Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

cd.

IWA23
Kiedyś na religii ksiądz mówił o stworzeniu świata itd,więc zapytałam księdza skoro bóg stworzył świat ludzi,bo wcześniej była ciemność itd to skąd on się wziął i wiecie co za to pytanie dostałam uwagę.
Haha, jakbym o sobie czytała. Przy czym nie dostałam uwagi, tylko wyjaśnienie, że tak trzeba wierzyć :D. A zabawne, bo mój syn na religii rok temu zadał księdzu podobne pytanie, czyli co było przed bogiem i ksiądz powiedział, że pierwszy był bóg i musi w to wierzyć, bo nawet w biblii jest to napisane. Wow, ale wyjaśnienie, i jak tu dziecko ma zaspokoić ciekawość? Przecież samą wiarą nie można wszystkiego tłumaczyć, a przynajmniej nie wszystkim :Oczko:

curry
iszmaona
IWA23
Kiedyś na religii ksiądz mówił o stworzeniu świata itd,więc zapytałam księdza skoro bóg stworzył świat ludzi,bo wcześniej była ciemność itd to skąd on się wziął i wiecie co za to pytanie dostałam uwagę.

własnie z tego powodu szkoła powinna być świecka. Na biologii co innego na religii co innego.

Popieram.

Ja też.

agusia20112
sporo czytała o dinozaurach,i spytała ksiądz na religii jak opowiadał o narodzinach Jezusa-czy to było po dinozaurach
ksiądz (młody mężczyzna-jego pierwsze lekcje religi) sam nie wiedział jak jej to wytłumaczyć
Emilka pyłała ,że jak to Biblia mówi ,że najpierw były zwierzątka,potem arka Noego
ksiądz naucza że początek ery od Narodzenia Jezusa się zaczyna....dziecku ciązko to wszystko ogarnąć

Inteligentna Emilka, świetnie księdza podeszła :Śmiech:

agusia20112
i tak dla wiadomości
u córki w pokoju wisi krzyż,w jej klasie też(nigdy mi nie przyszło do głowy to negować),widziałam tez kiedyś w urzędzie w pokoju wisiał na ścianie

A mnie strasznie krzyże w szkole i urzędach przeszkadzają. Uważam, że nie powinny wisieć w publicznych miejscach, poza miejscami do tego stosownymi typu kościół itp.

cdn.

Odnośnik do komentarza

Insana pisząc swoje posty tez często sprawiała innym przykrość,nawet jeśli nie zamierzoną to jednak,i to ni dlatego ,że jest wypowiedzi były jak najbardziej zgodne z faktem ,ale dla tego ,że porównania były bardzo obraźliwe
i te ataki na Ś.J i jeszcze sie dziwiła ,że ktoś odmawia dyskusji z nią ,bo nie rozumie ,że ktoś może po prostu nie chce pisać z kimś kto ma takie a nie inne poglady

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Insana pisząc swoje posty tez często sprawiała innym przykrość,nawet jeśli nie zamierzoną to jednak,i to ni dlatego ,że jest wypowiedzi były jak najbardziej zgodne z faktem ,ale dla tego ,że porównania były bardzo obraźliwe
i te ataki na Ś.J i jeszcze sie dziwiła ,że ktoś odmawia dyskusji z nią ,bo nie rozumie ,że ktoś może po prostu nie chce pisać z kimś kto ma takie a nie inne poglady

Wiecie, żeby jeszcze te poglądy były w 100% słuszne, albo w 100% prawdą, to rozumiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

jbio
agusia20112
Insana pisząc swoje posty tez często sprawiała innym przykrość,nawet jeśli nie zamierzoną to jednak,i to ni dlatego ,że jest wypowiedzi były jak najbardziej zgodne z faktem ,ale dla tego ,że porównania były bardzo obraźliwe
i te ataki na Ś.J i jeszcze sie dziwiła ,że ktoś odmawia dyskusji z nią ,bo nie rozumie ,że ktoś może po prostu nie chce pisać z kimś kto ma takie a nie inne poglady

Wiecie, żeby jeszcze te poglądy były w 100% słuszne, albo w 100% prawdą, to rozumiem.
ale nawet jesli,to nie stoisz na rynku i nie agitujesz,nie zmuszasz do datków i nie "nawracasz" pod groźba chłosty....kazda ma prawo do wiary ,jeśli tylko nie odbija sie to niekorzystnie na innych

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

cd.

agusia20112

a tak jeszcze odnośnie prawa do zycia dla wszystkich,a łatwo się opowiadamy przeciw aborcji,nawet chorych dzieci,ale potem to "niech będą z dala od naszych zdrowych),ostatnio na onecie trafiłam na dyskusje o szkołach i przedszkolach gdzie uczęszczają też dzieci upośledzone....i wszyscy są na nie,że te dzieci zagrażają bezpieczeństwu,że ograniczają edukację tych zdrowych itp....więc nasuwa mi sie taki obraz,niech inne rodzą nawet chore dzieci,ale niech trzymają je z dala od nas zdrowych

spotkałyście się też z takim sprzeciwem aby integrować dzieci zdrowe i chore Niestety się spotkałam, ku mojemu zaskoczeniu, bo wcześniej zawsze słyszałam o plusach klasy integracyjnej. Niczego nowego nie odkryję jak napiszę, że tu duże znaczenie ma wychowywanie dzieci, tego czego my dorośli ich uczymy, jakie wartości im przekażemy. Jak dziewczyny wcześniej pisały, dziecko same tego nie wymyśla (np. obśmiania zdrowego inaczej dziecka), tylko gdzieś musiało to usłyszeć...

jbio
Wiecie co ja padam, nie mam już siły do tej kobiety, i widzę, że i Wam się nie uda przepowiedzieć jej, żeby dała se spokój.
Co za uparte stworzenie.
HELENA, AGUSIA , CURRY jeszcze raz dzięki za wstawiennictwo.

Do świadomości INSANY nie będę Tobie odpowiadać na żadne pytania, i wdawać się w dyskusje piszę to ostatni raz. I nie życzę sobie abyś na tym wątku wypowiadała się na temat religii Świadków Jehowy skoro GÓWNO o niej wiesz.Ja nie wypowiedziałam ani słowa więcej na temat Twoich wierzeń, choć je znam od podstaw, więc i Ty uszanuj moje.
Wiesz jbio, bardzo mi się podobało to, że ze swoją wiarą nie jesteś natarczywa (bo taka opinia krąży o ŚJ), ale jestem zaskoczona, że użyłaś takiego słowa. U żadnego ŚJ nie słyszałam dotąd wulgarnego słowa. Uważam, że przesadziłaś z tak niekulturalnym odezwaniem się do Insany. Nie można powiedzieć, że Isnana nic nie wie o ŚJ, natomiast może mieć o niej mylne wyobrażenie, co Ty mogłaś obalić, szkoda, że tego nie zrobiłaś.
Myślę, że każdy ma prawo się wypowiadać czy zadawać pytania. Insana może i jest na swój sposób natarczywa, ale może taki ma styl ;). Natomiast szkoda, że nie wdałaś się w dyskusję, bo można by się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Zauważyłam że Insana jak na katoliczkę ma dużą wiedzę, a i Ty jako ŚJ dysponujesz sporą wiedzą, i mogłaby się ciekawa dyskusja wywołać. Szkoda, że się wycofałaś.

jbio

Swego czasu powstały specjalne Komitety łączności ze szpitalami, w których współpracują lekarze z mężczyznami Świadkami Jehowy, i szukają wszystkich możliwości na bezkrwawe leczenie.

A czemu mężczyznami? Kobiety nie mogą?

cdn.

Odnośnik do komentarza

cd.

curry
Ja bym bardzo chciała żeby Lila od małego miała kontakt z osobami niepełnosprawnymi, chorymi, itd. Tylko wtedy zrozumie do końca, że to są normalni ludzie. Nikt z nas nie jest idealny, a że ktoś ma jaką niepełnosprawność wcale go nie przekreśla. Chcę ją wysłać do przedszkola integracyjnego. I nie boję się o nią wcale. Większość osób z dysfunkcjami nie jest agresywna, a na pewno można znaleźć zdrowe dzieci bardziej agresywne. Dlatego dzieci w szkole wyśmiewają, bo uczą się od rodziców negatywnego stosunku do innych i chorych. Brak kontaktu z innością to potęguje. Dzieci po przedszkolach integracyjnych nie wykazują takich zachowań. Nie widzę w jaki sposób miałoby opóźnić rozwój mojego dziecka bycie w klasie czy w grupie przedszkolnej z dzieckiem niepełnosprawnym. Bo nauczyciel poświęci mu więcej czasu? Bez przesady, nie jedna z nas miała nauczyciela w szkole, który nie robił nic w klasie na lekcji i jakoś dałyśmy sobie radę. A tutaj dziecko jeszcze może zaobserwować jak się pomaga innym. W życiu nie liczy się tylko nauka angielskiego i matematyki ale również nauka empatii i szacunku do innych.

Bardzo ładnie to napisałaś. Tak samo myślę.

agusia20112
no teraz to chyba "wsadzam kij w mrowisko"
ale w sprawie kobiety z Hipolitowa- psychiatra ma ocenić jej poczytalność
i co o tym sądzicie
moje pytania są takie;
1,czy wierzycie ,że nikt nie wiedział o kolejnych ciązach ,w tak małej wiosce,każdy wie o każdym
2,czy mogła byc ona ofiarą swego strachu(przed partnerem)i dlatego mordowała dzieci...czy można w ogolę tak sie bać by zabijać kolejne dzieci////

Nie śledziłam tej sprawy dokładnie, ale jestem w stanie uwierzyć, że nie było widać, że była w ciąży. Swoją drogą nawet jeśli ktoś wiedział, to niestety jest tak duża znieczulica (nie tylko w miastach), że ludzie to zignorowali, nie chcieli nic wiedzieć ani o nic pytać, żeby potem ich nie ciągano po sądach.

agusia20112
czy uważacie,że przymusowa sterylizacja kobiet wielodzietnych z patologi(nie biedy-a patologi,gdzie picie,bicie,bieda) była by właściwa??

Mam mieszane uczucia. Myślę, że może nie przymusowa sterylizacja a np. jakiś rodzaj "stałej" antykoncepcji typu długoletnia wkładka domaciczna.

cdn.

Odnośnik do komentarza

cd.

Co do krwistych potraw, to ja żadnej nie tknę. Nawet nigdy nie chciałam spróbować kaszanki, tatra, czy krwistego befsztyka. To nie dla mnie ;)

jbio
Dziewczyny a co powiecie, o tych ludziach co pojechali se na wczasy do Grecji a 2 latkę zostawili na lotnisku?
Toć to kolejna katastrofa, i sprawa umorzona, bo nie ma znaków przestępstwa...
Jak tak można z jednym dzieckiem pojechać a drugie zostawić. I nie obchodzą mnie tłumaczenia, że opiekunka i dziadek byli w drodze.
Przecież to dziecko będzie miało traumę przez większość swego małego życia;(

Dla mnie to sprawę rozdmuchali dziennikarze. Dziwna sytuacja, ale nie stało się dla mnie nic złego, wszystko było pod kontrolą. A już na pewno nie nazwałabym tego katastrofą ani przestępstwem. Choć zaskakujące, że rodzice nie sprawdzili wcześniej ważności wszystkich paszportów.

Oopsy Daisy

Co do Katarzyny W to kobita się wywinie.Takie zarzuty prokurator przedstawił sędzi, a ten ją wypuszcza:lup: śmiechu warte to nasze prawo... Ja to bym jej 3 zarzuty dała:
-morderstwo małej ( bo nie wierzę że był to przypadek)
-zbeszczeszczenie zwłok dziewczynki
-składanie fałszywych zeznań
I jeszcze na dodatek żądała bym by zapłaciła za akcję , gdzie policja szukała ''porywacza''

Zarzuty jak najbardziej słuszne. Jak dla mnie nie powinni jej wypuszczać. To kpina wymiaru sprawiedliwości.

Insana

I wytłumacz mi i koleżankom kto, dlaczego i przede wszystkim JAKIM PRAWEM nie pozwala ci rozmawiać ze mną na priv? Moja najlepsza przyjaciółka też nie mogła do mnie przychodzić sam na sam tylko spotkania w szkole lub w obecności innego świadka.(pod rygorem usunięcia). Czy to jest poszanowanie wolności obywatelskich o których tak dużo na tym forum?

Wiesz Insana, znałam kiedyś wielu ŚJ, niedługo moja przyjaciółka pewnie też nim zostanie i NIGDY nie widziałam ani nie słyszałam żeby ŚJ nie mógł pójść sam do - że tak powiem - osoby świeckiej czy z innego wyznania.

agusia20112
Oopsy Daisy bo masz rację,to temat rzeka,księża to tacy sami ludzie,nie wolni od pokus i nałogów....tez są alkoholikami,nałogowcami,a nawet pedofilami...

A dla mnie to nie tacy sami ludzie jak każdy. To powinny być wyjątkowe osoby, które wybrały powołanie, by służyć bogu i powinni być wolni od pokus i nałogów. Jeśli nie potrafią, to powinni zrezygnować z habitu. Księża powinni być krystalicznie czyści, powinni swoim przykładem pokazywać, że są sługami dla boga, że właśnie jak przeciętny człowiek nie ulegają pokusom. Niestety, jak pokazuje życie, księża są grzeszni, zepsuci i większość z nich nie powinna być księżmi. Drażni mnie jak ktoś mówi, że mają prawo jak inni ludzie ulegać pokusom itd. A właśnie, że nie mają prawa, dlatego że są księżmi. Jak chcą ulegać pokusom, to niech zrezygnują z bycia księdzem.

Odnośnik do komentarza

No, dotarłam wreszcie do dzisiejszej dyskusji.

agusia20112
pisałyśmy tu tez troche o tolerancji i o tym ile może zła zrobić'
i patrzcie z powodu ludzkiego gadania 15 letnia dziewczyna,odebrała sobie zycie

jak ona musiała czuć sie zaszczuta
słowa często sa bardzo skuteczną bronią
Dzieci, młodzież, zresztą dorośli też, potrafią być okrutni :(

curry
Wiecie co, ja mam taki dystans do tego co z mediach mówią na temat niuansów danej sprawy. Pewnie nie pamiętacie ale w 98 roku była we Wro taka sprawa, że uczeń w IX LO zaatakował nożem i siekierą 3 nauczycielki. To było w mojej szkole, na moich oczach, mój kolega i moje nauczycielki.... I to co potem mówili w TV ma się naprawdę nijak do tego co się działo. 50% faktów przeinaczonych, przekręconych. I wtedy jeszcze nie było takiej pogoni za sensacją jak dziś!!! Więc ja już nie wierzę, że oni mówią, że ktoś zrobił to czy tamto.

Ja też mam dystans. Wiele zawdzięczamy dziennikarzom, ale też już nie raz przekonałam się, że dziennikarze przeinaczają fakty, albo tak je przedstawiają, by coś brzmiało straszniej niż to było w rzeczywistości. To właśnie pogoń za sensacją, o której piszesz.

Odnośnik do komentarza

Dziubala

A dla mnie to nie tacy sami ludzie jak każdy. To powinny być wyjątkowe osoby, które wybrały powołanie, by służyć bogu i powinni być wolni od pokus i nałogów. Jeśli nie potrafią, to powinni zrezygnować z habitu. Księża powinni być krystalicznie czyści, powinni swoim przykładem pokazywać, że są sługami dla boga, że właśnie jak przeciętny człowiek nie ulegają pokusom. Niestety, jak pokazuje życie, księża są grzeszni, zepsuci i większość z nich nie powinna być księżmi. Drażni mnie jak ktoś mówi, że mają prawo jak inni ludzie ulegać pokusom itd. A właśnie, że nie mają prawa, dlatego że są księżmi. Jak chcą ulegać pokusom, to niech zrezygnują z bycia księdzem.

Kiedyś czytałam artukuł o tym co się dzieje w seminariach. Ilu czystych, wierzących, wraliwych chłopców rezugnuje bo patrzeć nie morze na rozpustę. Homoseksualizm często własnie tam się szerzy.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
cd.

Co do krwistych potraw, to ja żadnej nie tknę. Nawet nigdy nie chciałam spróbować kaszanki, tatra, czy krwistego befsztyka. To nie dla mnie ;)

jbio
Dziewczyny a co powiecie, o tych ludziach co pojechali se na wczasy do Grecji a 2 latkę zostawili na lotnisku?
Toć to kolejna katastrofa, i sprawa umorzona, bo nie ma znaków przestępstwa...
Jak tak można z jednym dzieckiem pojechać a drugie zostawić. I nie obchodzą mnie tłumaczenia, że opiekunka i dziadek byli w drodze.
Przecież to dziecko będzie miało traumę przez większość swego małego życia;(

Dla mnie to sprawę rozdmuchali dziennikarze. Dziwna sytuacja, ale nie stało się dla mnie nic złego, wszystko było pod kontrolą. A już na pewno nie nazwałabym tego katastrofą ani przestępstwem. Choć zaskakujące, że rodzice nie sprawdzili wcześniej ważności wszystkich paszportów.

Oopsy Daisy

Co do Katarzyny W to kobita się wywinie.Takie zarzuty prokurator przedstawił sędzi, a ten ją wypuszcza:lup: śmiechu warte to nasze prawo... Ja to bym jej 3 zarzuty dała:
-morderstwo małej ( bo nie wierzę że był to przypadek)
-zbeszczeszczenie zwłok dziewczynki
-składanie fałszywych zeznań
I jeszcze na dodatek żądała bym by zapłaciła za akcję , gdzie policja szukała ''porywacza''

Zarzuty jak najbardziej słuszne. Jak dla mnie nie powinni jej wypuszczać. To kpina wymiaru sprawiedliwości.

Insana

I wytłumacz mi i koleżankom kto, dlaczego i przede wszystkim JAKIM PRAWEM nie pozwala ci rozmawiać ze mną na priv? Moja najlepsza przyjaciółka też nie mogła do mnie przychodzić sam na sam tylko spotkania w szkole lub w obecności innego świadka.(pod rygorem usunięcia). Czy to jest poszanowanie wolności obywatelskich o których tak dużo na tym forum?

Wiesz Insana, znałam kiedyś wielu ŚJ, niedługo moja przyjaciółka pewnie też nim zostanie i NIGDY nie widziałam ani nie słyszałam żeby ŚJ nie mógł pójść sam do - że tak powiem - osoby świeckiej czy z innego wyznania.

agusia20112
Oopsy Daisy bo masz rację,to temat rzeka,księża to tacy sami ludzie,nie wolni od pokus i nałogów....tez są alkoholikami,nałogowcami,a nawet pedofilami...

A dla mnie to nie tacy sami ludzie jak każdy. To powinny być wyjątkowe osoby, które wybrały powołanie, by służyć bogu i powinni być wolni od pokus i nałogów. Jeśli nie potrafią, to powinni zrezygnować z habitu. Księża powinni być krystalicznie czyści, powinni swoim przykładem pokazywać, że są sługami dla boga, że właśnie jak przeciętny człowiek nie ulegają pokusom. Niestety, jak pokazuje życie, księża są grzeszni, zepsuci i większość z nich nie powinna być księżmi. Drażni mnie jak ktoś mówi, że mają prawo jak inni ludzie ulegać pokusom itd. A właśnie, że nie mają prawa, dlatego że są księżmi. Jak chcą ulegać pokusom, to niech zrezygnują z bycia księdzem.

i tu sie zgodzę,ja napisałam jek jest teraz ,ale masz racje ,że to,ze przyjęli święcenia do czegos ich zobowiązuje ,i nie wyobrażam sobie sługi bożego -pedofila,powinni być usuwani ....masz racje z tym powołaniem ...prawdziwy ksiądz powinien czuc boga i zyć z jego przykazaniami,powstrzymując sie od pokus
to jednak swego rodzaju służba

to tak jak nie moge pojęć jak w policji tuszuje sie"błędy" kolegów,to jednak funkcjonariusze publiczni i jak moga wymagać od innych ,jak sami łamią prawo

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

DZIUBALA, masz rację, że przesadziłam, z tym niekulturalnym słowem, ale juz mi nerwy puściły.
Ja chętnie zacznę dyskusję biblijną tylko w oparciu o Biblię, jeśli ktoś nie będzie przytaczał kłamliwych cytatów czy też rzeczy o których nie ma pojęcia.
Są osoby , które były kiedyś Świadkami. Niektóre z nich pełna kulturka , nie wypowiadają sie ani na tak ani na nie. Ale są też osoby,które szkalują i naszą religię, a robią to ponieważ właśnie np zostały wykluczone, a w ich mniemaniu niesłusznie.
I INSANA przytaczała w/g mnie opinie od takich osób, a nie to co naprawde jest napisane w Biblii czy też publikacjach na niej opartych...

Tak więc zostaje mi tylko przeprosić Cb, że źle to odebrałaś i Insanę, jeśli poczuła sie dotknięta.

A i jeszcze jedno, moja religia absolutnie nie zabrania mi rozmawiania z Insaną na priw, ja po prostu nie chcę , bo to by była kłótnia a po co.
Jak widać po uczestnictwie moim w tym forum mamy wolną wolę w doborze towarzystwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Helena

Jego zdaniem przepis ten i tak jest martwy, bo według sprawozdania Rady Ministrów z realizacji ustawy antyaborcyjnej, w 2010 roku nie przeprowadzono żadnej aborcji z powodu gwałtu.

ja uwazam ze jego umysl jest marty-

no a co komu przeszkadza ten zapis?
jak w 2010 nie przeprowdzono tej aborcji z powodu gwaltu(ale czy to w 100% prawda-mysle,ze nie)to nie znaczy ze w kolejnych latach,zgwalcona kobieta bedzie chciala rodzic

ja uważam ,że tacy ludzie stanowią zagrożenie dla wolności i dla innych ludzi,nie myślących jak zaślepieni ,zapatrzeni w swoje racje fanatycy
jest to o tyle groźne,że taki pan poseł ma wpływ na ustawy w kraju

Zgadzam się, to ograniczeni fanatycy. Ręce mi opadają jak coś takiego czytam :Szok::Szok::Szok:. Chyba tylko facet mógł coś takiego wymyślić :Zły:

jbio

Mnie tylko zastanawiało zawsze, jak juz wspomniałaś czemu zaciekle wierzący katolicy czepiają sie nie naszych wierzeń, a struktury organizacyjnej. Np, jak Insana kilka rzeczy tu zarzucała.
Przecież jeśli wszyscy jesteśmy chrześcijanami, czyli wzorujemy sie na Jezusie , to opieramy się na Piśmie Świętym...i jak wspomniała Jadzik warto je zgłębiać...

Zostanie to pytaniem retorycznym ;)

jbio
agusia20112
Insana pisząc swoje posty tez często sprawiała innym przykrość,nawet jeśli nie zamierzoną to jednak,i to ni dlatego ,że jest wypowiedzi były jak najbardziej zgodne z faktem ,ale dla tego ,że porównania były bardzo obraźliwe
i te ataki na Ś.J i jeszcze sie dziwiła ,że ktoś odmawia dyskusji z nią ,bo nie rozumie ,że ktoś może po prostu nie chce pisać z kimś kto ma takie a nie inne poglady

Wiecie, żeby jeszcze te poglądy były w 100% słuszne, albo w 100% prawdą, to rozumiem.
Przy tylu religiach, światopoglądach itd. niewiele rzeczy będzie/jest w 100 % słusznych, albo w 100% prawdziwych.

Odnośnik do komentarza

Jbio - fajnie by było jeszcze poobserwować dyskusję kilku osób z różnych religii, i nie tylko ;). Szczególnie ciekawie by się zapowiadało ze strony Twojej, Insany i Curry, bo jeśli dobrze pamiętam z jej postów, to jest raczej świecką osobą?
Muszę przeczytać książkę, którą chyba Curry polecała "Bóg Urojony" R. Dawkinsa. Może czegoś nowego się dowiem ;)
Ale ogólnie jestem pod wrażeniem że nie ma tu opluwania innych i że jestem całkiem sporo tolerancja religijna (no może z małym wyjątkiem :Oczko:) wśród foremek, bardzo się z tego cieszę ::):

Życzę spokojnego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Jbio - fajnie by było jeszcze poobserwować dyskusję kilku osób z różnych religii, i nie tylko ;). Szczególnie ciekawie by się zapowiadało ze strony Twojej, Insany i Curry, bo jeśli dobrze pamiętam z jej postów, to jest raczej świecką osobą?
Muszę przeczytać książkę, którą chyba Curry polecała "Bóg Urojony" R. Dawkinsa. Może czegoś nowego się dowiem ;)
Ale ogólnie jestem pod wrażeniem że nie ma tu opluwania innych i że jestem całkiem sporo tolerancja religijna (no może z małym wyjątkiem :Oczko:) wśród foremek, bardzo się z tego cieszę ::):

Życzę spokojnego popołudnia :)

co do dyskusji na tle religijnym ,tez wiele sie dowiedziałam i była ciekawa,tylko obawiam sie ,że Insana raczej nie chce dyskusji,a tylko stale chciała udowodnić ,że Ś.J to sekta i ,że jest to niewłaściwa wiara-a takie twierdzenie raczej wyklucza dyskusję

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Jbio - fajnie by było jeszcze poobserwować dyskusję kilku osób z różnych religii, i nie tylko ;). Szczególnie ciekawie by się zapowiadało ze strony Twojej, Insany i Curry, bo jeśli dobrze pamiętam z jej postów, to jest raczej świecką osobą?
Muszę przeczytać książkę, którą chyba Curry polecała "Bóg Urojony" R. Dawkinsa. Może czegoś nowego się dowiem ;)

Można mnie nazwać po prostu ateistką :)
A książkę naprawdę polecam z całego serca.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie nadarzam za Wami na tym wątku ::): Dodatkowo nie kieruje mnie dobrze do ostatniego przeczytanego postu, tylko w ogóle do jakiegoś... kosmosu, hihi :yyy: Poczytałam pobieżnie tylko. Na więcej się nie mogę skupić, co ta ciąża ze mną robi ??? :8_1_222:

Ale jestem z Wami :D

Odnośnik do komentarza

jadzik
Dziewczyny nie nadarzam za Wami na tym wątku ::): Dodatkowo nie kieruje mnie dobrze do ostatniego przeczytanego postu, tylko w ogóle do jakiegoś... kosmosu, hihi :yyy: Poczytałam pobieżnie tylko. Na więcej się nie mogę skupić, co ta ciąża ze mną robi ??? :8_1_222:

Ale jestem z Wami :D

a jak tam dzidzia...już niedługo utulisz maluszka....fajnie
ja to z takim sentymentem oglądam foty dziewczynek....czas tak leci ,dzieci rosną,a my starsze

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
jadzik
Dziewczyny nie nadarzam za Wami na tym wątku ::): Dodatkowo nie kieruje mnie dobrze do ostatniego przeczytanego postu, tylko w ogóle do jakiegoś... kosmosu, hihi :yyy: Poczytałam pobieżnie tylko. Na więcej się nie mogę skupić, co ta ciąża ze mną robi ??? :8_1_222:

Ale jestem z Wami :D

a jak tam dzidzia...już niedługo utulisz maluszka....fajnie
ja to z takim sentymentem oglądam foty dziewczynek....czas tak leci ,dzieci rosną,a my starsze
dzieci rosna i sa starsze-a my wciaz piekne i mlode:wink:

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
jadzik
Dziewczyny nie nadarzam za Wami na tym wątku ::): Dodatkowo nie kieruje mnie dobrze do ostatniego przeczytanego postu, tylko w ogóle do jakiegoś... kosmosu, hihi :yyy: Poczytałam pobieżnie tylko. Na więcej się nie mogę skupić, co ta ciąża ze mną robi ??? :8_1_222:

Ale jestem z Wami :D

a jak tam dzidzia...już niedługo utulisz maluszka....fajnie
ja to z takim sentymentem oglądam foty dziewczynek....czas tak leci ,dzieci rosną,a my starsze
dzieci rosna i sa starsze-a my wciaz piekne i mlode:wink:

tak mi mów i powtarzaj

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...