Skocz do zawartości
Forum

krwawienie po miesiaczce a ciaza


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Przypadkowo trafilam na to forum i szczerze mowiac jestem pod wrazeniem informacji jakie mozna tu uzyskac zwlaszcza ..rad od innych doswiadczonych dziewczyn..

Wlasciwie mam pytanie odniosnie tzw plamien pomiesiaczkowych...Ostatnia miesiaczke mialam 16 wrzesnia a nastepnie oklo 27 wrzesnia kilkudniowe lekkie plamienie o brazowym zabarwieniu.Moje cykle trwaja oklo 31 dni sa regularne,powinnam dostac okres 17 wrzesnia wiem ze jest dopiero 2 dni po ale nie mam zadnych objawow zblizajacego sie okresu...
Czy to moze byc ciaza?Wspolzylam z chlopakiem 2 pazdziernika z wyliczen wynika ze to byly moje dni plodne.Robilam test ciazowy 7 dni temu i wyszedl negatywny
Czy powinnam powtorzyc test teraz gdy juz jestem kilka dni po spodziewanej miesiaczce czy jeszcze poczekac?
Serdecznie Dziekuje za kazda odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Masz chyba na mysli krwawienie implantacyjne - niewielkie plamienie na skutek zagnieżdzenia zarodka w macicy, występujące ok 7 dnia po zapłodnieniu ale z opisu wynika ze to nie to gdyz krwawienie wystapilo 27 wrzesnia a stosunek 2 pazdziernika wiec odpada. Nie wiemy nic o wczesniejszych zblizeniach.

Szczerze mowiac troche mnie smieszy załatwianie takich spraw na forach.Osobiscie nigdy nie szukalabym odpowiedzi pierw na forum specjalnie logujac sie w tym celu - przeciez my sobie gdybac mozemy a w tym czasie w organizmie moze dziac sie cos zlego. Nie lepiej zadzwonic/isc do lekarza ?

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli nadal nie miałaś normalnego krwawienia zrobiłabym test. Jeśli test wyjdzie negatywnie to proponuje zgłosić się do lekarza i poprosić o radę.

Antalis nie każdy jest taki sam, ja np lubie przegladac fora i stronki jesli mam jakiś problem szukam odpowiedzi. I czasami odpowiedz można znaleźć. Zgadza się że może i dziać się coś niedobrego co warto skonsultować, ale ja czasami wolałabym się poradzić niż biegać ze wszystkim do lekarza. Sytuacje są różne czasem nie ma się pieniążków, innym razem to może wstyd... nie wiem :)
Ale myślę że kto pyta ten nie błądzi :D

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja mam dokladnie to samo juz od kilku m-cy. Bylam ostatnio na cytologii czekam na wyniki ale pielegniarka powiedziala mi zeby isc do lekarza na badania.
Wyczytalam na necie ze nie ktorym kobieta zdaze sie to na poczatku owulacji. Najlepiej idz do lekarza zrobia ci badania i bynajmniej bedziesz wiedziala ze jest wszystko ok. A w ciazy to raczej nie jestes. Pozd

Odnośnik do komentarza

Nina9090
Witam mam pewien problem .
Dostałam miesiączkę 27 października i trwała do 1 listopada . Wczoraj miałam ciemno czerwone krwawienie które dziś już ustało. Czy coś jest nie tak ? czy czasem może tak się stać ? sypiam z moim facetem prawie codziennie .

Kochana najlepiej będzie jak zadasz to pytanie ekspertowi. My możemy tobie jedynie powiedzieć co my uważamy, jak było u nas.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...