Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

jbio

Znacie ten ohydny dowcip?
Pyta blondynka blondynkę :)
Jak spędziłaś Sylwestra?
Nie spędziłam, sam zszedł :)

Nie znałam :sofunny:
Ale Jbio przyznam, że nie spodziewałabym się z twojej strony kawału o takiej treści ;). Znów to mylne wyobrażenie o ŚJ ;)

agusia20112
ja to normalnie nie wiem jak to bedzie jak nie znajdę jakiejś pracy na umowę....ciekawe z czego potem emeryturę będę miała???????????????:alajjj::alajjj:

normalnie nigdzie nie chca nawet terminowej umowy dać....nawet w sklepie na zlecenie tylkoAgusia, a może odkładaj sobie z tego co zarobisz i wpłacaj na trzeci filar, będziesz miała z tego więcej niż potem z ZUS-u.
Sąsiadka jest opiekunką do dziecka, nie ma żadnej umowy, i co miesiąc wpłaca sobie 100 zł na trzeci filar (na razie na więcej nie może sobie pozwolić). Zawsze to jakieś rozwiązanie, by na przyszłość nie zostać z niczym.

♥Perełka♥
A ja dziś umówiłam się w końcu na cytologię (zaległą)...
Pewnie znowu bym zwlekała, ale od tygodnia mam uczucie pełności w piersiach - normalnie, jak w trakcie karmienia cycem; do tego siarę mam.

Miała któraś tak?

Koleżanka z mojego wątku tak ma, u niej akurat miało to związek z przedmenopauzą (nie pamiętam dokładnej nazwy). Dostała jakieś leki.
A żeby sprawdzić czy ma się tę "przedmenopauzę", to można sobie w aptece test kupić. Ponoć jest całkowicie wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Agusia – trzymam kciuki żeby jak najszybciej znaleźli przyczynę kaszlu u Emilki.
Wiesz, tak sobie myślę, że to dobrze, że idzie do szpitala, przynajmniej ją przebadają pod każdym kątem, a Ty nie będziesz musiała chodzić z nią po lekarzach i prosić się o badania, a potem czekać na terminy.
Dużo zdrówka dla Emilki a Tobie sił!

Odnośnik do komentarza

jbio
JADZIK a czemu Wy BN nie obchodzicie?
I właśnie jakie święta macie?

Bo to święto katolickie, a my w trójcę nie wierzymy, wiec nam się Bóg nie narodził :Oczko: Mamy mamy paschę, świeto namiotów, nowiu itd... czyli te starotestamentowe... ::): O, i jeszcze oczywiście jeden dzień w tyg ustanowiony w dekalogu, toteż dzień święty :D

Ja się kawałame nie zgorszę, jeśli ten Sylwester był męzem blondynki :D

Dziubala- mała na spacerku spała, bylismy całą rodzinką, mąż córy i pies ::):

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Oooo... widzę temat wiary;

Wiecie.... ja większość życia - byłam przekonana, że Polacy to tylko katolicy; sama nie wiem czemu.... może dzięki Janowi Pawłowi II.

A ja tam katoliczka.... baaa..... praktykująca :yes:

Jadzik -a Ty Ewangelik???

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Oooo... widzę temat wiary;

Wiecie.... ja większość życia - byłam przekonana, że Polacy to tylko katolicy; sama nie wiem czemu.... może dzięki Janowi Pawłowi II.

A ja tam katoliczka.... baaa..... praktykująca :yes:

Jadzik -a Ty Ewangelik???

Ja też kiedyś tak myślałam, że polacy to tylko katolicy :D Nie byłam świadomoa, zę są inne wyznania, no jesynie o ŚJ w KK się mówiło i było ich widać, bo po domach chodzą, ale wiadomo jak się o tym wyznaniu mówi w KK, więc niejako go nie uznaąłałm... Nie, ja nie Ewangelik :Oczko:

♥Perełka♥

Dziubala - dzięki, ale chyba jestem na to za młoda ;)

Z tym stanem przed menopałzą to różnie bywa, mojej siostrze sie zaczeło nieduzo po trzydziestce, nie sama menopałza, ale taki stan przed, do tego tarczyca jakaś się pzrejawiała... Brała jakieś tabsy i jest lepiej::):

Agusia- dobrze, że córcia tak nastawiona na szpital ::): Będzie dobrze, jeszcze zeby wyniki były dobre!!! ::):

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ja z samego rana juz pieke kurczaczka
dzis i jutro praca ,więc trzeba zostawić jedzenie dla ferajny

a ja kupilam gotowce, zeby maz nie mial za duzo do roboty;)

czuje sie jakbym jechala na tortury, a nie na egzamin
(egz mam w ciagu tyg)

przezywam to strasznie - wiem, powinnam zluzowac-ale sie nie da://///

Odnośnik do komentarza

ITruth zdrówka dla Was!
Helena nie da się nie denerwować. mój brat 4 razy zdawał i 4 razy z nim byłam i 4 razy miałam stan przedzawałowy, chociaż to on zdawał... będziemy mocno trzymać kciuki, musi się udać:)

Ja już wstałam, mała szaleje, a mężu się wysypia..:/wrrr żeby tak chociaż raz powiedział, żebym to ja pospała...ech..

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
ja z samego rana juz pieke kurczaczka
dzis i jutro praca ,więc trzeba zostawić jedzenie dla ferajny

a ja kupilam gotowce, zeby maz nie mial za duzo do roboty;)

czuje sie jakbym jechala na tortury, a nie na egzamin
(egz mam w ciagu tyg)

przezywam to strasznie - wiem, powinnam zluzowac-ale sie nie da://///

Trzymam mocno,mocno kciuki :)

Odnośnik do komentarza

curry
Helenka, trzymam kciuki!!!!! Oddychaj głęboko, skup się na zadaniu i nie myśl o stresie tylko o tym co masz zrobić!

Ja też się stresuje bardzo jak mam jakieś egzaminy i mam coś odpowiadać czy robić,i np jak zdawałam egzamin zawodowy to też myślałam że wezmę sobie jakieś leki na uspokojenie od ojca,ale w dzień egzaminu bolał mnie ząb i stresu w ogóle nie miałam bo myślałam tylko o tym nieszczęsnym zębie i o tym aby jak najszybciej się ten egzamin skończył tak mnie napierdzielał :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...