Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

iwonek
Witam się kochane::):

Agusia, to samo co Yvonne miałam pisac. Niby się to odczuwa jako jakąś porażkę, bo gościa od początku nie rozgryzłaś, ale jaka wina? Jesli robiłas wszystko żeby związek uratować, a on nie wykazuje chęci, no to sorry Winnetou! A przepraszam, Ty żadnego życia towarzyskiego przed dziećmi nie miałaś??

Mam pytakno do mam dziewczynek::): Idziemy na urodziny do dwulatki, co kupić??? Tak ok 50 do maxxx 100???? Na pewno jakies bukieciki z lizaków porobimy jeszcze o d chłopców, ale zupełnie pojęcia nie mam jeśli o dziewczyńskie zabawki chodzi....

moja jest zakochana w kucykach ...wszystko z My Little Pony jest suuuuuper...a ma tak juz od kiedy skonczyla poltora roku:smile_move:

iwonek
iszmaona, to drzemki ja akurat uwielbiam u dzieci, bo trwają ok 3h::): i bez problemu w dzięń zasypiaja;) moze dlatego takie przeboje wieczorami. Chociaz Tymek odkąd 2lata skończył sam zasypia wieczorami, Ksiązeczka smeranie plecków i spi. Ale młodszy:Padnięty: Wymiękam z nim:Oczko: COś jak u Jadzik:Oczko: No ale ja spałam z dzieciakami, nie potrafiłam do łożeczka odłożyć;) I teraz z Szymusiem też śpie, ale on tak się odkrywa, że przy tych chorobach by sam wymarzł zapewne.... Byle do wiosny;)

ja tez spie z Mela jak jest chora zeby ja przykrywac:smile_move: a jak spi sama to przynajmniej 3 razy wstaje w nocy zeby ja przykryc:yyy:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

frania
Agusia, dziewczyny napisały już wszystko. Widzę, że jesteś silną kobietą. Jeśli podejmiesz decyzję o rozstaniu, to bądź konsekwentna. Jeśli zdecydujesz, że dajesz mu szansę i próbę - bacznie go obserwuj.

Ale z tego, co czytam, to chyba szansa niewiele da :36_2_21:

Powiem ci tylko, że ja też przez takie rozstanie przechodziłam i miałam wszystkich przeciwko sobie, nawet rodziców. Był to najgorszy okres w moim życiu, mimo tego, że rozwodziłam się nie mając dzieci. Ale dałam radę.

Najważniejsze, abyście były szczęśliwe: ty i twoje córki :36_1_67: Banalne to, ale prawdziwe.

Fran nie miałam pojęcia, że takie przejścia masz za sobą... Przykre to, że wsparcia od rodziców nie otrzymałaś, ale tym większe brawa dla Ciebie, że wytrwałaś w decyzji i pomyślałaś przede wszystkim o tym co jest dla Ciebie dobre, a nie o tym co pomyślą i powiedzą inni :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Italy

ja tez spie z Mela jak jest chora zeby ja przykrywac:smile_move: a jak spi sama to przynajmniej 3 razy wstaje w nocy zeby ja przykryc:yyy:

Ja sie boje, że jak zasnę to mnie nic już nie obudzi po tylu nieprzespanych nocach:hahaha:

u nas lego najlepsza zabawka, inne po paru minutach w kąt idą a lego cały czas na topie, więc może to dobry trop;)

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

iwonek
Italy

ja tez spie z Mela jak jest chora zeby ja przykrywac:smile_move: a jak spi sama to przynajmniej 3 razy wstaje w nocy zeby ja przykryc:yyy:

Ja sie boje, że jak zasnę to mnie nic już nie obudzi po tylu nieprzespanych nocach:hahaha:

u nas lego najlepsza zabawka, inne po paru minutach w kąt idą a lego cały czas na topie, więc może to dobry trop;)

Mela z klockow to lego nie za bardzo....ale za to drewniane uwielbia...takie wysokie "zamki" buduje:smile_move:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

frania
iwonek
o rajuuuu, to każde dziecko inne, myślam że lego to wszystkie lubią:Oczko: Jeszcze pomyslę;)

większość lubi :wink:

O, Zonia od nas dostała na Mikołaja moje pierwsze zoo z duplo i pięknie się bawi

ale ona w ogóle taka "lubiąca układanie, figurki" :D

Kuba też lubi bardzo. Tym Zoo bardzo długo się bawił.
Teraz powoli w stronę zwykłych Lego uderza.

Odnośnik do komentarza

a prosze cie bardzo Daff:smile_move:
Od kilku tygodni coraz większy niepokój budzą pigułki antykoncepcyjne tzw. trzeciej generacji tj np Yasmine, Cilest, Diane, Varnoline, Méliane, Logest oraz inne. Francuska Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków apeluje do lekarzy, by jak najszybciej ograniczyli ich przepisywanie kobietom.

Już w roku 2001 zespół prof. Algry przedstawił wyniki badań, które wskazują, że pigułki trzeciej generacji mogą dwukrotnie zwiększać ryzyko udaru mózgu u kobiet oraz sprzyjają powstawaniu zakrzepów w naczyniach kończyn dolnych w większym stopniu niż pigułki drugiej generacji.

Według Państwowej Agencji Bezpieczeństwa Leków (ANSM) chodzi o pigułki, które zawierają preparaty hormonalne o nazwach dezogestrel i gestoden. Znajdują się one na rynku od lat 90. i - w porównaniu do pigułek starszego typu - rzadziej powodują one tycie i mdłości. Zwiększają jednak dwukrotnie ryzyko zatorów, wylewów krwi do mózgu i zawałów serca.
Dodatkowe zagrożenie udarem u kobiet zażywających pigułki stanowiły oczywiście takie czynniki, jak palenie, nadciśnienie i podwyższony poziom cholesterolu.
Ponad trzydzieści Francuzek, które padły ofiarami tych problemów zdrowotnych, zapowiedziało wniesienie skarg sądowych przeciwko producentom oraz przeciwko samej ANSM - za to, że nie wycofała tych specyfików z rynku. Część skarżących cierpi na częściowy paraliż ciała i inne poważne powikłania. 25-letnia Marion Larat, która ma sparaliżowaną prawą dłoń, przeszła już dziewięć operacji i zaczęła cierpieć na epilepsję - wniosła już skargę do sądu w ubiegłym miesiącu.

Historia pigułki antykoncepcyjnej
Pigułki antykoncepcyjne są oparte na mieszaninie syntetycznych hormonów będących odpowiednikami kobiecych hormonów płciowych.Pigułki pierwszej generacji zostały wprowadzone w latach 60. i zawierały bardzo wysokie stężenia estrogenów i progestagenów. Sprzyjały one powstawaniu zakrzepów w naczyniach krwionośnych, a co za tym idzie ryzyku wystąpienia zawału serca i udaru mózgu.
Druga generacja pigułek została wprowadzona do sprzedaży w latach 70. Zawierały one progestageny i mniejsze dawki estrogenów, dzięki czemu miały nieść ze sobą mniejsze ryzyko powstawania zakrzepów. Badania wskazywały jednak, że mogą one sprzyjać powstawaniu zakrzepów u kobiet palących i z nadciśnieniem. Ponadto zawarte w nich progestageny wywoływały różne niepożądane skutki uboczne, jak tycie czy trądzik.
W następnej dekadzie wprowadzono pigułki trzeciej generacji, które zawierały mniejsze dawki estrogenów, ale też inny zestaw progestagenów, co miało ograniczać skutki wywoływane przez progestageny w pigułkach drugiej generacji.

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

curry
Italy
moj komp otworzyl bez problemu...:36_2_39: czyli co? mam konia :36_2_39:

Nie wiem ale jakby co jesteśmy już dwie!
Zaraz sprawdzę....

No to będziemy we trzy jak coś :hahaha: bo ja też otworzyłam to bez problemu :lol:

A tak w ogóle to witam sercecznie :Kiss of love: dawno mnie u Was nie było:o_noo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...