Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

iszmaona
Lubię jak jest ruch w pracy, wtedy szybko leci dzień.

Agusia a ile waży Emilka? Mój smyk to taki jest chudy, że zaczynam się troszkę niepokoić

niecałe 24 kg
ruch =owszem czas szybko mija...tylko na recepcji dziś gostek taki starszy i strasznie sie pogubił,az mi go było żal i drugi przyjechał recepcjonista do pomocy ,bo tamten tak namieszał ,że nie wiadomo było kto na jaki pokój
i tak biegałam i starałam sie jakos ogarnąć sajgon

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
iszmaona
Lubię jak jest ruch w pracy, wtedy szybko leci dzień.

Agusia a ile waży Emilka? Mój smyk to taki jest chudy, że zaczynam się troszkę niepokoić

niecałe 24 kg
ruch =owszem czas szybko mija...tylko na recepcji dziś gostek taki starszy i strasznie sie pogubił,az mi go było żal i drugi przyjechał recepcjonista do pomocy ,bo tamten tak namieszał ,że nie wiadomo było kto na jaki pokój
i tak biegałam i starałam sie jakos ogarnąć sajgon

kurczę, nie mam do kogo się odnieść, bo dzieci w wieku Emilki w swoim otoczeniu brak. O ile istnieje cos takiego jak waga przeciętna 9 latki, to ile wynosi?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
agusia20112
iszmaona
Lubię jak jest ruch w pracy, wtedy szybko leci dzień.

Agusia a ile waży Emilka? Mój smyk to taki jest chudy, że zaczynam się troszkę niepokoić

niecałe 24 kg
ruch =owszem czas szybko mija...tylko na recepcji dziś gostek taki starszy i strasznie sie pogubił,az mi go było żal i drugi przyjechał recepcjonista do pomocy ,bo tamten tak namieszał ,że nie wiadomo było kto na jaki pokój
i tak biegałam i starałam sie jakos ogarnąć sajgon

kurczę, nie mam do kogo się odnieść, bo dzieci w wieku Emilki w swoim otoczeniu brak. O ile istnieje cos takiego jak waga przeciętna 9 latki, to ile wynosi?

ja sprawdzam na siatkach centylowych i Emilka jest pod 25 centylem-co znaczy ,że na 100 % dzieci w jej wieku 25 ma taka wagę

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

iszmaona
IWA23
frania
Moja Jula ma 6 lat z kawałkiem i waży prawie 27 kg :o_noo:

Mój chudzielec ma 11l i dopiero osiągnął wagę 30kg a Mati ma 24albo 25.

to szczuplaczek. Ale mąż też szczupły mocno więc miał w kogo się wdać

No nie tylko po mężu ja też taki oświecimiak byłam,jak miałam 18l to przy wzroście 168 miałam 45kg wagi.Ja dopiero z wagą skoczyłam jak zachorowałam.I skoczyłam z rozmiaru 34 na 42.

Odnośnik do komentarza

IWA23
iszmaona
IWA23

Mój chudzielec ma 11l i dopiero osiągnął wagę 30kg a Mati ma 24albo 25.

to szczuplaczek. Ale mąż też szczupły mocno więc miał w kogo się wdać

No nie tylko po mężu ja też taki oświecimiak byłam,jak miałam 18l to przy wzroście 168 miałam 45kg wagi.Ja dopiero z wagą skoczyłam jak zachorowałam.I skoczyłam z rozmiaru 34 na 42.

łoooo no to faktycznie wagę miałaś niczym kurczak hehe

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Dzięki Iwa, uspokoiło mnie to, że z Szymona też chudzina.

Takie dzieci też muszą być ;)
Jedyne pociesza mnie to że mimo ich szczupłości to nie mam problemu z jedzeniem, to jest zadowalające bo nie trzeba kombinować z jedzeniem i zarazem sprawdzać czemu nie chcą jeść.

Odnośnik do komentarza

Niby wiem, że muszą, ale jak przedszkolanka mówi, że ma ciary jak go przebiera, a i lekarzowi też sie palęło coś o dziecku jak z oświęcimia to włącza mi się dumanie.
Ale u mnie podobnie jak z Twoim Szymonem, je dość ładnie. Nie zawsze wszystko zmiecie z talerza, ale je wszystkie posiłki dziennie.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Niby wiem, że muszą, ale jak przedszkolanka mówi, że ma ciary jak go przebiera, a i lekarzowi też sie palęło coś o dziecku jak z oświęcimia to włącza mi się dumanie.
Ale u mnie podobnie jak z Twoim Szymonem, je dość ładnie. Nie zawsze wszystko zmiecie z talerza, ale je wszystkie posiłki dziennie.

Wiem o czym mówisz bo ja taka byłam i może dla tego jakoś budowa Szymka jakaś mi nie straszna,ale nie powiem ,że na początku nie umiałam się przyzwyczaić,bo Szymek nie zawsze taki był on tak do 7l miał taką fajną budowę jak moja Hanka taki akurat ani chudy ani gruby.ale jednego roku tak mi skoczył w cm że nagle zrobił się chuderlak że na żebrach można grać.

Odnośnik do komentarza

Koleżanka mojej mamy ma syna, który jadł mniej wiecej co 2 dni i jak go wołała na obiad to jej mówił "ale mamo przecież jadłem wczoraj"!!!! :o_noo: i on dopiero był chudy! Ale wyrósł na dorodnego mężczyznę :oczko: i naprawdę normalnego wagowo. Ok jest szczupły ale widząc go nie zastanawiam się czy był głodzony w piwnicy na sałacie :wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...