Skocz do zawartości
Forum

Konkurs na opinie w katalogu produktów i usług!


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie forumowiczki!

Od grudnia zmieniamy formułę naszego konkursu na opinie w katalogu produktów i usług. Teraz każdego miesiąca ktoś z Was będzie mógł wygrać bon na zakupy o wartości 100 zł!:36_2_25:

W grudniu będzie można wygrać bon do Rossmanna:) Zwycięzcą zostanie osoba, która w ciągu danego miesiąca napisze najwięcej opinii.

Zatem już dziś zapraszamy do opiniowania!

Wasze oceny pomogą innym rodzicom w zdecydowaniu, co warto kupić lub do jakiego specjalisty się udać. Jeśli macie jakieś produkty z naszego katalogu w domu, to wyraźcie swoją opinię! Jeśli byliście u lekarza, który jest w katalogu, opiszcie swoje wrażenia! Podzielcie się swoimi doświadczeniami - nagrody czekają!:)

Poznaj szczegóły konkursu!

Odnośnik do komentarza

Drogie forumowiczki!

Bardzo miło jest nam ogłosić zwycięzcę naszego grudniowego konkursu :)

Kartę podarunkową do Rossmana o wartości 100 zł otrzyma użytkownik... Leona!
Serdecznie gratulujemy!! :36_2_25:

Jednocześnie zapraszamy do udziału w II edycji konkursu, która trwa od 1 do 31 stycznia. Zasady pozostają bez zmian.

Jako nagrodę mamy dla Was bon do empiku o wartości 100 zł!!!

Piszcie opinie i wygrywajcie!!

Odnośnik do komentarza

Niestety, zmiana regulaminu niezmiernie mnie rozczarowała i myślę, że wiele pań także się zawiodło i z tego powodu zrezygnowało z oceniania produktów. Nie zamierzam z nikim rywalizować. Podziwiam Leonę za upór, prawie codziennie dopisywała po 20 komentarzy, zdobywając bezkonkurencyjnie, rekordową liczbę punktów, komentarze pojawiające się od innych internautek były znikome.

Odnośnik do komentarza

Drodzy,

zmieniając regulamin mieliśmy na uwadze przede wszystkim chęć wręczenia większej liczby nagród niż przy starych zasadach. Teraz co miesiąc jedna osoba z największą liczbą dodanych opinii w ciągu miesiąca wygrywa nagrodę, więc w ciągu roku uda nam się ich wręczyć aż 12!:smile_jump:

Ponadto, wręczane bony podarunkowe pozwalają na wybór odpowiedniej dla siebie nagrody – zwycięzca sam decyduje, jakie produkty chce za nie kupić! Taki bon można również wręczyć ukochanej osobie na prezent :)

Obecne zasady konkursu są prostsze i bardziej przejrzyste, o czym świadczy przede wszystkim większe zainteresowanie naszych użytkowników. Zachęcamy również Ciebie do podjęcia wyzwania i 3mamy za wszystkich kciuki! :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

Drogie forumowiczki!

Bardzo miło nam ogłosić styczniowego zwycięzcę, a jest nim... testerka!!
Gratulujemy serdecznie zwyciężczyni!! :taniec1:

A już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem zwiększamy pulę nagród:)) ::):

W lutym do wygrania będą:
I miejsce – odkurzacz bezworkowy Zelmer Ceres VC3300.0ST,
II miejsce – kuchenka mikrofalowa Samsung GE712K-S,
III miejsce – wypiekacz do chleba Zelmer 43Z010.

Jest o co walczyć, więc zachęcamy do udziału już dziś!

Konkurs trwa od 1 do 28 lutego.
Zmianie ulegnie sposób naliczania punktów:
1 opinia dodana do produktu = 1 punkt,
1 opinia dodana do usługi = 2 punkty,
1 opinia dodana do lekarza o specjalności ginekolog, stomatolog, chirurg plastyczny, ortopeda lub lekarz medycyny estetycznej = 5 punktów!

Pozostałe zasady konkursu pozostają bez zmian.

Zagrajcie już dziś! Wasze oceny pomogą innym rodzicom w zdecydowaniu, co warto kupić lub do jakiego specjalisty się udać. Jeśli macie jakieś produkty z naszego katalogu w domu, to wyraźcie swoją opinię! Jeśli byliście u lekarza, który jest w katalogu, opiszcie swoje wrażenia! Podzielcie się swoimi doświadczeniami - nagrody czekają!:):happy:

Poznaj szczegóły konkursu!

@ ewelka21- Wszystkie opinie po zakończeniu konkursu są sprawdzane, czy są zgodne z regulaminem konkursu. Opinie niezgodne z regulaminem są odliczane z konta użytkownika i nie liczą się w walce o nagrodę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4dzieci,przetestowalam 4 wózki.Kilka dzieci w rodzinie i dojdzie mi kilka wózkowych opinii.Jednak pisanie 20opinii dziennie to jest chyba naginanie regulaminu.Wyglada na to,ze uzytkownik testuje wszystko dostepne na rynku. Malo tegi jak ktos pisze kilkadziesiat opinii to czy moze byc wiarygodny? Mysle,ze lepiej serwis postawil by na jakosč a nie na ilosc.

Ps.nie mam pretensji do dziewczyny,ktora wygrala.pisze tylko swoje ptzemyslenia ;)

Piszczcie ile sie da;)ja tez sie wlaczam ale posze o tym z czym moje rece sie stykneły.tak jak wiekszosc z nas ;) pzdr

Odnośnik do komentarza

aspodlasie
Ja mam 4dzieci,przetestowalam 4 wózki.Kilka dzieci w rodzinie i dojdzie mi kilka wózkowych opinii.Jednak pisanie 20opinii dziennie to jest chyba naginanie regulaminu.Wyglada na to,ze uzytkownik testuje wszystko dostepne na rynku. Malo tegi jak ktos pisze kilkadziesiat opinii to czy moze byc wiarygodny? Mysle,ze lepiej serwis postawil by na jakosč a nie na ilosc.

Ps.nie mam pretensji do dziewczyny,ktora wygrala.pisze tylko swoje ptzemyslenia ;)

Piszczcie ile sie da;)ja tez sie wlaczam ale posze o tym z czym moje rece sie stykneły.tak jak wiekszosc z nas ;) pzdr

Zgadzam się z koleżanką.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

A ja się zastanawiam nad jeszcze jedną sprawą...Otóż, jak pewnie zauważyłyście, niektórzy użytkownicy dodali już swoje opinie do niemalże wszystkich produktów. Są teraz w pewnym sensie pozbawieni możliwości grania o następne nagrody. Ale mogą założyć przecież tzw. konta-klony i pisać opinie na nowym profilu. Czy Redakcja sprawdza w jakich sposób takie ,,podejrzane" konta?

Odnośnik do komentarza

Według mnie najlepiej było wtedy, kiedy każdy użytkownik mógł zbierać punkty i otrzymać tańsze nagrody. W moim przypadku niestety zostałam z niczym, napisałam wiele cennych opini, straciłam naprawdę mnóstwo czasu by to zrobić, do zdobycia pierwszej nagrody brakowało mi dosłownie paru punktów, jednakże w grudniu regulamin uległ zmianie na tzw. "wyścig szczurów". :36_2_14: jednym słowem zostałam zrobiona na szaro... :36_2_58:

Odnośnik do komentarza

Wiem już, że nie wygrałam w lutym, chociaż starałam się... Jednak nie miałam tyle czasu, żeby tak dużo opinii napisać...

Poza tym zgadzam się z przedmówczyniami, że konkurs jest nierealny. Niemożliwe, żeby jedna osoba była u tylu lekarzy!! Ale cóż.

Serdecznie gratuluję wygranym :-) Miłego korzystania z wygranych sprzętów.

Odnośnik do komentarza

Drogie forumowiczki!

Bardzo miło nam ogłosić lutowych zwycięzców, a są nimi...

I miejsce: KarolinaB
II miejsce: Nocturna
III miejsce: marg_o

Gratulujemy serdecznie zwyciężczyniom!! :yuppi:

A już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do wgrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do Home&You !!!

Jest o co walczyć, więc zachęcamy do udziału już dziś! Oceniajcie produkty i lekarzy zamieszczonych w katalogu - nagrody czekają!:36_1_11:

Konkurs trwa od 1 do 31 marca.
Zasady konkursu pozostają bez zmian.

Poznaj szczegóły konkursu!

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę że wygrałam:D:D:D zwłaszcza, że konkurencja była bardzo duża i musiałam poświęcić na to WIELE czasu! No cóż jestem maniaczką i jak tylko coś mi dolega to biegam po wszystkich lekarzach. Już nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję swój nowy odkurzacz. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki, mam nadzieję, że też wygracie i będziecie mogły cieszyć się nagrodą tak samo jak ja:):bye:

Odnośnik do komentarza

Walka faktycznie była zacięta i łatwo nie było.. ale nagrody były na tyle kuszące, ze postanowiłam być wytrwała i walczyć do końca. Nawet mnie to zaskoczyło, że zajęłam drugie miejsce. Co prawda, mikrofalówkę już mam, ale kolejną nie pogardzę - tamta ma już swoje lata :) Cóż, lekarzy znam niestety wielu, bo większość życia jestem na walizkach, dobrze znam Dolny Śląsk oraz Pomorze, mam trójkę dzieci (czwarte w drodze) i uprawiam sporty - stąd tak częste wizyty... nic przyjemnego, ale jak się okazało, nagrodę pomogło wygrać :)

Odnośnik do komentarza

Świetnie! Strasznie się cieszę, że udało mi się znaleźć w gronie zwycięzców :D Faktycznie wymaga to trochę zaangażowania, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :) Poza tym wcale nie uważam, że konkurs jest nierealny - pewnie mówią tak osoby, które miały to szczęście być zdrowymi albo od razu trafiły na dobrego specjalistę. Mając tyle lat na karku i dzieci wcale nie trudno o zaznajomienie się z lekarzami w okolicy :)

Ja brałam udział też w konkursie w styczniu i niestety mi się nie udało :( Ale cóż, zdarza się - nie poddałam się i postanowiłam powalczyć raz jeszcze i tym razem się opłaciło :) :) :) :) Zwłaszcza, że od dawna planowałam zakup wypiekacza do chleba, żeby móc podawać swoim dzieciom zdrowe rzeczy do jedzenia :)))

Odnośnik do komentarza

Drogie forumowiczki!

Bardzo miło nam ogłosić marcowego zwycięzcę, a jest nim...

Jadzia L!!!:taniec1:

Gratulujemy serdecznie zwyciężczyni!! :yuppi:

A już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do wgrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do H&M !!!

Jest o co walczyć, więc zachęcamy do udziału już dziś! Oceniajcie produkty i lekarzy zamieszczonych w katalogu - nagrody czekają!

Konkurs trwa od 1 do 30 kwietnia.
Zasady konkursu pozostają bez zmian.

Poznaj szczegóły konkursu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...