Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dziabdol

Teściowa-wróg czy przyjaciel

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie Marg ma rację może oni po prostu nie wiedzą jak sie w tej sytuacji zachować może warto o tym porozmawiać i gdyby wiedzieli że ich pomoc jest ci potrzebna byłoby inaczej na ogół starsi ludzie lubią czuć sie potrzebni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dziadkowie zwłaszcza, trzeba ich prosić, żeby się czuli nadal potrzebni i dowartościowani...niestety tak to już jest, że czasem nie ma sensu czekać, że ktoś się domyśli, tylko sammu wychodzić z inicjatywą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziadkowie raczej potrzebują mobilizacji o wydaje mi się, że lepiej ich samemu motywować, niż jak się sami narzucają z pomocą...lepiej o nich świadczy jak się mniej angażują, niż jakby mieli nadskakiwać i być jakiś nadopiekuńczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku teraz już przyjaciółka. Przez 2 lata musiałam to sobie wypracować - mamy obie ciężkie charaktery, a mój narzeczony jest jedynakiem, więc lekko nie było - najważniejsze, że się udało;) Mogę życzyć wytrwałości dziewczyny!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

witajcie
Mąż ma rodzeństwo więc byłam pierwszą synową i było nieciekawie. Mogłabym napisać książkę tyle tego się nazbierało.Teraz jest przyzwoicie odkąd teściowa ma zięcia i drugą synową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...