Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
siwa32

Jakie sanki dla malucha?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Mam malucha w wieku 16 miesięcy i przymierzam się do kupna sanek.Zastanawiałam się nad takimi z opcją do pchania.
Jest ich teraz bardzo dużo i bardzo różnych producentów znanych i prywatnych.
Czy jesteście może w stanie coś polecić?

]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pchacz to dobre rozwiązanie, szczególnie dla 2-3 latka. Jeśli chodzi o starsze dziecko to można spokojnie zainwestować w normalne sanki najelpiej takie, które mają stalowy dół do tego proponuję zakup tzw. jabłuszka do zjazdów ;) fajna zabawa i dla rodziców i dla malucha :)

Pozdrawiam,

Kurczaczek :)

Nie można kochać innych, nie kochaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurczaczek
pchacz to dobre rozwiązanie, szczególnie dla 2-3 latka. Jeśli chodzi o starsze dziecko to można spokojnie zainwestować w normalne sanki najelpiej takie, które mają stalowy dół do tego proponuję zakup tzw. jabłuszka do zjazdów ;) fajna zabawa i dla rodziców i dla malucha :)

dziewczyny a czy dzieciak noszący ciuszki 86 zmieści się w te śpiworki dołączone do sanek?

]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.
Za waszą radą kupiłam sanki z pchaczem dokładnie takie jak w linku:
NOWOŚĆsanki NA AMORTYZATORACH ZE ŚPIWORKIEM MIKRUS (2778508438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
są rewelacyjne więc z czystym sumieniem polecam tym rodzicom,którzy tak jak ja mieli wątpliwości.No i mają baaaaaardzo duży śpiworek dostosowujący się do rosnącego dziecka bo ma dopinany dół.
Rzeczywiście wersja z pchaczem jest niesamowicie wygodna.Nie dość że dziecko jest cały czas na oku to jeszcze z dużo łatwiej pchać sanki niż je ciągnąć.
Dziękuję Wam za rady.
Pozdrawiam!

]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My w tym roku też zainwestowaliśmy w sanki, zima dopisuje wiec trzeba korzystać :) Mamy identyczne do tych które poleca siwa32.Świetna sprawa z tym pchaczem i spiworkiem. One z czasem sie przerabia aż dojdą do momentu gdy wygladają jak te nasze poczciwe sanki z czasów dzieciństwa. Super sprawa!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rmo45qdat.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My mamy z pchaczem i ta opcja bardzo mi się podoba - nie dość, że dziecko przed sobą mam, to w razie jazdy po "trudniejszym" terenie sanki się nie przewrócą, bo je pchaczem podtrzymuję (mnie rodzice kiedyś w zaspie zgubili :D). Młoda jeździła już w zeszłym roku (miała 9-10 m-cy)

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas ten pchacz też okazał sie rewelacyjny, taki wózek na szynach polecam gorąco, szczególnie że moj pchacz jest regulowany (góra dół) także jest idealny dla każdego wzrostu

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My też mamy sanki z pchaczem regulowanym i jest jeszcze pasek do ciądniecia.Dodatkowo był cieplusi śpiworek,sanki nie były tanie ale są rewelacyjne dla maluszków jak i dla 2czy 3 latka,bo można pchacza pózniej odpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mika_152
My też mamy sanki z pchaczem regulowanym i jest jeszcze pasek do ciądniecia.Dodatkowo był cieplusi śpiworek,sanki nie były tanie ale są rewelacyjne dla maluszków jak i dla 2czy 3 latka,bo można pchacza pózniej odpiąć.

No Rewelacja strasznie bym chciała takie mieć dla mojego maluszka, ale cena też niczego sobie takich wózków z płozami. Troszkę taki bajer :) :in_love:

http://s10.suwaczek.com/201106123538.png
Zapraszam was plac zabaw sezon jest krótki a dziecko musi się wyszaleć w ogrodzie, strona koleżanki - Blog florystyczny oraz śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tretka

Dziewczyny nie ma co oszczędzać na sankach. Zbliza się sezon. Pewnie w tanich sklepach pojawi się mnóstwo sanek, jednak zwracajcie uwagę na to aby sanki:
były wykonane z mocnego materiału
aby posiadały oparcie ( szczególnie jeśli będzie na nich jeździło małe dziecko)
oraz aby były najlepiej wykonane z mocnego tworzywa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...