Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Joasia- mają racje dziewczyny a co ma być to i tak będzie, moja córeczka urodziła się kiedy ja miałam 36 lat, tez robiłam badania prenatalne nieinwazyjne, bałam się itd, to normalne niezależnie ile mamy lat, strachy przychodzą.Najstarsze dziecko urodziłam w wieku 24 lat i ma wagę genetyczną wrodzoną nie ma więc reguł. Rożnie to bywa.Będzie dobrze, na pewno. Nasza małą pchełka jest radością i promyczkiem nas wszystkich i codziennie jej mówimy, dobrze, ze jesteś, kochamy cię Niedługo i Ty będziesz tulić maluszka.Bożenka- to świetnie, brawo dla córci. Na pewno pękasz z dumy.
Miłego wieczoru.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

:wireless:dobry wieczór. Rodzina śpi, to ja jeszcze zaglądam- a mam cały wieczór dla siebie wiec...:flower: telewizja, komputer, jedzonko i co tylko możliwe...jak dzieci śpią, to ja wolna. Nie potrafie zasypiać tak wcześnie.
Ale jesteście milutkie, dziekuje Wam a Wy to idealne koleżanki:cheess:...
ja uwielbiam dzieciaczki tylko abym sie wyspała, to moge wszystko; :pirat: bawić, śpiewać i co tylko... dziabdol dawaj jutro do mnie córeńke:kura:, bede miała czworo hi hi... to już tak bym sie wprawiła że o ho ho !!!!

Szkoda, że nie moge Ci pomóc:36_2_14:...kochana, też mąż ze mną chodził po poronieniu...trzymał za reke(chodziłam co miesiąc aż mnie ginekolok zapewniał, że jest wszystko dobrze i nie musze sie martwić),wtedy jednak byliśmy sami, teraz jest nas czworo...i też zdani na siebie. Jednak podczas kiedy syn w szkole, córa przedszkolu można kilka godzin coś zrobić. Marze, że pójdziemy wreszcie sami do kina czy tp, bo chyba z...7 lat sami nigdzie nie wychodziliśmy. Ale nam to zbytnio nie przeszkadza. Mąż też woli pobyć z dziećmi niż gdzieś wyjść. Podrosną, to bedziemy sobie chodzić. One są takie kochane,lepsze niż kino...hi hi...

oj, joasia chora...to życze zdrowia
dziabdol moge sie za Ciebie jedynie pomodlić, nic wiecej na odległość nie wymyśle...

wszystkiego dobrego dla Ciebie i Wszystkich koleżanek:guitar_play2:

Odnośnik do komentarza

Hej, to fajowo jak sie kiedyś mówiło DZiabdol,że jest ok.Mewy to jak i u nas, zero czasu dla samych siebie,ale w końcu o to chodziło, są dzieci, jesteśmy my-razem. Dziś mam urodziny, kurde i to które!!ale co tam, a urodziłam się w 7 m ciąży ważąc niewiele ponad 1kg a najlepsze jest to, ze w książeczce mojej było zalecenia jak mnie karmic, a więc albo mlekiem na receptę, albo krowim pół na pół z wodą, ale to lata 70e były, mama wybrała mleko modyfikowane z apteki i co drugi dzień po receptę gnała kilka km, bo mało przepisywali. Oj życie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

:kawa-woman: to rano mama225 wypije kawke za Twoje zdrowie!!!!!!!!! To Ty jestes dziecko szczescia! a mama spisalala sie na medal. moja tez biagala...bylo nas czworo, jezdzila daleko by cos kupic....to byly czasy...ja ur.´70 hi hi...

a tak, jasne ze o to chodzilo. ja tez dziwie sie, ze ludzie ciagle nie zadowoleni, a to ze dzieci krzyczo, a to ze ciezko i nie ma czasu...a wiadomo jak to przy malych dzieciach jest. urosno a my bedziemy za tym czasem tesknic.

dziabdol to oby tak dalej:mylove:
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

:36_2_39: a tak to. my mieszkalismy na wsi wiec zwierzeta, ziemia, moz nie zajmujacy sie zbytnio dziecmi(teraz mezowie zaczynajo i juz i w Polsce pomagac) moj nie polski, pomaga ze ooooo:11_2_114:.... kuchnia na opal(mleko, kaszke trzeba bylo gotowac), parnik i wiele innych atrakcji wiejskich. dziewczyno, my mamy naprawde dobrze. a najlepszym wynalazkiem so dla mnie chusteczki nawilzane-wycierajo co tylko jak sie jest w drodze, w domu a nawet plamy potem lepiej schodzo
:I love you1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...