Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzieciol

Natka, wy wczoraj uciekałyście przed ulewą, a moja Marcysia wyszła pojeździć sobie na rowerze właśnie wtedy, kiedy zaczęło padać. I to w krótkich spodenkach i koszulce na ramiączkach. Ja wołam do niej, żeby się ubrała a ona mi na to, że lubi być mokra :)

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny moja Natasza to taka kociara ze by wszystkie koty przygarnęła ale mąż sie nie zgadza wystarczy ze sąsiadów kot zamieszkał u nas ale niedaleko nas mieszka rodzina która przygarnęła kotkę i się okociła ma 4 kociaki są tam dwie dziewczynki które męczą te koty a jeść im nie dają więc Natasza tam 2 razy dziennie rowerem jeździ i je dokarmia ciągle mi coś z lodówki ginie :) Natasza już nawet zwróciła im uwagę ze nie mogą tak męczyć tych kotów i ze trzeba je karmić one na to ze te kociaki mają swoją mamę to ona musi im dać jeść a najgorsze jest to ze ich rodzice tak samo myślą ehhh

Odnośnik do komentarza
Gość dzieciol

A do nas ostatnio przybłąkała się jakaś suka. My ją przeganiamy, a ona po jakimś czasie i tak wraca i się wyleguje na naszym podwórku. U nas są trzy psy i na zmianę siedzą przy niej i pilnują albo się o nią gryzą. A dzieciaki tylko patrzą i mówią który z nią gdzie i kiedy "robił małe pieski". Albo pytają się, co to jest to różowe, co im wystaje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...