Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Od Jadzik

taki poród to mogłam sobie tylko wymarzyć.
Jak o 3h miałam 2cm rozwarcia to o 8h już 10cm.Rodziłam bez nacięcia i tylko niewiele pękłam.Teraz normalnie już wstałam do toalety,jednak po Oliwce miałam złe wspomnienia,niepotrzebnie.Maleństwo urodziło się 8,25 ,na imię będzie miala Ada (nie skrót od adrianny tylko poprostu ada)

Odnośnik do komentarza

iwonek

Myślisz że komuś by się chciało tyle naklepanych stron ogarniac

Są tacy :lol:

Witam po kilkutygodniowej przerwie :)

Miałam zaglądnąć wcześniej, ale najpierw chciałam poczytać zaległości i tak nadrabiałam co kilka dni po parędziesiąt stron, bo szłyście jak burza ;). Naprawdę była to pasjonująca lektura, nie mogłam się oderwać i to wczytanie się w różne tematy pozwoliło mi oderwać myśli od tego co ostatnio przechodziłam... :(
Ale wychodzę na prostą :)

JadzikGRATULACJE :zwyrazami_milosci::mylove:, to Cię Maluszek przetrzymał ;). Ada witaj na świecie ::):

Jbio - dobrze, że wróciłaś do starego nicka :)

Helena – nie poddawaj się z prawkiem, może do 6 razy sztuka. W końcu się uda! :)

Iwa – chorobowo u Was :(, duuużo zdrowia!

Oopsy Daisy - trzymam kciuki za owocne starania od wiosny :)

Ivonek – za Ciebie też kciuki za dzidziusia!

Agusia
– cieszę się, że ta praca lepsza i super, że trafiła się w weekendy, tak jak chciałaś :). A zarobek spoko :)

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ja po pracy,padnięta strasznie
ale za 6,5 godziny dostałam 120 zł
4 apartamenty po 20 zł i jeden za 40 zł

AGUSIA za takie pieniążki to można pracować :)
I do tego dziewczynki z Panem i władcą a Ty spokojnie pracowałaś.
Super sprawa.

Mnie się udawało przez 2 m-ce łączyć pracę popołudniową ze zmianami męża, ale zaniedbywałam dzieci, więc dałam sobie spokój.

Ale U cb inaczej to wygląda, pewnie zadowolona jesteś?:36_19_3:

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Agusia – wiesz, przyszło mi na myśl, że może dobrze byłoby zmienić tytuł tego wątku, albo jeśli nie całkiem zmienić, to go rozbudować, żeby inne osoby wiedziały, że tu nie tylko o aborcji się pisze.

Muszę już zmykać, ale więcej napiszę (w końcu nadrabiałam zaległości i mam pytania/uwagi itp.), jak nie wieczorem, to może jutro.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Agusia – wiesz, przyszło mi na myśl, że może dobrze byłoby zmienić tytuł tego wątku, albo jeśli nie całkiem zmienić, to go rozbudować, żeby inne osoby wiedziały, że tu nie tylko o aborcji się pisze.

Muszę już zmykać, ale więcej napiszę (w końcu nadrabiałam zaległości i mam pytania/uwagi itp.), jak nie wieczorem, to może jutro.

Miłego dnia :)

słuszna uwaga.
Macie pomysly?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...