Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystalam z testow I efektow z tego nie bylo. Staralam sie 4 lata wiec przeszlam chyba wszystko. Zaszlam gdy kompletnie odpuscilam. I moze to dziwne ale zawsze mialam wrazenie ze nawet jak mialam nogi do gory to nasienie do mnie nie wplywalo.. A w tym mcu kiedy zaszlam czulam sie taka jakas rozluzniona I jakbym je chlonela.. Wiec pewnie w tym ze gdy sie staramy to nic nie wychodzi cos jest..

Odnośnik do komentarza

Fiolka
Oj nie sa to latwe chwile...
Rozumiem cie doskonale...
Przerabialam to nie raz, juz od roku staramy sie o dzidzie po drodze jedna ciaza, poronienie i dalej nie ma dzidziusia...
Miewam chwile zwatpienia ale zawsze trzeba miec nadzieje....
Pmietaj kiedys nam sie uda:)
Wierze w to mocno

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

natus - na pewno tak jest jak jest za duża spinka to ciało to czuje, nawet na głupim egzaminie tak było, mimo, że człowiek się nauczył to nic nie napisał taki miał stres czasami.

ja staram się za bardzo nie przejmować, choć to dopiero początek, mam też nadzieję, że zioła zwiększające płodność z baby and mama med choć trochę mi pomagają do tego biorę kwas foliowy i się staram jak mogę i oczywiście też jak mąż może :) raz mi się nawet wydawało, że coś wyszło bo takie miałam objawy ale niestety

Odnośnik do komentarza

Bedzie dobrze kobietki. Zrobcie badania krwi I droznosc jajowodow a mezowie/partnerzy nasienie. Jak wszystko ok to wreszcie sie uda. Ja oczywiscie nie wiem co u mnie zdecydowalo ze po 4 latach staran zaszlam akurat w tym konkretnym mcu. Dodam ze 4mce wczesniej zaczelam chodzic na silownie I zdrowo sie odzywiac a moj maz zaczal biegac. Trzymam za Was kciuki. Wiem ze kazda kobieta jest inna ale moze moje doswiadczenia komus choc tyciu pomoga.

Odnośnik do komentarza

Ja okres mam dostać w niedziele...
i przyznam się że o niczym innym nie myślę jak tylko o tym czy się udało. Nie widzę u siebie żadnych typowych objawów... troszkę boli mnie brzuch w dole tak jak przy okresie i nic poza tym. Pozdrawiam i życzę Maleństwa wszystkim starającym się :)

Odnośnik do komentarza

aurelia na poczatku to chyba ciezko tak okreslic bo to same poczatki. Skoro sie staralas juz od jakiegos czasu to zapewne mniej wiecej wiesz kiedy wypadala Ci owulacja i w ktorym momencie moglo dojsc do zaplodnienia wiec mozesz tez obliczyc ktory to mniej wiecej moze byc tydzien.. A robila Ci usg? Bylo cos widac? Moze po prostu idz do innego gina skoro masz watpliwosci co do tego.

Odnośnik do komentarza

Witam, znaczne od tego ze tydzień temu i tydzień po @ jednocześnie bardzo bola mnie piersi a o sutkavh juz nie wspólne a dzisiaj po raz pierwszy mnie pobolewal żołądek i nie wiem co mam o tym myśleć, bo jeśli jestem w ciąży to zaszlam na pewno w dni nie płodne jak nie w okres. Jutro z rana chce zrobić test, boje się ze wyjdzie negatywny a juz 9 miesiąc się staramy

Odnośnik do komentarza

Polaaa, nie można zajść w ciążę w dni niepłodne, no chyba, że według Ciebie były niepłodne, a tak naprawdę wtedy wystąpiła owulacja. Zajście w ciąże jest możliwe tylko wtedy, kiedy zostaje uwolniona komórka jajowa, wiec w czasie okresu to też raczej mało możliwe, ale na pewno o tym wiesz. A dlaczego tak sądzisz, że w dni niepłodne itd? Może do ewentualnego zapłodnienia mogło dojść wcześniej. Myślę, że najlepiej zrobić test i wtedy zobaczysz. Pozdrawiam i życzę dwóch ślicznych kreseczek;)

Odnośnik do komentarza

Hey :)
Co do leków to owszem, najlepiej jest nie brać niczego w pierwszym trymestrze, ale z drugiej strony lepiej Furaginę niż potem antybiotyk na drogi moczowe albo na inny stan zapalny.
Mi w cytologii wyszło, że mam stan zapalny i muszę co tydzień brać Clotrimazolum w globulkach przez miesiąć (stąd wniosek, że nic strasznego się nie dzieje, skoro tylko raz na tydzień), ale też miałam obawy.. Jednak zaufałam lekarzowi i póki co nic się nie dzieje...
Co do pierwszych objawów ciąży to senność przeogromna, zgaga po wszystkim cokolwiek nie zjadłam i ból żołądka - dopiero po około dwóch tygodniach stwierdziłam, że coś jest nie tak. Kupiłam test i omal z krzesła nie spadłam, kupiłam drugi i trzeci a potem czwarty i każdy był podwójny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8d3dkpav99.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...