Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Mi i w rokunorzed i w roku po w listopadzie wychodzi dziewczynka, a w brzuchu rośnie mały siusiak ;) także cóż...
Oczywiście planowalam ze będziemy działać metoda żeńskiej plemników, ale chyba jakoś nam sie nie udało... A to dlatego ze akurat w ten czas nie planowaliśmy dzidzi ;) jak sie człowiek zupełnie rozluźni i jest przekonany, ze na pewno nic nie wyjdzie to wtedy właśnie wychodzi ;) u nas ewidentne było 50/50 i wyszedł facet... Chyba!

Ja i słodkie i kwasne po równo pozeram- zachcianki - nie wiele, raczej lenistwo błogie co do mnie jest nie podobne.

Dobrej nocy.

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

niunia.pll
Skowronka83
Znalazlam stronke z kalendarzem chinskim, Ciekawa jestem czy wam sie zgadza Ciąża i poród - planowanie płci dziecka. Metody planowania płci.
mi wychodzi dziewczynka:)

Pierwsza ciąża się zgadza. Ciąże siostry, mamy i koleżanki również, także mam duże szanse, że teraz mnie też się sprawdzi. Wychodzi córeczka.

Wiecie, że z tym wiekiem kobiet to nie chodzi o lata kalendarzowe. Podam na swoim przykładzie:
jeżeli moja data to 31.08.84r., do zapłodnienia doszło we wrześniu 2006 roku, to ja patrze na wiek matki 23lata już a nie 22, bo w chwili zapłodnienia już szło 23.

Napisałam o tym, bo kiedyś prześledziłam kilka forum na ten temat i tam jak kobietom się nie sprawdzało, to chodziło właśnie o ten wiek matki.
Mam nadzieje, że nic nie przekręciłam;)

A tu takie małe wyjaśnie nie do tego kalendarza chińskiego
Tylko autor zapomniał dodać, że wiek matki w chińskich tabelach jest "wiekiem chińskim", a miesiąc poczęcia miesiącem księżycowym (sprawdziłam z innymi źródłami, kalendarz zamieszczony tutaj nie jest nijak "przeliczony", ale po prostu skopiowany bez dodatkowych NIEZBĘDNYCH wyjaśnień). Jaką to robi różnicę? A taką, że np. ja "normalnie" mam 26 lat (ur. lipiec '86), a wg. chińskiego kalendarza, gdzie w chwili urodzenia ma się rok, mam lat 27. Miesiąc księżycowy z grubsza rzecz biorąc jest przesunięty o miesiąc do tyłu w stosunku do prawdy (mamy teraz sierpień, więc miesiąc księżycowy jest 7-my, czyli lipiec). I teraz wszystkie Mamy i przyszłe Mamy niech sprawdzą jeszcze raz czy im się zgadza przewidziana płeć :P
Poza tym w swoich poszukiwaniach znalazłam przynajmniej 2 albo 3 różne wersje chińskiego kalendarza i skąd niby mogę wiedzieć, która jest prawdziwa? Zakładając, że prawdziwy jest kalendarz podany tutaj, mnie się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

Cześć weekendowo . Ja mam beznadziejny humor więc dziś smęcić nie będę niewiadomo ile .

Iwa ja chyba nieprzytomna i blond dzisiaj :P nic nie zrozumiałam .. ale na pewno ma sens .. też widziałam z 2 różne te kalendarze .. pewnie dlatego w Chinach się zgadza prawie 100 procent a w USA tylko 80 :P hehehe

Idę się zabić czy coś . Do potem .

Miłego weekendu, tutaj leje :\

Lilly

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobiety :)

Ja już odpoczywam, pół dnia sprzątania..
Za oknem się wypogodziło jeeea! Wprawdzie słoneczko właśnie prawie zaszło, ale było bardzo ładnie dziś, jutro ma być to samo :D Siedzę na dupie i łupię słonecznik, mam już wgłębienie na środku języka hihihihii ale to uzależnia!! :oczko:
Zapracowany mężuś dziś przyjechał wcześniej do domu, jak powiedział, bo za mną tęsknił ojeeeej nie pamiętam kiedy takie coś słyszałam z jego ust??? :D :Podziw:
Zasnął a potem jedziemy do sklepu po kabaninkę, uznaliśmy sobie dziś grilla :D mam taką dziką ochotę na kiełbaskę z grilla, albo grillowaną pierś!! Więc trzeba zrealizować :D mniam!
Co tam że śnieg jeszcze za oknem i mrozi.. damy grilla na taras i będzie gitara :)
daga przybij żółwia, mój nastrój ogólnie też nie najlepszy, wczoraj tak pokłóciłam się z moim tatą, że szkoda gadać. Skorpiony dwa tralalala. :zmartwiony:
Ale żartujesz z tym 'Idę się zabić czy coś' ????? :D

Dziewczyny ja tam nawet nie sprawdzam tych całych chińskich kalendarzy i innych rzeczy, poprostu grzecznie czekałam na opinię mojego gina no i powiedział że siusior jak w mordę strzelił :) więc już wiem, wiem wiem, ciekawość tych które jeszcze nie wiedzą jest na pewno ogromna, więc tym które chcą dziewczynkę, życzę dziewczynek, a drugim co chcą siusiaczków, życzę siusiaczka!! :) :) :*

MAMCIA85 hihihi mnie też by się micha cieszyła :D ja już dosyć w tym miesiącu wyciągłam hihihihi więc nie będę chwilowo o nic prosić :D mój mąż też nie wiem czemu, ale miłyyyyyyyyyyyy że ho ho! :D oby tak zostało jak najdłużej! :D

Miłego dnia!!

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev230pr___.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2xzwh8qmo.png

Odnośnik do komentarza

Kaczkosia tą Twoja kabaninkę z 5 razy przeczytałam i nie wiedziałam o co chodzi, dopiero jak ciąg dalszy hehe
Mój też w tym miesiącu coś łaskawy ale to z pewnością tylko i wyłącznie dlatego że ja trzymam kartę i sama płacę ;P Ale wiecie, nie krzyczy jak zawsze a ja co chwilę jak zwariowana coś Nelci kupuję ;)
Za to teraz pojechał do miasta i ma mi przywieźć zawijańca albo loda z maca ;) Tak sobie zażyczyłam bo inaczej zwariuję przez te moje zachcianki

Mój humor też dzisiaj jakiś taki sobie. Ale to pewnie ta kupa sprzątania mnie znowu przerosła. Już kiedyś pisałam że moja mama jest straszną pedantką i sprzątanie przy niej to istna udręka. Wszystko musi być tak jak Ona chce. A przecież nie jestem jakąś syfiarą- w swoim domu na ogól mam czysto ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

dziękuje za suwaczek ( jest kilka dni różnicy bo 25.08 wychodzi z usg a 1.09 z om ale moze tak zostac)

dziekuje za opinie o zasłabnieciach

mi z tego "smiesznego" kalendarza chińskiego wychodzi Martusia :) ale mi sie buziak smieje chociazgdyby okazało się że to będzie Kondrad to pewnie było by tak samo

miłej niedzieli dla was wszystkich

http://www.suwaczek.pl/cache/426e167503.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Kaczkosia zazdroszczę pogody .. tutaj od 2 dni leje z przerwami na słońce i grad :| normalnie angielska pogoda ! :) a słonecznik świeży ? Boże jak ja kocham w Polsce te świeże słoneczniki zjadać .. muszę pojechać niedługo bo ostatnio to nawet nie pamiętam kiedy byłam :| zazdroszczę stęsknionego mężusia i grilla też :P mój pracuje a i tak nie chce mi się go za bardzo oglądać .. przyjedzie na to USG niedługo to się napatrzę na niego :)
Co to zabijania się to jeszcze mi nie wyszło, póki co leżę na sofce i nie mam co z sobą zrobić .. mam ochotę na piękną, słoneczną pogodę i sobie gdzieś wyjść .. W Londku to zawsze jeździłam do Richmond nad rzekę i tam był taki świetny pub/club z drinami .. wywaliłabym się w słońcu i popiła na humorek :D ale cóż .. mogę sobie najwyżej jabłko zjeść KOLEJNE :P
Wiadomo, że jak lekarz powie, że chłop to nie będę się wykłócać, że mój chiński kalendarz mówi coś innego heheheh .. jeszcze 6 dni !!! Już mnie nosi o tą płeć .. przesadzam ? chyba trochę taak :)

Kasiorek82 ajj, ludzie z 1 września są CUDOWNI (JA, JA, JA i JA :D:D:D:D)

SPadam się pomęczyć na sofie :D padnę dziś spać jak trup chyba :O pewnie nawet na brzuchu będę spała ! A CO ! :D

Lilly

Odnośnik do komentarza

Weekendowa cisza :D
Ja już po kąpieli, leżę w łóżku i się cieszę, że jutro pośpię :D oby pogoda lepsza była ;) póki co nie pada .. :) maluch mnie od 4 dni tak już kopie, że jak przyłożę rękę to wszystko czuć :D nie mogę się doczekać aż Nico poczuje :D będzie się cieszył jak głupol ;)
Za 5 dni USG :D

Dobra dziewczyny, dobranoc :)
PS. ZIOLO, proszę się zameldować ! :P należysz teraz do nas i musisz się spowiadać ;) a serio, to daj znać czy wszystko okej ;) ostatni Twój wpis był mało pozytywny ;)

Buziaki laski :D

Lilly

Odnośnik do komentarza

Mój brat też wrześniowy i daleko mu do kujona ...

Witam niedzielnie ... Usnęłam dopiero po 3 nad ranem ;( a o 6.20 Niki już wyspany, na szczęście poszedł obudzić braci i ja poleżałam jeszcze trochę.
D rozłozony totalnie przez choróbsko ;(

Ja w ramach przekonywania go do nowej kuchni kupiłam piekarnik i płytę mam nadzieję ze to był dobry wybor ...
Taki piekarnik wybrałam Amica Integra EBI8562 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
I taką płyte Amica PI6512TU - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

my mamy póki co puste mieszkanie i do zrobienia w nim wszystko, a oprócz cen to jeszcze mnie przeraża to ze jakoś ostatnio nie mam zupełnie pomysłu jak to mieszkanie urządzić i chociaż sama powtarzam ze wszystko powoli, może być skromnie, bez niewiadomo jakich "luksusóww" ( najważniejsze żeby było czysto i przytulnie) to jednak chciałabym żeby miało to ręce i nogi a nie zawsze to co nam się podoba idzie połaczyć w logiczną całość.

http://www.suwaczek.pl/cache/426e167503.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobryyyy :D

Kasiorek82 ja nie wiem ile ze mnie panny bo urodzić się miałam 4 sierpnia, tylko przenoszona miesiąc jestem hahah :)
Powiem tak, kujony nie - bardzo ambitni tak :D myślę, że to lepsze .. inteligentni ludzie, jak czegoś chcą to to osiągną. Sprytni i uparci. Ja tam się mogę opiep...ać cały rok ale i tak zaliczę wszystko na dobre oceny bo później jak wariat szaleję, ale nigdy nie kułam :) (jak tam kto woli, nie mam nic do kujonów) horoskopy niezbyt ciekawie o pannach piszą. niby dosyć chłodni i mało okazujący uczuciowi, zbyt pedantyczni.. Ja lubię porządek ale potrafię mieć niezły burdel. Lubię jak dom jest wysprzątany ale swojski. Chłodni i mało okazujący to też jakaś ściema :P nie nie mam żadnych panien koleżanek akurat :P piszę bardziej o sobie, moja mama jest rybą (wszystkie ryby są zajebiste uważam :D) i ma same przyjaciółki panny. I wcale się nie kłócą bo są zbyt różni ;) (to co piszę t o kobietach, faceci panny to dla mnie zagadka :D nie znam żadnych :D

Kaskasto fajny sprzęcik ;) będziesz niedługo rządzić i gotować ;)

Ja niedawno wstałam :O i jeszcze w łóżeczku leżę :D

Miłego dzionka ;)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Hejka,
ja już po rosołku. Zaraz idę wstawiać ziemniaczki i piec piersi;)
Dziś wcześniej obiadek bo mamusia się zapowiedziała z siostrą i dziećmi.

Już się doczekać nie mogę. Siostra ma 8miesiecznego Huberta, 9letnią Julkę i 6letniego Filipa. Ta dwójka w połączeniu z moim Nikosiem to niezła grupa rozrabiaków. Ale cały urok dzieci jak szaleją;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjghdqttvq6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprru1d2nqmlc4x.png

Odnośnik do komentarza

Hej, wreszcie się jako tako ogarnęłam, remont skończony (już od czwartku) chata wysprzątana, może nie na błysk, bo jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia, a poza tym przy moim dwulatku to tu jest błysk, a raz się przeleci przez mieszkanie i już błysku nie ma...
No ale źle nie ma :)
Ja też wrześniowa panna z 9 :) i to co pisze daga:

daga

Powiem tak, kujony nie - bardzo ambitni tak :D myślę, że to lepsze .. inteligentni ludzie, jak czegoś chcą to to osiągną. Sprytni i uparci. Ja tam się mogę opiep...ać cały rok ale i tak zaliczę wszystko na dobre oceny bo później jak wariat szaleję, ale nigdy nie kułam :) (jak tam kto woli, nie mam nic do kujonów) horoskopy niezbyt ciekawie o pannach piszą. niby dosyć chłodni i mało okazujący uczuciowi, zbyt pedantyczni.. Ja lubię porządek ale potrafię mieć niezły burdel. Lubię jak dom jest wysprzątany ale swojski. Chłodni i mało okazujący to też jakaś ściema :P

to zgadzam się w 100%
Ogólnie panny nie są opisywane w dobrym świetle, że pedantyczne, powściągliwe itp.
I znów potwierdzę słowa dagi, też lubię porządek, ale i potrafię mieć niezły burdel.
Źle się czuję jak jest bałagan, ale nie mam sterylnego domu.

O matko właśnie zauważyłam co znów nabroił mój młody, kurde wszystkie ściany popisane. Już w każdym pokoju są te jego pisiu pisiu, a teraz patrzę, a tu dwie ściany dokładnie obmalowane, na całej długości :( wrrr ma szczęście że go nie ma :P
Pojechali z M do teścia, a ja mam takiego lenia, że zostałam w domu

daga trzymam kciuki za tą Twoją dziewczynkę :)
Mnie w tym chińskim się zgadza, a teraz znów wychodzi chłopak

niunia tekst idę piec piersi mnie rozwalił :36_1_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

U nas leniwa niedziela ... D chory i ledwo żyje ... A ja też jakaś taka spiąca, pewnie "zasługa" ostatnich nocek ...
Tlumik nam w jednym aucie się rozwalił, więc jutro rano musze zawieźć D do pracy, Oska do szkoly i podjadę na badania krwi ... A w środę lekarz ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to nawet się jeszcze nie orientowałam jaki znak zodiaku przypada na końcówkę sierpnia/początek września. Się okaże jakie to maleństwo moje będzie , zawsze np marzyłam o tym żeby dziecko było strzelcem- jak ja (chociaż mój facet mówi ze chyba nie dał by rady z dwoma takimi uparciuchami), dziecko nie musi być kujonem ( bo w tych czasach wyższe wykształcenie tak naprawdę niczego nie gwarantuje, a chyba szkoda byłoby stracić lata młodości tylko na ryciu w książkach... )

http://www.suwaczek.pl/cache/426e167503.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Hey ;)

Karim po prostu nie jesteśmy bezuczuciowymi sprzątaczkami, tylko normalnymi ludźmi :D hahahah, Mia też miała czas, że wszystkie ściany zapisane kredkami i ołówkami :P albo się szorowało albo gumkowało ściany a i tak syfiaste były bo ciążko wyczyścić :D
Dzięki za kciuki ;)

Ja super dzień spędziłam . Cały dzień na plaży , z kanapkami i gorącą herbatą :D nazbierałyśmy wielkich muszli i jakąś wyklejankę do łazienki wymyślimy wokół lustra czy coś na dniach ;)
Dzień był piękny i wróciłyśmy po 7 dopiero . Padnięta jestem, że szok ;) już wykąpana, wykremikowana, zwalona w łóżku :D padam po prostu ;)

Dobranoc dziewczyny ;)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Witam was nocną porą ;D

Weekend dobiegł końca, a ja tak nie lubię końca weekendów!!! Mój mąż wraca do pracy i robi się zmierzły :P no i to poniedziałkowe sprzątanie..... OMG! Prawie takie jak sobotnie! Przez weekend jakby po domu przeszedł armagedon :D
Otworzyliśmy w sobotę sezon grillowy :D biała kiełbaska była wyśmienita i pierś również :) po długiej zimowej przerwie takie grillowane jedzonko oh mniam! :D po wielkich wojnach wpadli naszi friends no i posiedzieliśmy sobie milutko do późna ;)
Dziś leniuchowanie, ale pogoda była cudna :D w sumie momentami wiał mroźny wiatr to nie było fajne, ale to słoneczko rażące w oczy :))) daga zazdroszczę ci morzaaaa!!! :P
ja nad morzem byłam 6 lat temu ostatnio :D chcielibyśmy może w maju wyskoczyć chociaż na kilka dni, z tym że to na drugim końcu Polski :D wszystko zależy od $ i mojego ówczesnego stanu, czy mi pozwoli czy też nie.
Zaliczyłam dziś znowu małe zakupki :D ale musiałam walczyć o buty, bo mój mąż stwierdził iż koturny to złe rozwiązanie, niczym nie różniące się od szpilek.
On nic nie rozumie ;) ze szpilkami daję sobie spokój, ale w CCC weszły tak boskie koturny że po prostu nie mogłam się im oprzeć!! :D a te letnie neonowe no piękne, ale o nich to będę mogła sobie pomarzyć. Znalazłam gdzie indziej takie na wiosne ciut ciut niższa koturna od tych w CCC więc jest kompromis :D ja to mam ptaka z butami dosłownie, kolekcjonuję hehehehe!:D
Mój mąż był chyba przez to taki ochoczy do zakupów, bo wcześniej to ja wystałam przy nim w Leroy Merlin jak wybierał wiertarkę no i namówiłam go żeby wziął sobie już taką lepsiejszą a nie za miesiąc znowu będzie szukał nowej, więc chyba podziałało hihihi a cieszył się jak nie wiem z tej wiertary jak ja z nowych butów haha! :D

Karim wiesz co to już chyba taki znak rozpoznawczy, gdzie są dzieci, tam są popisane ściany i na odwrót hihihi! :D

Uciekam spać, bo kapke mnie zmęczyło to latanie po sklepach. Jeszcze w tym tygodniu będę jeździć zapewne w poszukiwaniach e-papierosa (mąż chce rzucić palenie hurrrraaa :D zobaczymy z jakim efektem?!). Byleby nie był zmierzły bo go uduszę gada!!!

Mały mój Okruszek grzeczny raczej nie czuje żeby mi się specjalnie wiercił. Za to pobolewa mnie brzuch..

Dobranoc! :)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev230pr___.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2xzwh8qmo.png

Odnośnik do komentarza

kurde skusiłyście mnie tymi znakami zodiaku, teraz siedzę i czytam.......
i jestem PRZERAŻONA bo oni tam piszą o mnie !!!!!!!!!! :O :O mój dzidziuś ma być lwiątkiem, a moi najlepsi przyjaciele to lwy :) a mój mąż to baran, więc jesteśmy mieszanką wybuchową.
Niesamowite jak wiele rzeczy w tych jak często myślałam astrologicznych bzdurach jest prawdy.. :D
Co za masakra :D nie wiem czy jest się czym chwalić ale wkleję :D

Ten znak to symbol pełnej jesieni. Jego żywiołem jest woda. Ludzie spod znaku Skorpiona mają najtrudniejszy ze wszystkich znaków zodiaku charakter i niespożyty temperament. Potrzebują intensywnych wrażeń i przeżyć. To rewolucjoniści i reformatorzy. Uwielbiają pokonywać przeciwności losu. Są niezwykle ambitni, przebiegli i wytrwali, często narzucają innym swoją wolę i wykorzystują przewagę.

Skorpiona nie wolno zranić ani oszukać, bo zemści się w dwójnasób. Cechują go bystrość i niebywała intuicja. To urodzony psycholog. Domorosły detektyw, który potrafi prześwietlić każdego na wylot. W dodatku nieufny i podstępny. Ma o sobie wysokie mniemanie i nie przyznaje się do błędów. Skorpiony to osoby niezależne i zdecydowane. Obdarzone inteligencją, ciętym językiem i ostrym dowcipem. Należą do najbardziej aktywnych zawodowo ludzi. Praca pochłania ich bez reszty i potrafią się w niej zatracić. Dzięki zaś silnej woli oraz ogromnej zawziętości zdobywają najbardziej niedosięgłe szczyty. Nie lubią żyć w tle.

Osoby spod znaku Skorpiona są niestrudzonymi kochankami. Wspaniałomyślnymi w miłości i demonicznymi w nienawiści. Nierzadko traktują partnera jak swoją własność. Gdy kochają i przyjaźnią się z kimś szczerze, bywają wierne i oddane. Nie wybaczają jednak zdrad, nie zapominają krzywd. Są nieprzejednane. Nie lubią żyć w samotności, choć samotność jest im do życia potrzebna. Często medytują, rozmyślają i filozofują.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev230pr___.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2xzwh8qmo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...