jej miny nie mogę doczekać :P Ona ma takie fajne miny z pierwszego wrażenia, że achh .. kilka się udało czasem uchwycić na zdjęciach - będzie co wspominać na stare lata ;)
a ja właśnie wybieram zdjęcia do wywołania .. bo na promocję trafiłam tylko nie wiem czy się wyrobię echh

Odnośnik do komentarza

Anaaa, wszystkiego najlepszego dla córci. Ładny wiek, to już duża dziewczynka. Życzę Ci aby imprezka i ta dla koleżanek i ta dla rodziny się udała, nie stresuj się. Ja też zawsze się trochę stresuję gdy kilka razy w roku urządzam imprezy urodzinowe dla siebie, męża, dzieci, albo takie bez okazji, a potem okazuje się że niepotrzebnie, bo wszystko się udaje. Ja najbardziej stresuję się zawsze że nie zdążę ze wszystkim na czas. Dzieci mam malutkie, nie pomagają wcale, a wręcz przeciwnie, siódmym zmysłem chyba wyczuwają że się święci jakaś impreza i zawsze wtedy są wyjątkowo marudne, płaczliwe i dokuczliwe. U Ciebie dziewczyny w takim wieku że Ci coś pomogą. Jak się spodobał prezent córce? Jeśli dobrze pamiętam kupiliście jej magnetofon? A propos zdjęć, gdzie je zawsze wywołujesz? Masz jakieś sprawdzone miejsce?

Odnośnik do komentarza

adasaga dzięki - duża dziewczynka ale zachowuje się często jak ..młodsza siostra :P a ich pomoc .. to też nikła ..Wiki jako ta starsza już prędzej ale młodsza tak podekscytowana urodzinami siostry, że energia ją rozpiera tylko taka niszcząca bardziej :/ Z prezentem dobrze pamiętasz..córcia zachwycona choć nie było wielkiego wow ..chyba trochę się spodziewała albo miała nadzieję akurat na taki prezent :) A zdjęcia ostatnio wywołuje w colorandzie albo empiku - w tym drugim o ile są promocje bo ceny niekiedy zwalają z nóg ..ale często właśnie mają jakieś promocje opłacalne szczególnie przy dużej ilości zdjęć. No ja coś czuję, że nie zdążę wybrać odpowiednich albo wyeliminować nadmiaru :P a zostało jeszcze nie całe dwa dni ..gdyby nie imprezki pewnie by dało radę.

a męża mam dziś ochotę obudzić zaraz :P .. nastawiłam budzik sobie na 7:30 a on swojego do pracy nie wyciszył no i mnie obudził o 5:30 albo wcześniej bo dopiero po jakimś czasie się zorientowałam, że to ta godzina i to nie mój budzić zadzwonił .. ale już było po spaniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...