Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Helena
curry

Ale to chodziło o PRZYMUSOWĄ pracę. A nie dla chętnych. Prawa jakie są łamane pisałam dokładnie co do ustaw :)

wiem, doczytalam:P

***
chyba jednak powroce do multi, niz strona po stronie- bo sie gubie:lol:

Heheh ja wiem, to po to żeby się nie dało Ciebie zacytować, jak kiedyś :sofunny:
:oczko:

Odnośnik do komentarza

jbio
curry
jbio
żadnych!

Czyli możemy bić, głodzić?

Nie, nie . Chodziło mi o prawa w sensie przywileje, takie jak w/w.
Oczywiście, że nie możemy kogoś bić, torturować itd.
Ale skoro więzienie ma być karą, to jaką karą jest oglądanie tv?

Aaaaaaaa przywileje, nie prawa :)) Z przywilejami się zgadzam w 100%. Żadnego TV, siłowni, itp. Też bym to wyeliminowała.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że my możemy tu dyskutować, gdybać myśleć jak tu co polepszyć, aby coś uskutecznić, a poza nasze forum nie wyjdzie.
Nic się nie zmieni, póki ktoś normalny nie zasiądzie w departamencie sprawiedliwości-czy jak to się nazywa.
Albo się zmieni jak któryś morderca czy pedofil skrzywdzi dziecko jakiegoś ważnego polityka.
My prosty lud nie mamy prawa głosu.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Helena
czesc:usmiech:

mezu chory, wczoraj juz sobie zrobil wolne
dzis dzieciaki wczesniej odebrane z pkola
starsze wymiotowalo- przespala sie, zjadla i narazie nie jest zle
ale mlodszak mi sie calkiem niedawno zwymiotowal, i muu skoczyla temp -39,5 ma teraz
pewno cora tez miala wczesniej temp

zobaczymy co przyniesie wieczor i noc

Daffodil

Helena co do tego pytania dziecka o rzeczy oczywiste, to ja przyznaję, że mnie to u mojego M. drażni, już piszę dlaczego :) W momecie kiedy pytasz o coś co i tak trzeba zrobić, kiedy dziecko mówi 'nie', sytuacja robi się gówniana jednym słowem :) No bo po co zadajesz mu pytanie, skoro i tak nie liczysz się z jego zdaniem. No zastanów się czy na Ciebie dobrze by to działało, gdyby ktoś poprosił Cię o wyrażenie zdania, a i tak zrobił po swojemu? Pytania jak najbardziej, ale o to z czym zje kanapkę, a nie o to czy ubierze czapkę przy -10 :)

acha to teraz rozumie, no tak takie pytania to faktycznie bezsensu:wink:

Daffodil
Helena portasy zszyte? :)

W jakim celu aż o 4 wstawałaś? Straszna godzina :)

zszyte, ale paskudnie wyszlo i musze poszukac jakis fajnych latek:wink:
a wstalam do pracy- zaczynam o 6
godzine potzrebuje dla siebie, niecala godzine na dojazd:wink:

cdn:lol:
zdrowka zycze:zwyrazami_milosci:

curry
jbio
Kochane jak dla mnie, mordercy ale umyślni mordercy i pedofile to groźni przestępcy.
Oni nie powinni mieć żadnych praw.
Do więzienia i egzystencja , nic więcej.
Zero tv, zero książek nic, kompletnie nic.
Może to by czegoś nauczyło przyszłych przestępców, albo i nie :(

Żadnych oprócz prawa do życia?
no ja tez tak chce...:smile_move:

curry
jbio
curry

Czyli możemy bić, głodzić?

Nie, nie . Chodziło mi o prawa w sensie przywileje, takie jak w/w.
Oczywiście, że nie możemy kogoś bić, torturować itd.
Ale skoro więzienie ma być karą, to jaką karą jest oglądanie tv?

Aaaaaaaa przywileje, nie prawa :)) Z przywilejami się zgadzam w 100%. Żadnego TV, siłowni, itp. Też bym to wyeliminowała.

a wlasnie...tak wlasnie powinno byc...i dlaczego tak nie jest:hmm:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

jbio
Najgorsze jest to, że my możemy tu dyskutować, gdybać myśleć jak tu co polepszyć, aby coś uskutecznić, a poza nasze forum nie wyjdzie.
Nic się nie zmieni, póki ktoś normalny nie zasiądzie w departamencie sprawiedliwości-czy jak to się nazywa.
Albo się zmieni jak któryś morderca czy pedofil skrzywdzi dziecko jakiegoś ważnego polityka.
My prosty lud nie mamy prawa głosu.

Ehhh niby mamy, poprzez wybory danych polityków. Ale co z tego jak oni kłamią?

Italy

a wlasnie...tak wlasnie powinno byc...i dlaczego tak nie jest:hmm:

Właśnie nie wiem. Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
To jest taka sytuacja jak w przypadku policji w PL. Prawo chroni bardziej złoczyńcę niż policjanta. Przeciez to chore, zeby policjant bał się strzelić do złoczyńcy, zeby później nie iśc do więzienia. Całymi latami będzie się ciagnęło śledztwo. Wiecie, ze ta 17 letnia dziewczyna mogłaby żyć, gdyby ktos z góry nie bał się wziac na siebie odpowiedzialności i wydał rozkaz zastrzelenia tego kolesia? Góra, boi się podejmowac takie decyzje, zbyt duże ryzyko że jak cos pójdzie nie tak, to za to odpowiedzą.

no niedlugo to bedzie strach stanac w obronie wlasnej-zeby krzywdy przestepcy nei zrobic

Odnośnik do komentarza

Helena
iszmaona
To jest taka sytuacja jak w przypadku policji w PL. Prawo chroni bardziej złoczyńcę niż policjanta. Przeciez to chore, zeby policjant bał się strzelić do złoczyńcy, zeby później nie iśc do więzienia. Całymi latami będzie się ciagnęło śledztwo. Wiecie, ze ta 17 letnia dziewczyna mogłaby żyć, gdyby ktos z góry nie bał się wziac na siebie odpowiedzialności i wydał rozkaz zastrzelenia tego kolesia? Góra, boi się podejmowac takie decyzje, zbyt duże ryzyko że jak cos pójdzie nie tak, to za to odpowiedzą.

no niedlugo to bedzie strach stanac w obronie wlasnej-zeby krzywdy przestepcy nei zrobic

Jak dla mnie to już jest strach przy dzisiejszym prawodawstwie. Ale w obronie rodziny każdemu bym nóż między żebra wsadziła bez mrugnięcia okiem.

Odnośnik do komentarza

Helena
czesc:usmiech:

mezu chory, wczoraj juz sobie zrobil wolne
dzis dzieciaki wczesniej odebrane z pkola
starsze wymiotowalo- przespala sie, zjadla i narazie nie jest zle
ale mlodszak mi sie calkiem niedawno zwymiotowal, i muu skoczyla temp -39,5 ma teraz
pewno cora tez miala wczesniej temp

zobaczymy co przyniesie wieczor i noc

Daffodil

Helena co do tego pytania dziecka o rzeczy oczywiste, to ja przyznaję, że mnie to u mojego M. drażni, już piszę dlaczego :) W momecie kiedy pytasz o coś co i tak trzeba zrobić, kiedy dziecko mówi 'nie', sytuacja robi się gówniana jednym słowem :) No bo po co zadajesz mu pytanie, skoro i tak nie liczysz się z jego zdaniem. No zastanów się czy na Ciebie dobrze by to działało, gdyby ktoś poprosił Cię o wyrażenie zdania, a i tak zrobił po swojemu? Pytania jak najbardziej, ale o to z czym zje kanapkę, a nie o to czy ubierze czapkę przy -10 :)

acha to teraz rozumie, no tak takie pytania to faktycznie bezsensu:wink:

Daffodil
Helena portasy zszyte? :)

W jakim celu aż o 4 wstawałaś? Straszna godzina :)

zszyte, ale paskudnie wyszlo i musze poszukac jakis fajnych latek:wink:
a wstalam do pracy- zaczynam o 6
godzine potzrebuje dla siebie, niecala godzine na dojazd:wink:

cdn:lol:

zdrówka dla męzusia i dzieciaków

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

curry
Helena
iszmaona
To jest taka sytuacja jak w przypadku policji w PL. Prawo chroni bardziej złoczyńcę niż policjanta. Przeciez to chore, zeby policjant bał się strzelić do złoczyńcy, zeby później nie iśc do więzienia. Całymi latami będzie się ciagnęło śledztwo. Wiecie, ze ta 17 letnia dziewczyna mogłaby żyć, gdyby ktos z góry nie bał się wziac na siebie odpowiedzialności i wydał rozkaz zastrzelenia tego kolesia? Góra, boi się podejmowac takie decyzje, zbyt duże ryzyko że jak cos pójdzie nie tak, to za to odpowiedzą.

no niedlugo to bedzie strach stanac w obronie wlasnej-zeby krzywdy przestepcy nei zrobic

Jak dla mnie to już jest strach przy dzisiejszym prawodawstwie. Ale w obronie rodziny każdemu bym nóż między żebra wsadziła bez mrugnięcia okiem.

ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Iwonek - kciuki zaciskam, powodzenia :)

ja rowniez zycze powodzenia:wink:

Dziubala jak po usg?

Daffodil
agusia20112
Daffodil

Chwila, przecież są zasiłki dla bezrobotnych i inne zapomogi społeczne.
Nie są to duże pieniądze, ale żyć się z nich, a znam nawet takich, którym się 'nie opłaca pracować' :whistle:

w temacie zasiłku
jest on pół roku/czasami rok ale to max
i aby go dostać trzeba przepracowac wcześniej chociaż rok...a są tacy co nie mają stałej pracy długo...i to nie bo nie chcą
sa rejony w Polsce gdzie pracy po prostu nie ma

Absolutnie nie będę tego tematu podejmować, bo znowu będzie wojna :)
Tak więc w temacie zasiłków i innych rzeczy tego typu - pas :)

Daffodil- a ja to bym chciala zebys podjela temat:wink:

ciekawi mnie tez czemu uwazasz, ze Twoje zdanie moze wywolac wojne:P

Italy
i jeszcze taki krotki temat chce z wami poruszyc:smile_move: zarzuce i uciekam :sofunny: dam wam czas do namyslu:sofunny:

oczywiscie pytam bo znowu maialam dyskusje z Misiem:sofunny:

ostatnio we wiadomosciach znowu bylo glosno o tym Ukrainskim ruchu feministek "FEMEN"...
i chcialam sie was zapytac co wy na to..
popieracie...
czy to dziala...no to znaczy te gole cycki...i czy to w tych czasach naprawde jedyna droga zeby zostac zauwazonym..pokazac cycki:noooo:

mnie "dzisiejsze" feministy irytuja- dosc czesto sie "zagalopywuja" ze swoimi "feministycznymi" pogladami

oczywisice wiele zawdzieczamy ruchowi feministycznemu, no ale nie dzisiejszym feministkom

latanie z golymi cycami, chocby i w slusznej sprawie, jest mocno prostackie

Odnośnik do komentarza

agusia20112
my byliśmy na zakupach
rozmawialiśmy z M....i jutro podejmiemy wspólną decyzje co do pracy M
czy zostaje na starych smieciach za mniejsza kasą -do wiosny,bo od marca penie praca ruszy pełna parą...i wiecej czasu w domu
albo wyciąg i wieksza kasa ,ale i codziennie po 12 godzin nieobecności w domu

powodzenia :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Curry widziałam zębiska. Nie wiem, kto decyduje o zamieszczeniu akurat takich zdjęć, ale chyba nie do końca ma odpowiednio rozwinięty zmysł estetyki.

Co do feministek ukraińskich, to nie bardzo pojmuję jak pokazywanie się topless ma się do feminizmu? Przecież feministki walczą o równe prawa, walczą z seksizmem.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
my byliśmy na zakupach
rozmawialiśmy z M....i jutro podejmiemy wspólną decyzje co do pracy M
czy zostaje na starych smieciach za mniejsza kasą -do wiosny,bo od marca penie praca ruszy pełna parą...i wiecej czasu w domu
albo wyciąg i wieksza kasa ,ale i codziennie po 12 godzin nieobecności w domu

jeśli zdecydujecie się na 2 opcję, to co będzie po sezonie zimowym?

Odnośnik do komentarza

chyba trzeba zrobić jak Yvone, wyłączyć funkcję reklam

my tak o więźniach, naszych polskich, patrzcie jak kulawe prawo jest w GB :glass:

wiem, że to z plotka :D, ale tym się nie sugerujcie ;)

Znany dziennikarz BBC był brutalnym pedofilem i gwałcicielem! Skrzywdził ponad 450 osób

jak to możliwe, że przez 50 lat robił co chciał? Przecież ludzie którzy z nim współpracowali tym wiedzieli!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...